Silkroadda Tigris serverinde 110 Lwl Tüm Skilleri Max Wizard Cleric char vereceğim eğer ilgilenen varsa pm den face ini yazsın ben eklerim charın fotoğrafları gönderirim. ve cep telefonumu anlaşırsak vereceğim.
skiller bunlardır

aslında oyunu bırakıyor olmasam ben vermezdim charımıda uğraşmak istemiyorum bu charı 300 350 tl ye satabilirim aslında 14 mp hd dijital foto makinaları 150 den başlıyor 250 tl ye en kalitelisini alıyorsun ama uğraşmak gerekiyor işte :) teşekkür ederim yorumun için

A

Anonymous

Guest
tellletter demiş ki:
aslında oyunu bırakıyor olmasam ben vermezdim charımıda uğraşmak istemiyorum bu charı 300 350 tl ye satabilirim aslında 14 mp hd dijital foto makinaları 150 den başlıyor 250 tl ye en kalitelisini alıyorsun ama uğraşmak gerekiyor işte :) teşekkür ederim yorumun için
nerde o 14 mp 150 tlye en kalitelisi 250 ise 4 tane alıcam hemen :D

yalnız bu işlerde önemli olan megapiksel değil makinenin fonksiyonları-kullanım alanlarıdır.mesela Nikon D90 12.3MP Canon 550D 18 MP ama ikiside nerdeyse aynı fiyat. ( bu makineler başlangıç seviye dslr yani halk arasında giriş seviyesinde profesyonel makinelerdir oyüzden pahalılar :D )

tamamen konu dışı ama yazayım dedim :lol: belki bilmeyen vardır diye

CappaBaron demiş ki:
arkadaşın dedigi fiyata 14 mp varsa makina hemen alacam D:
hayyam pasajında bulabilrisiniz sirkecide. spot şekilde.sıfır ama sadece garantisiz oluyo. compack makine piyasasını çok iyi bilmiyorum ama tahminimce bulurusunuz 250 tl civarına :lol:

Fiyatlar üzerinde durmanız çok saçma. Teklif sunacaksanız sunun, alış veriş yapacak bir nokta bulamadıysanız hayırlı satışlar deyip çekilin. Foto makinesinin fiyatı sizi niye ilgilendiriyor ki ?

CappaBaron demiş ki:
tellletter demiş ki:
nerde o 14 mp 150 tlye en kalitelisi 250 ise 4 tane alıcam hemen :D
fiyat üstünde çok ta fazla durmuyorum fakat bu yorumun aşağılama nitelikli olmuş araştırdım ki oyle birşey diyorum en kalitelisi dediğim prof. kameralar değil tabiki fiyata göre kaliteli olanlar ve çoğumuzun işini en iyi şekilde görecek olanlardan bahsediyorum sonuçta ben fotoğraf çekip dergiye vermiyeceğim sana 150 tl lik bir makinanın linkini atıyorum fujifilm in makinası beğenirsin beğenmezsin o senin kararın pm olarak atıyorum

artık fotoğraf makinası ihtiyacım kalmamıştır bu yüzden takas artık geçerli değil fakat charı beğenip almak istiyen olursa satabilirim pm atın

Yukarı Alt