15/01/2011 Konuğu NightStalker

- Resim Silinmiş.

-Merhabalar, NightStalker Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Merhaba extraloob ailesi. Ben Enes. Eğlenmeyi, araştırmayı, keşfetmeyi çok seven biriyim. Özellikle de bilgisayar ve teknolojik konularda.
Arkadaşlarımla vakit geçirmeye bayılırım, gezer tozarım :). Şimdilik bu kadarı yeterlidir, diğer sorulardan devam edelim.

-Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi bize açıklar mısınız ?

Nickimin Türkçe karşılığı tam olarak 'gece avcısı'. Nickimin çok da önemli bir hikâyesi yok. Birgün DotA oynarken gördüm, çokda hoşuma gitti kaptım hemen :).
Ne yazıkki bir oyun karakterinin adı olduğu için çokta orjinal değil. Birçok yerde kullanılıyor^^.

-Sitemizle Ne zaman tanıştınız ?

Extraloob'la 2007 de tanıştım. Silkroada başladığımda oyunu öğrenmek, bilgi edinmek için forumlarda geziyordum. Oyunu bana getiren babam işyerindeki
arkadaşlarından duymuş forumu önerdi. O gün bugündür Extraloob'dayım^^

-Sizi extraloob'a çeken nedir ?

Beni Extraloob'a çeken, sadece bir oyun üzerine kurulu monoton bir site olmayışıydı. Buradaki arkadaşlık ortamı başka hiçbir yerde yok.
6 aydır silkroad oynamamama rağmen bu ortamdan kopamıyorum :kalp:

-Forum yönetimine giriş sebepleriniz nelerdir ?

Özellikle yazın forumda çok vakit geçiriyordum. Bilgisayar açıkken hiç kapanmıyordu forum. Bu kadar aktifken siteye faydalı olabileceğimi
düşündüm ve yönetime dahil oldum.

-Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan farklı kılan sebepler nelerdir ?

Önceki sorulardada belirttiğim gibi. Sadece bir oyunun forumu değil burası. Sıcak bir arkadaşlık ortamı var burada, işte asıl sebep bu ^^.

-Sitemizden kendinize en az 5 en fazla 8 kişi olmak üzere kendinizce seçip yorumlar mısınız ?

-extraloob: Üzerinde çok fazla yorum yapılabileceğini düşünmüyorum. Ailemizin babası 8)
-Majestic: Her yönüyle tam bir insanlik abidesi :kalp: karizma cool2:
-shneZee: Kendisini çok tanımamama rağmen hakkında yorum yapmak istiyorum. Gerçekten sitemiz için çok çalışıyor ve çok emek harcıyor. Yapmacık değil gerçekten çok iyi biri :).
-Metover: Ps'yi yalayıp yutmuş tospanın teki :P
-Avasin: Gerçek bir dost, onu seviyorum :muck:
-Pandemonium: Kendisiyle hiç sohbetimiz olmadı fakat gelecekte çok iyi bir yerde olacağını düşünüyorum. İşi iyi biliyor^^.

-Sitede bulundugunuz süre içerisinde öğrendiğiniz en önemli şey nedir?

Gerçek dostluk ve her şey'in karşılıklı olmadığı^^.

-Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?

Boş zamanlarım genellikle bilgisayarda, kitaplarla yada arkadaşlarımla geçer^^.

-Haftalık/aylık takip ettiginiz bir dizi varmı ?

Genelde sürekli dizi takip etme huyum yok fakat bazı CNBC-E dizileri ve Yahşi Cazibe nin takipçisiyim^^.

-Hayatınızda dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?

Extraloob'la tanışmam bilgisayar ve internet âlemini keşfimi çok hızlandırdı, bu konuda büyük katkısı oldu. Başkada dönüm noktası sayılabilecek olay yok sanırsam.

-Çocukken yaptığınız ve geriye dönüp baktığınızda hoşunuza giden bi anınız varsa anlatr mısınz?

Çocukken demesekte 8. Sınıfta dershane sınavlarında yaşadığımız bir kopya olayı vardı. Ama büyük çaplı bir operasyon. Bizimle birlikte okuyan fakat babasının taini nedeniyle
Malatya'ya taşınan bir arkadaşmız vardı. Ordada aynı dershaneyi tercih etti. Bizim olacağımız sınavları 1 gün önceden oluyorlardı. Sınavın ardından cevapları bize uçuruyordu :P.
Bizde 5 arkadaş sınavlarda ilk 5'i oluşturuyorduk. Yaklaşık 2 ay sürdü bu sonra olay ortaya çıktı tabi :P O zaman çok heyecanlı günlerdi, korku hat safhada :mrgreen: Şimdi hatırladıkça
çok gülerim^^.

-Hobileriniz, varsa fobileriniz nelerdir?

Hobilerimi sayacak olursam, bilgisayarda vakit geçirmek, kitaplar, sinema, arkadaşlarımla birlikte olmak ve el işleri :P Fobim pek olmasada en önemlisi; küçük, çok bacaklı, ıslak iğrenç böcekler.

-Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

Evli, mutlu, çocuklu :mrgreen:
Araştırmayı seven, eğlenmeyi bilen, full ekşın

-Çaldığınız veya çalmayı çok istediğiniz bir müzik aleti var mı?

Hiçbir müzik aleti çalmıyorum, flüt hariç :P ama çalmayı çok istediğim keman var, yazın kursuna gidip öğrenmeyi planlıyorum ^^.

-Yaşam tarzınızdan biraz bahseder misiniz?

Eğlenceli bir yaşam tarzına sahibim, ne kadar kötü olursa olsun hiçbir şeyi fazla kafaya takmam, oluruna bırakırım.

-Sizi en çok ne kızdırır ?

Yalan söylenmesi ve kandırılmak hayatta en nefret ettiğim şeydir.

-Teknolojiyi takip eder misiniz?

Teknolojiyi mümkün olduğunca takip etmeye çalışırım. Ama edebildiğimi sanmıyorum :mrgreen:

-Hangi tür müzik dinlersiniz?

'Sadece iki tür müzik vardır; iyi müzik, kötü müzik. Ben birincisini dinlerim.' demiş Louis Armstrong. Ben de aynen bunu söylüyorum^^.

-Beslediğiniz bir hayvan var mı?

Yaklaşık 2 yıl önce su kaplumbağam vardı. Fakat 5 defa öldü ve yenisini aldım. 5. den sonra vicdan azabından dolayı bir daha alamadım :mrgreen:

-Bir şeyi çok istiyorsunuz ve onun için çabalıyorsunuz ama bir türlü istediğiniz şeyi elde edemiyorsununuz.Ondan hemen vazgeçer misiniz?

Asla. Bunu istesem de yapamıyorum. Eğer o şeyi gerçekten çok istiyorsam imakanları sonuna kadar zorlar ve elde ederim.

-Silkroad Online'a nasıl ve neden başladınız ?

Yaklaşık 3-4 yıl önce online oyunlara merak sarmıştım. KO oynuyordum. Babamın ofisindeki arkadaşları oynuyormuş. Babamda bana getirdi oyunu.
Çok hoşuma gitmişti o gün bugündür oynuyorum.

-Silkroad Online ile ilgili bizimle paylaşmak istediğiniz bir anınız varmı ?

Oyuna ilk başladığımda 20 level olmuştum. Bilgilendirme kutusunda PK olmayı anlatıyordu. Sadece gösterdiği şeyi yaptım ve bir oyuncuya atakta bulundum. Sonucunda char Pk :mrgreen:
Charıda babamla birlikte oynuyoruz ben tabi korktum herkes saldırıyor sürekli ölüyorum :P Babam geldi, evde bir felaket havası var :mrgreen: O günlerden bu günlere geldik^^.
-
-Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Gerçekten çok iyi bir olay.Bu röportajlar sayesinde birbirimizi tanımış oluyoruz. Ben Ropartaj esnasında çok eğlendim umarım sizde okurken eğlenirsiniz^^.

-Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

Türkiye'nin (ve gelecekte dünyanın) en büyük forum sitesindesiniz. Arkanıza yaslanın ve oyun parkının tadını çıkarın 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu gün ayın 15'i değilmi yahu ? :lol:

Güzel bir röportaj olmuş.

Mopneet

Güzel bir röportaj. İki tarafında eline sağlık. ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exotic demiş ki:
15/01/2011 Konuğu NightStalker

- Resim Silinmiş.

-Merhabalar, NightStalker Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Merhaba extraloob ailesi. Ben Enes. Eğlenmeyi, araştırmayı, keşfetmeyi çok seven biriyim. Özellikle de bilgisayar ve teknolojik konularda.
Arkadaşlarımla vakit geçirmeye bayılırım, gezer tozarım :). Şimdilik bu kadarı yeterlidir, diğer sorulardan devam edelim.

-Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi bize açıklar mısınız ?

Nickimin Türkçe karşılığı tam olarak 'gece avcısı'. Nickimin çokda önemli bir hikâyesi yok. Birgün DotA oynarken gördüm, çokda hoşuma gitti kaptım hemen :).
Ne yazıkki bir oyun karakterinin adı olduğu için çokta orjinal değil. Birçok yerde kullanılıyor^^.

Extraloob'la 2007 de tanıştım. Silkroada başladığımda oyunu öğrenmek, bilgi edinmek için forumlarda geziyordum. Oyunu bana getiren babam işyerindeki

-Sizi extraloob'a çeken nedir ?

Beni Extraloob'a çeken, sadece bir oyun üzerine kurulu monoton bir site olmayışıydı. Buradaki arkadaşlık ortamı başka hiçbir yerde yok.
6 aydır silkroad oynamamama rağmen bu ortamdan kopamıyorum :kalp:

-Forum yönetimine giriş sebepleriniz nelerdir ?

Özellikle yazın forumda çok vakit geçiriyordum. Bilgisayar açıkken hiç kapanmıyordu forum. Bu kadar aktifken siteye faydalı olabileceğimi
düşündüm ve yönetime dahil oldum.

-Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan farklı kılan sebepler nelerdir ?

Önceki sorulardada belirttiğim gibi. Sadece bir oyunun forumu değil burası. Sıcak bir arkadaşlık ortamı var burada, işte asıl sebep bu ^^.

-Sitemizden kendinize en az 5 en fazla 8 kişi olmak üzere kendinizce seçip yorumlar mısınız ?

-extraloob: Üzerinde çok fazla yorum yapılabildeceğini düşünmüyorum. Ailemizin babası 8)
-Majestic: Her yönüyle tam bir insanlik abidesi :kalp: karizma cool2:
-shneZee: Kendisini çok tanımamama rağmen hakkında yorum yapmak istiyorum. Gerçekten sitemiz için çok çalışıyor ve çok emek harcıyor. Yapmacık değil gerçekten çok iyi biri :).
-Metover: Ps'yi yalayıp yutmuş tospanın teki :P
-Avasin: Gerçek bir dost, onu seviyorum :muck:
-Pandemonium: Kendisiyle hiç sohbetimiz olmadı fakat gelcekte çok iyi bir yerde olacağını düşünüyorum. İşi iyi biliyor^^.

-Sitede bulundugunuz süre içersinde öğrendiğiniz en önemli şey nedir?

Gerçek dostluk ve herşeyin karşılıklı olmadığı^^.

-Boş zamanlarınızı nasıl deyerlendirirsiniz ?

Boş zamanlarım genellikle bilgisayarda, kitaplarla yada arkadaşlarımla geçer^^.

-Haftalık/aylık takip ettiginiz bir dizi varmı ?

Genelde sürekli dizi takip etme huyum yok fakat bazı CNBC-E dizileri ve Yahşi Cazibe nin takipçisiyim^^.

-Hayatnızda dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?

Extraloob'la tanışmam bilgisayar ve internet âlemini keşfimi çok hızlandırdı, bu konuda büyük katkısı oldu. Başkada dönüm noktası sayılabilecek olay yok sanırsam.

-Çocukken yaptığınız ve geriye dönüp baktığınızda hoşunuza giden bi anınız varsa anlatr mısınz?

Çocukken demesekte 8. Sınıfta dershane sınavlarında yaşadığımız bir kopya olayı vardı. Ama büyük çaplı bir operasyon. Bizimle birlikte okuyan fakat babasının taini nedeniyle
Malatya'ya taşınan bir arkadaşmız vardı. Ordada aynı dershaneyi tercih etti. Bizim olacağımız sınavları 1 gün önceden oluyorlardı. Sınavın ardından cevapları bize uçuruyordu :P.
Bizde 5 arkadaş sınavlarda ilk 5'i oluşturuyorduk. Yaklaşık 2 ay sürdü bu sonra olay ortaya çıktı tabi :P O zaman çok heyecanlı günlerdi, korku hat safhada :mrgreen: Şimdi hatırladıkça
çok gülerim^^.

-Hobileriniz, varsa fobileriniz nelerdir?

Hobilerimi sayacak olursam, bilgisayarda vakit geçirmek, kitaplar, sinema, arkadaşlarımla birlikte olmak ve el işleri :P Fobim pek olmasada en önemlisi; küçük, çok bacaklı, ıslak iğrenç böcekler.

-Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

Evli, mutlu, çocuklu :mrgreen:
Araştırmayı seven, eğlenmeyi bilen, full ekşın

-Çaldığınız veya çalmayı çok istediğiniz bir müzik aleti var mı?

Hiçbir müzik aleti çalmıyorum, flüt hariç :P ama çalmayı çok istediğim keman var, yazın kursuna gidip öğrenmeyi planlıyorum ^^.

-Yaşam tarzınızdan biraz bahseder misiniz?

Eğlenceli bir yaşam tarzına sahibim, ne kadar kötü olursa olsun hiçbir şeyi fazla kafaya takmam, oluruna bırakırım.

-Sizi en çok ne kızdırır ?

Yalan söylenmesi ve kandırılmak hayatta en nefret ettiğim şeydir.

-Teknolojiyi takip eder misiniz?

Teknolojiyi mümkün olduğunca takip etmeye çalışırım. Ama edebildiğimi sanmıyorum :mrgreen:

-Hangi tür müzik dinlersiniz?

'Sadece iki tür müzik vardır; iyi müzik, kötü müzik. Ben birincisini dinlerim.' demiş Louis Armstrong. Ben de aynen bunu söylüyorum^^.

-Beslediğiniz bir hayvan var mı?

Yaklaşık 2 yıl önce su kaplumbağam vardı. Fakat 5 defa öldü ve yenisini aldım. 5. den sonra vicdan azabından dolayı bir daha alamadım :mrgreen:

-Bir şeyi çok istiyorsunuz ve onun için çabalıyorsunuz ama bir türlü istediğiniz şeyi elde edemiyorsununuz.Ondan hemen vazgeçer misiniz?

Asla. Bunu istesem de yapamıyorum. Eğer o şeyi gerçekten çok istiyorsam imakanları sonuna kadar zorlar ve elde ederim.

-Silkroad Online'a nasıl ve neden başladınız ?

Yaklaşık 3-4 yıl önce online oyunlara merak sarmıştım. KO oynuyordum. Babamın ofisindeki arkadaşları oynuyormuş. Babamda bana getirdi oyunu.
Çok hoşuma gitmişti o gün bugündür oynuyorum.

-Silkroad Online ile ilgili bizimle paylaşmak istediğiniz bir anınız varmı ?

Oyuna ilk başladığımda 20 level olmuştum. Bilgilendirme kutusunda PK olmayı anlatıyordu. Sadece gösterdiği şeyi yaptım ve bir oyuncuya atakta bulundum. Sonucunda char Pk :mrgreen:
Charıda babamla birlikte oynuyoruz ben tabi korktum herkes saldırıyor sürekli ölüyorum :P Babam geldi, evde bir felaket havası var :mrgreen: O günlerden bu günlere geldik^^.
-
-Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Gerçekten çok iyi bir olay.Bu röportajlar sayesinde birbirimizi tanımış oluyoruz. Ben Ropartaj esnasında çok eğlendim umarım sizde okurken eğlenirsiniz^^.

-Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

Türkiye'nin (ve gelecekte dünyanın) en büyük forum sitesindesiniz. Arkanıza yaslanın ve oyun parkının tadını çıkarın 8)

ayy ay ayyyyyyyyy işte bu yaaaaz kitap okuyoruz bari röportajlarımız bol olsun herkes up olsun istiyor gönül şu ailemizin güzide ve kaliteli yöneticilerini tanımak için öncelikle çok teşekkürler ropörtaj timing süpppoooooo :muck:

gelelim kuzuma walla kendisini çok az tanırdım her ne oldu tam hatırlamıyorum bir kırılma noktası yaşadı ve sitede acayip işlere imza attı öyle işler çıkarttı ki yanlış hatırlamıyorsam hızlı bir up süreci geçirdi bu bağlamda her ne kadar ıstaka tutmayı bilmesede forum etiğini tam beşiğinde öğrendi :kalp:

harika bir röportaj ve harika bir glob çok teşekkürler.

ahahhaaa baban işyerinde ki arkadaşlarından sitemizi mi öğrenmiş ve sana önermiş helal olsun diyorum ben o babaya ellerinden gözlerinden öpüyorum muahhhh :muck:

burası bir site değil internet ve hayat okulu 8)

Son düzenleme:

Advance

NightStalker demiş ki:
Hacım o kadar kontrol ettim. Nerede yanlış yapmışım :P
Gördüklerim bunlar;

Nickimin Türkçe karşılığı tam olarak 'gece avcısı'. Nickimin çokda önemli bir hikâyesi yok. Birgün DotA oynarken gördüm
-extraloob: Üzerinde çok fazla yorum yapılabildeceğini düşünmüyorum.
-Pandemonium: Kendisiyle hiç sohbetimiz olmadı fakat gelcekte çok iyi bir yerde olacağını düşünüyorum. 
Sitede bulundugunuz süre içersinde öğrendiğiniz en önemli şey nedir? 

Maynard__

Bilgiliyim
Advance demiş ki:
NightStalker demiş ki:
Gördüklerim bunlar;

Nickimin Türkçe karşılığı tam olarak 'gece avcısı'. Nickimin çokda önemli bir hikâyesi yok. Birgün DotA oynarken gördüm
-Pandemonium: Kendisiyle hiç sohbetimiz olmadı fakat gelcekte çok iyi bir yerde olacağını düşünüyorum. 
Adam boşuna SÖZLÜK YAZAR'ı degil. makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jansett demiş ki:
Advance demiş ki:
NightStalker demiş ki:
Gördüklerim bunlar;

Adam boşuna SÖZLÜK YAZAR'ı degil. makara: makara:

@advanced şukunu verdimmmmm :mrgreen: biggrint1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tospalar advance'ı ben hep sro yüzünden advanced olarak okuyorum ki sro'nun en pahalı itemidir kıymetini bil ae b grade for son weapon :P

extraloob demiş ki:
tospalar advance'ı ben hep sro yüzünden advanced olarak okuyorum ki sro'nun en pahalı itemidir kıymetini bil ae b grade for son weapon :P
Bunun yanında Guathema'yada Guatr diyoruz :P

Yukarı Alt