modluk yaptığım sırada işim dolası ile bırakmıs siteyı geri döndüm Dikdator adlı hesabımı yenıden acabilirmisiniz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CoCoMania demiş ki:
modluk yaptığım sırada işim dolası ile bırakmıs siteyı geri döndüm Dikdator adlı hesabımı yenıden acabilirmisiniz?

hesabınız banlandıysa açılmaz.

extraloob demiş ki:
CoCoMania demiş ki:

hesabınız banlandıysa açılmaz.
banlanma değil okan abi veda ederken topic acmıstım sımdı bi baktım süresiz yasaklanmısım yurt dısındaydım ve geri döndüm acarsanız sevinirim^^

extraloob demiş ki:
alalla neden süresiz yasaklandın ki, id pw mi kaptırdın soru:
hyr abi ıd pw mi biliyorum dediğim almanyaya gideceğim gün veda topici actım ve sımdı bakıyorum süresiz yasaklanmısım sanırım yasaklayan arkadas bir daha geri dönmeyeceğimi sanmıs olmalı fakat burdayım yenıden ^^ sizleri çok özledım.. :sfff:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pm bana atılmayacak 100 tane pm geldi, mod. başvuru formu eksiksiz doldurulup gönderilecek hepsi bu kadarcık ^^

extraloob demiş ki:
pm bana atılmayacak 100 tane pm geldi, mod. başvuru formu eksiksiz doldurulup gönderilecek hepsi bu kadarcık ^^
abi benım hesabı acsan diyorum artık ıd pw verdım sabırsızlıkla beklıyorum pc basında 1.5 saatir ^^

Toxicated demiş ki:
Yeni gelecek olan arkadaşlara başarılar, banlananlar ve rütbesi düşürülenlerin tekrar aramıza katılması için önlerine engel konulmaması daha güzel. Herkese bol şans
Hayırlı olsun Toxi summer1:

Yukarı Alt