Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Advance

- Resim Silinmiş.​
-Selamlar.Kendinizden biraz bahseder misiniz?
Kendimden bahsetmek... Bu gerçekten çok zor. Bugüne kadar kendimi hiç kısa bir şekilde ifade edemedim. Edebileceğimide sanmıyorum. Çok değişken bir insanım. Geçişlerim çok serttir. Mesela 1 saat önce pesimist modun dibindeyken 1 saat sonra insanları güldürmekten ağlatabilen bir insanım. Dışım hep gülüyor gibi gözüksede perdeler kapandığında işin dramatik boyutunu daha iyi görüyor insan. Bıktım sürekli mutllu görünme numarası yapmaktan... Bu adam dertli ve mutsuz ama neden ?...

-Nickinizin anlamini ,ne kadar zamandir kullandıginizi ve neden bu nicki sectiginizi anlatir misin?

Nickimin anlamı "Kara Yağmur" dur... Bu nicki abim kullanıyordu, bende ondan özenerek kullandım bu nicki. Online hayatım bu nickle başladı ve son noktamı bu nickle koyacağım.Abim bu nicki cep telefonuna tema yüklerken keşfetmiş. Yüklediği temada siyah bir yağmur yağıyormuş. Oda bu nicki oradan türetmiş.

-Size nasıl hitap edilmesini istersiniz?

Bana BR yada CEO diye hitab ederler genelde... Benim için farketmez, Hepsi aynı kapıya çıkıyor :coffee:

-Nelerden hoşlanırsınız?

Alkolden , pc başında olmaktan, oyun oynamaktan, yüzmekten(Kendimi bildim bileli sudayımdır ^^) muhabbet, Tiyatro(oynamak ^^) ve en önemlisi sevdiklerimle bişeyler paylaşmaktan, onların yanında olmaktan hoşlanırım.

-Forumda en çok ilgilendiğiniz bölüm, konu hangisidir?

Mmmh sanırım böyle bir ayrım yapamam. Forumun tamamıyla ilgileniyorum, Genelde projeler üstüne yoğunlaşıyorum, Aktif Başlıklar sürekli açık duruyor ve dakkada enaz 30 kere yaniliyorum. Tüm forumla ilgileniyorum desem yeridir ^^

-Aşağıdaki kişileri Kendilerinene has özellikleriyle tanıtırmısınız?

extraloob: Kraldır... Net aleminde tanıdığım en iyi insanlardandır. Müthiş bir uyum içinde çalışıyoruz kendisiyle... Yeri geldiğindede makaranın alasını yapıyoruz. Bana Başkalarına yardım edebilme imkanını sunduğu için ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. O Eğer şuandaki gibi olmasaydı ben burada asla olamazdım. Gerçek hayattada bana çok önemli dersler vermiştir. Ancak en önemlisi online hayatımı ona borçluyum. :buddha:
Prada: Eveeeeeeet berker abi... Bana birçok ilki yaşattı kendisine nekadar teşekkür etsem azdır. Onun sayesinde müthiş geliştim hakika bir insan tapıyorum .:buddha:
SnowFlake : Kuzumdur, canımdır kendisi onu çok seviyorum bu forumdaki en değer verdiğim insanlardandır. Benim için çok ama çok değerli bir insandır. :kalp:
Respect : Cihan... Kardeşimdir, kendisi bu site için gerçekten çok emek veren bir insan. umarım en yakın zamanda hakettiği yerde olacak.
Majestic: Tek cümleyle açıklayayım " Bu forumda herşeyimi ona borçluyum
Tito : Yeni adminimiz, Forumun kralıdır... Oda bu site için çok emek verdi, çoğu konuda bana destek verdi... Ona çok minnettarım.

-Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?

Ölüm: Kaçınılmaz son.
Aşk: Tek problemim...
Extraloob.com: Hayatım ^^
Bilgisayar : Extraloob.com
Aile : Tüm sevdiklerimin bir arada olduğu topluluk.
Sevgili : Ölüm sebebi -_-"

-Extraloob Forumu sizin için ne ifade ediyor?

Online ortamdaki HERŞEYİM.8)
Sadece Black Rain'i Black Rain değil. Furkanı furkan yapan bir platformdur. Bu site için nekadar çalışsam azdır, Reel hayatımda çok önemli bir yer kaplamaktadır. Extraloob'suz ben bir hiçim diyebilirim... İyiki bu ortama girmişim...

-Hayatınızın dönüm noktası olarak belirtebileceğiniz bir zaman var mıdır?

2 Ağustos 2008. Extraloobda yönetime ilk adımı attığım tarih.

-Ne Tür Müzik Dinlersiniz?

Müzik ayrımı yapmam... Hoşuma giden hartürlü müziği dinlerim ^^
En ağır Rock şarkısınıda, en duygusal sanat müziğinide dinlerim ^^
Şu sıralar Manga-Teoman-BlindGuardian-Emre Aydın-SagopaKajmer-Taylor Swift(Love Story :headbang: )- BassHunter dinliyorum...

-Sizi En Çok Ne Mutlu Eder?

Sevdiğim Kişiyle birlikte vakit geçirmek.

-Hayatınızda Olmazsa Olmaz Diyebileceğiniz Şeyler Varmıdır?

Extraloob-AŞK-Pc

-Forum Takımına Giriş Nedeniniz Nedir?

Üyelere faydalı olabilmek için girdim... Ve Faydalı olduğuma inanıyorum.

-Profesyonel olarak yaptığınız bir spor varmı?

Uyumak :P

-Takip ettiğiniz Film serisi, yerli veya yabancı dizi var mı?

Neyazıkki aylardır TV başına oturamıyorum... Bazı filmleri- dizileri- kitapları takip etmek çok istiyorum ama bir türlü vakit bulamıyorum. Boş bir vaktimde ilk işim Twilight filmini seyretmek olacak ^^

-Hangi filmdeki hangi karakterin hayatının senin hayatın olmasını isterdin?

Aman tanrım adlı filmde Jim Carrey'nin yerinde olmak isterdim

-Oyundaki hangi skilli gerçek hayatta kullanabilmek isterdiniz

Res skilli. Vakitsiz ayrılıklar için...

-Boş zamanlarında nelerle uğraşırsınız?

Sürekli pc deyim boş zamanım hiç olmuyor ^^

-Nasıl CEO oldunuz?

Bu ünvan bana extra tarafından, V.6(ana sayfa ) projemiz başlamadan önce verildi. Yaklaşık 6-7 aydır CEO diye tanınıyorum. Gerçektende tam benlik bir ünvan. Boş durmaktan nefret eden bir insanım... Bu ünvan sayesinde, sürekli Projelerin içine girip, bulunduğum ortamda maximum kaliteli hizmete olanak sağlayabiliyorum...

-Aşkın sizi ters köşeye düşürdüğü ve sizi mutlu ettiği anlardan örnekler verebilir misiniz?

Hmmm bu konu bende kanayan yaradır. Aşk çok güzel bir duygu. Bu duygunun tarifi asla yapılamaz. Sürekli ters köşeye yatarım. Henüz mutluluğa erişemedim... Aşk acısı beni gerçekten çok etkiliyor. İnsan düşünmeden edemiyor. Heleki platonik aşk... Gerçekten o kişiyi her gördüğünüzde kendinizden gidiyorsunuz. Ona ait en ufacık birşey gözünüze çarpsa gözyaşlarınız sel olup akıyor... Bu yüzden çok ağlarım. Ama makyajımı yapar yine etrafa sahte gülücüklerimi atarım . . .

-Kendinizi anlatmak için en uygun kelime nedir?

Kendimi "Hayat" kelimesiyle tanımlayabilirim. Gerçekten ne halde olacağım hiçbir zaman belli değildir.

-Çalışmalarınızı hangi ruh hali ile gerçekleştirirsiniz?

Projelerim esnasında Normal br olmaktan çıkarım... Çok katı kurallarım vardır. Ekibimde müthiş bir ciddiyet beklerim bir projede. Ciddiyetini koruyamayanlar sorgusuz sualsiz proje dışına atılırlar...

-Ne yapmak sizi yorar?

Düşünmek, düşünmek, düşünmek... Beni gerçekten çok yorar. En ufacık şeyleri bile düşünürüm. Cevaba ulaşamam çoğunda...

-Foruma ilk geldiğinizde foruma bakış açınız ve yaklaşımınız nasıldı?

Bu foruma üye olduktan çok uzun bir süre sonra aktif olmaya başladım... İlk zamanlar hiçbirşey ifade etmiyordu. Ancak o aile ortamının içine girdikçe insan birden bire değişiyor. Heleki yönetimin içine girip hizmet verme şansınız olunca.........

-Son olarak Extraloob userlarına söylemek istediğiniz bir söz ,vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?

Onlara söz veriyorum, ben burada olduğum sürece onlara faydalı olacak projelere devam edeceğim. Asla boş durmayacağım...

-Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsun

Bu röportaj etkinliği çok hoş oldu gerçekten ^^ İşin aslı gecenin bi vaktinde oturduk ve saatlerce hem güldük hem röportaja devam ettik... Benim için çok eğlenceliydi.

Paparazzi Notu : Şimdiye kadarki en güzel röportaj buydu bence çünkü güle oynaya çok güzel bir şekilde geçti röportaj çok zevkliydi benim adıma da :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Güzeldi, sağolun. ama normal üyelerle de yapın ya.. (:

Ayrıca 'son noktamı bu noktayla koyacağım' yanlış olmuş, 'son noktamı bu nickle koyacağım' diye değiştiriniz lütfen. (:

Gerçekten Her Repörtaj gibi bunuda gülerek , keyifli ve eğlenerek okudum ellerinize sağlık .. Gerçekten güzel bi calışma olmuş

Advance

R0wa demiş ki:
Gerçekten Her Repörtaj gibi bunuda gülerek , keyifli ve eğlenerek okudum ellerinize sağlık .. Gerçekten güzel bi calışma olmuş
bide paparazzi olacaksın daha 1 şey bile yapmadın :mrgreen:

Advance demiş ki:
R0wa demiş ki:
bide paparazzi olacaksın daha 1 şey bile yapmadın :mrgreen:
Ben Grup Halinde Çalışırız Sanıyordum. Ama Kimse bana haber vermedi. vermiyor.. Msn'mde eklisin bir haber vermiyosun .. :cry: :P

Gerçekten Her Repörtaj gibi bunuda gülerek , keyifli ve eğlenerek okudum ellerinize sağlık .. Gerçekten güzel bi calışma olmuş.
Ps:Keşke bende bu röportajda görev alsaydım...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt