16 mbiti tamamen almayı zaten beklemiyordum. Bu bana hayli hayli yeter. Tarife değişikliği öncesi 0.8 mbps , 400 ping olan internetim yarım saat sonra tarife değişikliği ile bu hale geldi. TTnet net limitsiz paket kullanan arkadaşlar ayda 55 lira vericeğinize 59 lira verip 16mbitin keyfini yaşayın. ( umarım bozulmaz )

buda download hızı​

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
BlackMamba24 demiş ki:

16 mbiti tamamen almayı zaten beklemiyordum. Bu bana hayli hayli yeter. Tarife değişikliği öncesi 0.8 mbps , 400 ping olan internetim yarım saat sonra tarife değişikliği ile bu hale geldi. TTnet net limitsiz paket kullanan arkadaşlar ayda 55 lira vericeğinize 59 lira verip 16mbitin keyfini yaşayın. ( umarım bozulmaz )
3Gün sonra da aynı tabloyu görmeyi bekliyoruz :lol:

buda download hızı​

- Resim Silinmiş.

Hyperion demiş ki:
nası değiştirdin bro :D illa müşteri hizmetlerini ara diyo bende online işlem
müşteri hizmetlerini aradım 3dk bile sürmedi 1gün içerisinde değişicek dediler modemin fişi söktüm-taktım birde baktım .... :lol:

BlackMamba24 demiş ki:
800 MB filme 7dk diyor
1.3mb ile indirmen gerçekten yavaş ben 10mbit kullanıyorum superonline, ben kesintisiz 1mb/sn indiriyorum 49 TL dalgalanmalarda olmuyor, ayrıca pingim de çok düşük.

ps:
- Resim Silinmiş.

Ben daha dün kavga ettim adamlarla 8mbit'e kadar'ı destekliyo sizin ora demislerdi tamam dedim dünde 20 dakika kavga ettik adamlarla 0.500 mbps şuan :( ( merkezle aramda 5KM var daral: ) Adam bana diyo sizin merkezde sorun olabilir ben diyorum kardeşim benim deil sizin diyorum hala bana sizin diyo daral:

Metover demiş ki:
BlackMamba24 demiş ki:
800 MB filme 7dk diyor
1.3mb ile indirmen gerçekten yavaş ben 10mbit kullanıyorum superonline, ben kesintisiz 1mb/sn indiriyorum 49 TL dalgalanmalarda olmuyor, ayrıca pingim de çok düşük.

ps:
- Resim Silinmiş.

fiber vs bakır 8)

exotic demiş ki:
Ben daha dün kavga ettim adamlarla 8mbit'e kadar'ı destekliyo sizin ora demislerdi tamam dedim dünde 20 dakika kavga ettik adamlarla 0.500 mbps şuan :( ( merkezle aramda 5KM var daral: ) Adam bana diyo sizin merkezde sorun olabilir ben diyorum kardeşim benim deil sizin diyorum hala bana sizin diyo daral:
Çıldırmamak elde değil daral:

ben istanbulda otuyrum bizim buraya ne superonline siber döşedi nede bizim burası 1mb üstü kaldırıyr geçen ay 8 yapiyim dedim 1 günde 25 kere kopunca hatlar bozuk dediler 1 mb e düşürdüm yine bizim burası dag başımı :D istanbulun ortasındayım halbuki ttnet i sevmiyorm superonline de geçirmiyor siber kaldım 1 mb :P

Benim değerlerimle hemen hemen aynı :)
Bende stabil 1.3mb/S ile çekiyorum.
PS: Hayırlı olsun

Kanal D'de ki internet

bu nasıl oluyor anlamadım downloadla upload arasındaki farka bakın ilk defa bukadar yüksek bir upload görüyorum :D

Yukarı Alt