The47

Bilgiliyim
12 yıl önce bugündü, yaklaşık 3 saat sonrasına denk geliyordu. 15bin insan bir daha uyanmamak üzere yataklarına girdiler. Annelerine babalarına kardeşlerine eşlerine sevgililerine; onları ne kadar çok sevdiklerini söyleyemeden, sevdiklerine son bir kez bakamadan öldüler. Sadece on beş bin kişi. Bişeyler ifade ediyor mu 15bin? Peki ya biz şimdi ölenlere mi üzülelim yoksa tüm varlıklarını ve sevdiklerini kaybedip hayatta kalanlara mı?

:!!&%&!
Ölmüşle gitmişe bişey yapılmaz tabii.. Hiç yoksa şu Ramazan gününde 1 fatiha okuyalım yatmadan önce onlar için..

Yararlı başlık

binaları adi yapan ve bu 15bin kişinin ölümümden sorumlu tutulan kişiler serbest. Ölümlü dünya işte. herkes ölecek ve hesap verecek

Allah tüm müslümanları ve Türkleri bağışlasın

Aman bro hatırlatmasaydın keşke,yanımızdaki ev yıkıldı,karşımızdaki yıkıldı sağımızdaki eve yaslandı bizim ev ve ayakta kaldık.Küçücüktüm ozaman ve acayip korkmuştum.Şimdi anılarım canlandı.Allah rahmet eylesin tekrar tüm vefat edenlerin

BEN ÇOK İYİ BİLİRİM BEN GÖLCÜKTE DOGDUM BÜYÜDÜM VE ARKADASLARIMI KAYBETTIM ALLAH RAHMET EYLESİN :( :(

Bende çok iyi hatırlarım 2 depremide şu mubarek günde depremde ölmüşlerin ruhuna bi fatiha okumadan geçmeyelim

15 bin değil 20 bin ölü kayıtlı ölü var.Bide kimlik tespidi yapılamayanlar var.25 bini bulduğu söylenir.
Olduğu gün daha 7 yaşındaydım.Ne olduğunu anlamıyodum tabi hiç bişeye anlam veremiyodum.
Ne diyelim Allah rahmet eylesin, sorumlularda cezasını çeksin

hatırlıyorum 4 yaşında yüzü koyun yatıyordum birşden sağa sola sallanmaya başladım ve uyandım babamı annemi uyandırdım üstüme tamdolap dşüyorduki babam çekti beni babam çıkın diye bağrıyor biryandan kardeşimi sarmış yorgana annemleri çıkartıyor ilk ben çıktım 2. katta oturuyorduk ilk merdiven çökmüş babama bağırdım baba merdiven çökmüş diye öyle böyle çıktık evden 3 gün dışarda kaldık 4 yaşındaydım ama çok acıydı çok o gece rüyamda gördüm bizimevin çatısında buz kütleleri düşüyor deprem oluyordu belkide ben uyanmasaydım belkide annemleri uyandırmasaydım belki şuan burda bu yorumu yazamıyacaktım :!!&%&!

Birçok akrabamı yitirdim o depremde. Neredeyse kendi ailem dışında kimse kalmadı. Allah tüm ölmüşlere rahmet eğlesin, kalan herkese sabır versin...

A

Anonymous

Guest
Polgara demiş ki:
Birçok akrabamı yitirdim o depremde. Neredeyse kendi ailem dışında kimse kalmadı. Allah tüm ölmüşlere rahmet eğlesin, kalan herkese sabır versin...
hacım sen nerelerdesin yaa

Anca gelebildim güzel kardeşim. Hastalık, özel hayat vs. Toparladım şükür. Bir ara konu açar yığınla soruya açıklama yaparım. Başlığı deşmeyelim istemeden.

Yukarı Alt