Facebook : Sosyal paylaşım sitesidir.İnsanların herhangi bir konuda bir paylaşım yapabildiği grup açabildiği bir sitedir.Bu sitenin tasarım aşamasını 2 kişi düşünmüştü.Fakat aralarından bir tanesi bu siteye özen gösterdi ve şu anda paraları toplayan kişide tabiki o kişidir.Facebook herkesin bildiği gibi bir dinamik site türüdür.Bütün bu paylaşımlar , fotoğraflar , gruplar bir ağ üzerinden gerçekleşmektedir.

İnci : Öncelikle inci, bir taş değildir, canlıdan bir parçadır. Kültür incileri, özellikle istiridye, tarak ve bazı midye türlerinin içinde oluşmaktadır. Bunlar denizlerde yaşayan kabuklu yaratıklardandır. Bunlar tabiki işin bilimsel yanlarıdır.Fakat inci denince herkesin aklına takılan bir sözlük akıllara gelmekte.Burası neresidir incisözlük.Bu site herkesin rahatça küfür edebildiği , asosyalistlerin birleştiği , liseli ve fakirlere fazladan ayrım yapılan , radyo facebook canlı yayın yahut forum sitelerine de aynı zamanda saldırı yapabiliyorlar.

Hayta35

Bilgiliyim
Evet İşten 01:00 itibariyle Evime Gelmıs Durumdayım Kimler Seçildi belli oldumu:)

Maynard__

Bilgiliyim
Facebook: Facebook bir paylaşım platformu olup zaman geçirmek için güzel bir site.
İnci : İnci, boş vakitlerimde dolaştığım bir site gayet eğlenceli buluyorum, Şuku isteyen panpalar mesaj attığınız konuyu atın vereyim şukunuzu :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Aramıza hoşgeldiniz :kalp:

EnDZoNe
RiqueLme
DaddyCool
xtollgax
TillDoomsDAY
Lemus

Hayta35

Bilgiliyim
Hayta35 demiş ki:
Facebook: Yeni Bir Dünya Yeni Bir Yaşam Tarzı Her İşten Okuldan Gelince Hayatımızıda İlk Ziyaret Edilen Yer Olma Özelliğini Taşıyan Bir Paylaşım Platformudur Burada Eski Dostlarınızı Bulabilir Yeni Arkadaslıklar EdineBilirsiniz..

İnci: Hayatımda Gördüğüm En korkunç En acımasız Hack Sitesidir Akıllarına Neresi Gelirse Hacklerler Çok Tehlikelidirler AB'yi Yok Etmeye Planlıyorlar Siz Siz Olun Bu Adamlardan Uzak Durun xD
Neden Ben Seçilemedim daral: daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türkçe'de ne zamandan beri yazımlar büyük harflerle başladı kuzum.

Kitty

extraloob demiş ki:
ayrıca söylemeden de geçemedim kendinle çelişiyorsun okan gördüğüm kadarıyla seçtiğin kişilerin bazılarında bu kriterini es geçmişsin

Leiche demiş ki:
Facebook : İnsanların hayatlarında yüzmektir.

İnci : Panpaların çılgınca geyik yaptığı bol küfürlü ergen topluluğu.
benim neyim eksik [horny21

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Heather demiş ki:
extraloob demiş ki:
ayrıca söylemeden de geçemedim kendinle çelişiyorsun okan gördüğüm kadarıyla seçtiğin kişilerin bazılarında bu kriterini es geçmişsin

torpil nedir bilir misin sen bebem, bilmezsen işte şimdi öğrendin demektir buna çelişme denilmez torpil denir capişşşşş :mrgreen: :twisted:

Maynard__

Bilgiliyim
Facebook: Facebook bir paylaşım platformu olup zaman geçirmek için güzel bir site.
İnci : İnci, boş vakitlerimde dolaştığım bir site gayet eğlenceli buluyorum, Şuku isteyen panpalar mesaj attığınız konuyu atın vereyim şukunuzu :P

Hayta35

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Heather demiş ki:
extraloob demiş ki:

torpil nedir bilir misin sen bebem, bilmezsen işte şimdi öğrendin demektir buna çelişme denilmez torpil denir capişşşşş :mrgreen: :twisted:
ahh ahh biizmde torpilci adminimiz yokki bizede geçsin bi yerlerde makara:

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Heather demiş ki:
extraloob demiş ki:

Torpil.
Aga dedem 5milyon verdi gel torpil atıp patlatalım :lol:

tipleri deişmiş biz cocukken böle deildi ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohoo çok değişmiş makina gibi olmuş bir de kızkaçıran vardı ahahahaa buyurun ^^

Advance

extraloob demiş ki:
ohoo çok değişmiş makina gibi olmuş bir de kızkaçıran vardı ahahahaa buyurun ^^

Bunlar 100bin lira(10 kuruş) torpiller 500bin lira(50 kuruş) idi :lol: