1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

15 yaşındaki kızları Lüks Hayat Tutkusu Yıktı!


 1. Aristotales

  Aristotales rank8

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.240
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  --

  15 YAŞINDAKİ KIZLARI LÜKS HAYAT TUTKUNLUĞU YAKTI

  KONYA'da Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 4 ilde eş zamanlı olarak yapılan fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 7'si kadın 36 kişi, sorguları ardından adliyeye sevk edildi. Şebeke üyelerinin, 15 yaşındaki 3 kızı, lüks hayatla kandırıp kendilerine aşık ettikten sonra, başka erkeklerle para karşılığında ilişkiye girmeye zorladıkları iddia edildi.

  Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 1 Ekim Cuma günü Konya’nın Seydişehir ve Beyşehir İlçesi ile Sakarya, Antalya ve Gaziantep'te eş zamanlı olarak fuhuş operasyonu düzenledi. Operasyonda aralarında 7'si kadın 36 şüpheli gözaltına alındı. Ele başılığını 40 yaşındaki Şükrü Ç.'nin yaptığı öne sürülen şebeke üyelerinin 15 yaşındaki B.K., Ş.B. ve B.K.'yı lüks hayatla kandırıp arkadaşlık kurduğu, onlara pahalı cep telefonları ve giysiler hediye ederek kendilerine aşık edip ilişkiye girdikleri, ardından başka erkeklerle para karşılığında ilişkiye girmeye zorladıkları iddia edildi.


  Şebeke üyelerinden bir hayat kadınının 2006 yılında 80 yaşındaki M.C. ile evlendiği ve böylece kendisine evli kadın görüntüsü vererek daha rahat fuhuş yapmak istediği iddia edildi. Hayat kadının, 80 yaşındaki M.C.'nin de evde olduğu sırada başka erkeklerle ilişkiye girdiği öne sürüldü.

  Şebeke üyelerinin fuhuşa sürüklediği 17 kadından 5'inin Azerbaycan ve Gürcistan uyruklu olduğu, yabancı uyruklu kadınlardan 2'sinde frengi hastalığı bulunduğu tespit edildi. Yabancı kadınlar sınır dışı edilecek. Şüphelilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda ele geçirilen 20 bin TL ile 4 otomobil ve 1 motosiklete el konuldu.

  ‘Fuhuş amacıyla örgüt kurmak, fuhuşa teşvik ve aracılık etmek, yer temin etmek, İnsan ticareti yapmak ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak’ suçlarından gözaltına alınan 7'si kadın 36 şüpheli sorguları ardından adliyeye sevk edildi.