extraloob demiş ki:
CoCoMania demiş ki:
modluk yaptığım sırada işim dolası ile bırakmıs siteyı geri döndüm Dikdator adlı hesabımı yenıden acabilirmisiniz?

hesabınız banlandıysa açılmaz.
Okan abi bende geçen yaz d.mod'luk yapıyordum.(WosT) Sbs nedeniyle söyleyip ayrıldım.Seneye bekleriz dedinde benimde hesap kapanmış açılması imkansızmı? :oops: :cry:

lnTerpoL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
extraloob demiş ki:

15.NESİL DENEME MODERATÖR ALIMLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

çok yoğun bir katılım var bu yüzden önceliği gidip tekrar geri gelmek isteyen arkadaşlarımıza veriyoruz lakin hiçkimse merak etmesin bilgilerini eksiksiz gönderilenlerin atamaları yapılamktadır ilginize sonsuz teşekkür ederiz :kalp:
Abi yanlış anlamada neden bu şekilde bir karar alındı.
Yenilere şans verilmesi gerekilmez mi?
ps: Bu lafım yanlış anlaşılmazsa sevinirim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen anlamadın olayı kuzum yeni eski giden gelen kalan herkesi aramıza alıyoruz demek istedim capişşşşşşşşş sen mod. başvuru formunu eksiksiz doldur gönder gerisini bize bırak 1 günde yanıt geliyor 8)

lnTerpoL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
sen anlamadın olayı kuzum yeni eski giden gelen kalan herkesi aramıza alıyoruz demek istedim capişşşşşşşşş sen mod. başvuru formunu eksiksiz doldur gönder gerisini bize bırak 1 günde yanıt geliyor 8)
yapdım eksiksizce abicim tamamdır :muck:

diyelımkı yakın zamanda burda d.mod luk yaptık ve kısa bi ara verdık siteye dönüşde d.mod olarakmı devam edicez yoksa kısa süre içersınde mod olabilme imkanımız varmı sonucda baya bi bekledık d.mod olarak ^^

JeWilyn demiş ki:
diyelımkı yakın zamanda burda d.mod luk yaptık ve kısa bi ara verdık siteye dönüşde d.mod olarakmı devam edicez yoksa kısa süre içersınde mod olabilme imkanımız varmı sonucda baya bi bekledık d.mod olarak ^^
sitedeki hal, tavır, siteye verdiğin emek, yönetime kazandırdığın güven vs. bunlar olduktan sonra, döndüğünde kaldığın yerden devam edip en kısa zamanda terfi olursun.. :p

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bugün gelir hafta sonu korkunç derecede başvuru yapıldı ^^

Streetwise demiş ki:
JeWilyn demiş ki:
sitedeki hal, tavır, siteye verdiğin emek, yönetime kazandırdığın güven vs. bunlar olduktan sonra, döndüğünde kaldığın yerden devam edip en kısa zamanda terfi olursun.. :p
inş. bro büyük ölçüde d.mod olarak alınırım diye düşünüyorum ama belli olmaz ^^ hedefım daha yukarları ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JeWilyn demiş ki:
Streetwise demiş ki:
JeWilyn demiş ki:
inş. bro büyük ölçüde d.mod olarak alınırım diye düşünüyorum ama belli olmaz ^^ hedefım daha yukarları ^^

hedefin güzelmiş hadi bakalım canımcım izleyip görelim :muck:

Yukarı Alt