BestGirlEver demiş ki:
Şekil A
hyall demiş ki:
MALAZGİRTEKİ ÇARIM show_staf 4 lwl :D
extraloob demiş ki:
Malazgirt'te cidden Türkçe geldi diye onlara özel açıldı, asla girmem öyle rezil bir server'a bütün TR_Nuker_TR tiplemeler alayının mk diyenler küfürün en ucuz olduğu pis bir server olacağı için ben mümkünse kuzey kutbuna kaçayım gireni hiç rahatsız etmeyeyim.
Bakınız Şekil A -.-" NOOB! :roll: :coffee:

Okan abi gibi seviyeLi şekilde yorumlasan neyse de,İnsanları aşşağılayamazsın. :rolleyes1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Vallahi bence server gayet güzel 22 lvl oldum öyle küfür vs görmedim henuz .. NoWayOut açana kadarda bir guilde girdim herkes 18 yaş + saygı üst seviyede .. Bence gayet güzel ...

Oynayan herkese başarılar ;

Nick : MiCSeoN
LvL : 22

UniqueHunter demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Şekil A
hyall demiş ki:
MALAZGİRTEKİ ÇARIM show_staf 4 lwl :D
extraloob demiş ki:
Malazgirt'te cidden Türkçe geldi diye onlara özel açıldı, asla girmem öyle rezil bir server'a bütün TR_Nuker_TR tiplemeler alayının mk diyenler küfürün en ucuz olduğu pis bir server olacağı için ben mümkünse kuzey kutbuna kaçayım gireni hiç rahatsız etmeyeyim.

Okan abi gibi seviyeLi şekilde yorumlasan neyse de,İnsanları aşşağılayamazsın. :rolleyes1:
insanları aşağılayamayacağımı "aşağılamayı" yazamadan söyleme bana ayrıca öyle bi şey yapmadım da

BestGirlEver demiş ki:
UniqueHunter demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:

insanları aşağılayamayacağımı "aşağılamayı" yazamadan söyleme bana ayrıca öyle bi şey yapmadım da
lol ^^ Türkce oqretmenimiz de geLmis.. NOOB! :curtain: güzeL bir şey mi ? :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Global topicte bu tür olaylara karışanlar her zaman zararlı çıkar arkadaşlar .. Yorumunuzu yapın kenara çekilin, ortamı germeyin ..

Emeklerine Elerine Kolarına sağlık Joymax Aldığınızın Hakını Veriyorsunuz Bæ

Yukarı Alt