Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaç dil gelirse o kadar server gelir herhalde veya şubat'tan sonra her update ile 1 server gelir ^^

işte çok önceden demiştik Türkçe Sro geliyor diye, bu da extraloob'un ileri görüşlülügünden sitenin çalışmalarından ileri geliyor. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Milano demiş ki:
işte çok önceden demiştik Türkçe Sro geliyor diye, bu da extraloob'un ileri görüşlülügünden sitenin çalışmalarından ileri geliyor. 8)

dur hacım daha neler gelecek tek tek topicleri arşivden çıkartıp göstereceğiz, asıl şu istanbul ofis açılsın bak GM Türk seçilsin gör sen bombaları haberin kaynağı www.extraloob.com 8)

Tüccarın Duası die bi dalga geldi stall networktan elixir alırken... Nası geldi anlamadım... :detective:

extraloob demiş ki:
Malazgirt'te cidden Türkçe geldi diye onlara özel açıldı, asla girmem öyle rezil bir server'a bütün TR_Nuker_TR tiplemeler alayının mk diyenler küfürün en ucuz olduğu pis bir server olacağı için ben mümkünse kuzey kutbuna kaçayım gireni hiç rahatsız etmeyeyim.
bu yoruma bittim !! :D :mrgreen: :dance: TuRk_WiZaRt'a ne demeli :p

Off abi ya öyle bir başlayasım geldi kiii ama nefsime hakim olmalıyım başlamıcam ulan ! :D

extraloob demiş ki:
Malazgirt'te cidden Türkçe geldi diye onlara özel açıldı, asla girmem öyle rezil bir server'a bütün TR_Nuker_TR tiplemeler alayının mk diyenler küfürün en ucuz olduğu pis bir server olacağı için ben mümkünse kuzey kutbuna kaçayım gireni hiç rahatsız etmeyeyim.

Duygu ve düşüncelerimin tercümanı. :beer:

Şekil A
hyall demiş ki:
MALAZGİRTEKİ ÇARIM show_staf 4 lwl :D
extraloob demiş ki:
Bakınız Şekil A -.-" NOOB! :roll: :coffee:

Yukarı Alt