Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
-Merhaba Oğulcan . Ilk olarak her zaman ki soru ile başlayacağım . Bize biraz kendinden bahseder misin? Sürekli sormayı unuttuğum nickinin anlamı ne?

24 yaşındayım ve Mersin'de ikamet ediyorum.Üniversitenin bitmesiyle birlikte,kpss diye adlandırılan illet sınava hazırlanıyorum.Forum içerisinde bir çok kullanıcı adım oldu Elegant,Duygusuzz,Heartless ve en son Rewind.Bu nickle kendimi bulduğumu düşünüyorum çünkü eskiye takılı kalan bir insanım.Bu kullanıcı adının anlamıyla eşleştiğim için bir süredir böyle devam ediyorum.

-Foruma girdiğin ilk günü hatırlıyor musun ? İlk izlenimin ne olmuştu?

İlk girdiğim günü tam olarak hatırlamıyorum ancak isrobot ya da tbot crack için girdiğime eminim.Ortamı çok sevdim hatta bir süre deneme mod olarak görev aldım ve sonrasında bazı olaylar yüzünden banlandım.

-Bir türlü bırakamadağımız , bırakamayacağımız Silkroad Online senin için ne ifade ediyor? Nelerini kaybettin ?

Oyuna ortaokul dönemlerimde başladım.Sınava hazırlanmak yerine saatlerce silkroad oynar ve ileriyi düşünmezdim,bu yüzden eğitim hayatımı olumsuz etkilediğini söylebilirim.Ama silkroad olmasa başka bir oyuna başlar yine aynı şeyleri yaşardım diye düşünüyorum çünkü bilgisayara olan ilgim hep bir adım öndeydi.

-Bu forumda en sevilen kullancıların listesi yapılsa herkes için ilk 3’e girersin . Bunu neye borçlusun?

Burada birçok insanla silkroad oynadık.Orada oluşan samimi muhabbet ortamı sayesinde tanışıp arkadaşlığımızı pekiştirdik.Kendimi onlara iyi tanıttığımı düşünüyorum ve bu sayede hem onlar beni sevdi hemde ben onları.

-Hangi üniversite mevzunusun ? Eğitim hayatın boyunca nasıl bir öğrenciydin , hayal ettiğin bölümü okuyabildin mi ?

Mersin Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunuyum.Üniversitenin ilk yılları çok sessiz ve sakin bir öğrenciydim.Sonrasında spora başladım,sporla birlikte birçok şey değişti hayatımda bu durum üniversite yıllarımı daha dolu geçirmemi sağladı.Genel olarak tembel bir öğrenciydim,vize ve finallere hep en son gün çalışırdım bu yüzden 4.yıl ilk dönem 14,ikinci dönem 15 ders aldım.Yumurta dayanınca çalışma gereği duyup okulu uzatmadan 4 senede bitirdim :mrgreen: Hayal ettiğim bir bölüm olmadı açıkcası polis olmak istiyordum,mülakatta kilom yüzünden elendikten sonra üniversite okuyup ondan sonra kpss ile tekrar denemeyi düşündüm ve o yüzden bu bölümü bitirdim.

-Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

Boş zamanlarımda genelde bilgisayardayım.Oyun oynarım,müzik dinlerim ve dizi/film izlerim.Bunun dışında akşamları elimden geldiğince spora gidiyorum.

-Hobilerin , fobilerin nelerdir ?

Arkadaşlarımla dışarıya çıkıp kahve içmeyi,müzik dinlemeyi ve arabayla uzun yola çıkmayı çok severim.Tek bir fobim var ders çalışmak,hiç sevmem :mrgreen:

-İlginç bulduğun bir huyun var mı?

Güven problemim var,birinin yalanını duyduğumda o kişiden soğurum ve bir daha asla güvenmem.

-Hatırlamaktan çok hoşlandığın bir anın var mı ?

Bir sürü çocukluk anım var ama şuan hiçbiri aklıma gelmiyor.

-Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir ?

Ders çalışmamak.

-Hayatının bir dönüm noktası oldu mu ?

Spora başlamam benim için bir dönüm noktası oldu.1.83 boyunda 54 kiloydum spora başlamadan önce.Şuan 68 kiloyum ve ufaktan bir kas kütlesi kazandım.Bu sayede özgüvenimde büyük bir artış oldu ve beni hedefime biraz daha yaklaştırdı.

-Kendine örnek aldığın birisi veya her fikrini danıştığın biri var mı?

Eskiden olsa örnek aldığım biri var derdim ama yaşım ilerledikçe bazı şeyleri daha net görmeye başladım ve o yüzden kimseyi kendime örnek almıyorum.Fikirlerimi çoğu zaman kimseye danışmam beni en çok tanıyan yine benim,her ağızdan bir ses çıkması beni rahatsız ediyor.

-Senin için en önemli kişi ve asla vazgeçemeyeceğin kişi kim?

Tek bir kişi olarak yok ama ailem benim için önemlidir.

-Arkadaş ortamında bir lakabın var mı ?

Bir ara araba yüzünden navaralı çocuk olarak çok çağırıldım
:mrgreen:

-Eğer seçme şansın olsaydı şuan nerede yaşamak , ne iş yapmak isterdin?

Amerika'da veya bir avrupa ülkesinde yaşamak isterdim.Ne kadar bölüme severek başlamasamda arkeolog olarak çalışmak hoşuma giderdi.

- Şuana kadar öğrendiğin en önemli şey nedir ?

İnsanlara körü körüne güvenmemem gerektiğini çok geç öğrendim,ama öğrendiğim en önemli şey budur.

- Sporla aran nasıl ? Fitness yaptığını 80milyon biliyor:lolmuch: . Onun harici yaptığın bir spor var mı?

2.5-3 yıldır fitness yapıyorum,beslenme düzenim başladığımdan beri hiç olmadı.Sabah kalkıp yumurta yemem,pilava ya da tavuğa vurmam sürekli olarak.O yüzden çok büyük kilolara ve kas kütlesine ulaşamadım.Halimden memnunum aslında ama düzenli bir iş hayatım olduğunda kendimi vücut olarak biraz daha üst aşamalara taşımayı düşünüyorum.Onun dışında yüzmeyi seviyorum düzenli olarak gitmesemde keyif yapmak için arada havuza giderim.

-Bu yaz planların neler?

Belki bir İstanbul yapar yeniden exl buluşmasına vesile olurum :mrgreen:

-Ne zamandan beri Rayban kullanıyorsun ? :lolmuch:

5 yıl oldu neredeyse,senin gibiler nazar değdirdiler gözlüğüme camı çizildi
makara:

-Siteden kendine en az 3 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

@Collapse :İstediği zaman yapamayacağı birşey yok,çok zeki biri ve bir süredir buralarda yok özlüyorum onu.
@Chorus :İleri görüşlü ve adımlarını sürekli olarak sağlam atan biri.Hala birşey olduğunda ona sormadan hareket etmem.
@sweetCHIEF :İstanbul'a gittiğimde evinde kaldım.Daha önce hiç yüz yüze konuşmamış olsak bile burada ki samimiyetin çok daha fazlasını gördüğüm bir insan.Yeri çok ayrıdır beraber uyuduğumuz o geceyi hala unutmuyorum :kalp:
@lemonade :Şu forumda bu kadar insan tanımamın ve iyi zaman geçirmemin tek sorumlusudur.Zamanında onun isteği ile d.mod başvurusu yapmıştım ve durum buralara kadar geldi.(Zamanında beraber lolde az kanser olmadık ve çok şükür ikimizde bıraktık):mrgreen:
@Bean :15-20 yıllık arkadaşlarımdan bir farkı yok.Beraber birçok illegal işe kalkışmışlığımız var,daha görüşme fırsatımız olmadı ama bu yaz yanağından bir buse alıp fotoğrafını buralara atmayı düşünüyorum summer3:
@THA :Son olarak bu elemana değinmek istiyorum,İstanbul'a geldiğimde vapura atlayıp bir kadıköye gelemedi.Gerçi o da haklı bende o kadar yaşlı olsam üşenirdim.:popcorn:

-Extraloob halkına vermek istediğin bir mesaj var mı ?

Sizleri seviyorum,kendinize iyi bakın :kalp:

Vakit ayırdığın için teşekkür ederim Oğulcan . @Rewind :kalp:

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Baya uzun bir ropörtaj oldu,konuk olarak beni seçtiğin ben teşekkür ederim .:saygilar:

Takımı
Besiktas
Çok güzel röportaj olmuş elinize sağlık, bu geleneğin tekrardan başlaması mutluluk verici :beer:

Vaybe duygusuzzzun ppsinde yanlış hatırlamıyorsam bi bacaklı kadın vardı duygulandırdı:d ayrıca Heartless sen olduğunu şimdi öğrendim eekd1

edit: röportaj çok iyi olmuş geri gelmesine sevindim nese:

Vaybe duygusuzzzun ppsinde yanlış hatırlamıyorsam bi bacaklı kadın vardı duygulandırdı:d ayrıca Heartless sen olduğunu şimdi öğrendim eekd1

Bacaklı kadın değil rica ediyorum dünyanın en güzel kadınlarından bir olan Lana Del Rey :oldie:

Röportaj güzel olmuş, düşünerek yazmış uzun okumalı olmuş beğendim:mrgreen:

Takımı
Besiktas

Hep bunlar çok fazla kullanıcı adı değiştirmekten işte :D

Yukarı Alt