15 Dg. silahları görüyoruz fakat aranızda 15 Dg. CH&EU ( Armor, Pro, Garment) item resimine sahip olan var mı? (isro)

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
server ve files on numara fakat akıl yoksunu 2 gm yüzünden hayal kırıklığı. :olucem: yada çok büyük bir proje üstünde çalışıyolar :rolleyes1:
2 yıl önce konuşuyordum gm ile o sıralar ilgileniyordu oyunla fakat adam ot bağımlısı dünya umrunda değil saldı her şeyi.

Takımı
Seçiniz...
Videonun kalitesine, editine, ortama dikkat ettiniz mi?
Resmen profluk akıyor anasını satayım, film tadında, çekirdek al izle.

Ah şu edit işlerini çözebilsem birde sağlam sunucu firması buldun mu mükemmel oyun çıkar ortaya. Emek ve eğlence :)
edit kısmı çok basit biraz kendine zaman vereceksin o kadar. Öğrenmeye başlayabilirsin

Takımı
Seçiniz...
edit kısmı çok basit biraz kendine zaman vereceksin o kadar. Öğrenmeye başlayabilirsin
Göründüğü ve bilindiği kadar basit değil malesef.
Hazır olanı eklemek basit evet ama hazır olanında 1 harf hatası varsa o zaman patlıyorsun.
Tabi ki öğrenmek için zaman ayırıp üstüne yoğunlaşırsa öğrenir ve basit gelir.

tamam; C# kodlama kitabı alsın sonra Visual Studio programına da baksın biraz,
Hazır bu arada eli değmişken Bilgisayar programcılığı için üniversiteye kayıtta yaptırsın. O zaman belki öğrenir eekd1

Takımı
Seçiniz...
@Excl bazen forumda çok boş yapıyorsun bence.
Trol olabilirsin ama emeğe saygın olması gerektiğini düşünüyorum.
Editörlük işlerini kimse anne karnında öğrenmedi lakin editörlük dediğin de kopyala yapıştır değildir.
Senin basit dediğin konular kopyala-yapıştır yapan ve kendini bu şekilde editör sanan kişilere denir.

@Excl bazen forumda çok boş yapıyorsun bence.
Trol olabilirsin.
Ben öyle biri değilim hiç bir zamanda dememişim demesinlerde..
Boş geliyorsa da bunları kullan, kırmızı olan en sağ üst köşede yada ne bileyim Backspace felan bas
1.png

Son düzenleme:
Yukarı Alt