Server
Flora
Takımı
Galatasaray
böyle mesajları yetkililere pm yoluyla veya uyarı gönderme servisimizle yapın lüfen.

Ps : banlanmıştır.

Konu silmek forum etiğimize ters.[/quote]

O ZAMAN BEN YORUMLARI SİLİYİM ONU KÜCÜLT BUNU KÜCÜLT DERDİ KALMASIN :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@warning
Normal yazı yazarken Caps Lock tuşunun kapalı olduğundan emin ol. Hatta 2 kez kontrol et^^

Wax Whine demiş ki:
@warning
Normal yazı yazarken Caps Lock tuşunun kapalı olduğundan emin ol. Hatta 2 kez kontrol et^^

8O HACI FARKINDAYSAN Mesajlarımı oku yarısı büyük yarısı kücük yani YETERİNCE dikkatliyim bu konuda Benim isteğim doğrultusunda capslock acık konuda o süphen olmasın. ben öyle yazmak istiyorum AMA YASAKSA YAZMAYIZ YANİ :?

warning demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
@warning

8O HACI FARKINDAYSAN Mesajlarımı oku yarısı büyük yarısı kücük yani YETERİNCE dikkatliyim bu konuda Benim isteğim doğrultusunda capslock acık konuda o süphen olmasın. ben öyle yazmak istiyorum AMA YASAKSA YAZMAYIZ YANİ :?
büyük harf kullanmak kırıcı bi şekild ebağırmk anlamındadır ve çoğu forumda yasaktır

not:dikkat ettim çoğu konuda sert sözler kullanıyosun ve eski konulaır hortlatııp duruyosun bu konuda uyarmak bana düşmez kesinlikle ama yinede ii niyetli olarka uyarımı yaptım

CASTIEL demiş ki:
warning demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
@warning

büyük harf kullanmak kırıcı bi şekild ebağırmk anlamındadır ve çoğu forumda yasaktır

not:dikkat ettim çoğu konuda sert sözler kullanıyosun ve eski konulaır hortlatııp duruyosun bu konuda uyarmak bana düşmez kesinlikle ama yinede ii niyetli olarka uyarımı yaptım

bence burada yanlış DÜŞÜNÜYORSUN. benim görüş acım DİKKAT çekilmesi için yapıyorum tek şey budur kimseyi aşalama,ve snn dediğin ibi bağırmıyorum BÜYÜKK harf kullanarak.

Yukarı Alt