joysro

game12
jado
Kuralları çiğnediğin an o hakkın yok olur. Bilip bilmemek senin sorunun çünkü her girildiğinde karşınıza kurallar yazan bir ekran çıkıyor, discordda ve burda da detaylı bilgiler yazıyor.
Server açman seni ilgilendirir ama banlanan birinin charı o listede yer alamaz bu oyun için mantıklı bi durum değil. Ek olarak senin server açmanda evet buna etken. Banlanmış ve server açarak rakip olacak bir insanın charı listenin en başlarında kalacak öyle mi ? Hangi mantığa göre :) Banlanmışsın kuralları çiğneyip neyin hesabını sorma peşindesin ? Silk fiyatı 3b falanda değildi en düşük çekilen fiyat 4b idi kimse ortalıktan bütün silkleri de çekmedi gayette dengeli şuanda da. Sen bu oyunda var olmadığın için gerisi zaten seni ilgilendiren nokta değil. Şuanda oyunda oynayanlar için çokça şey yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Oldukça da memnun playerlar. Başka boş lafın yoksa daha fazla meşgul etme.

ben kendi hakkımla +9 set basmışım kaldı ki 1 kişide benden iyi set vardı 1 kişi de benle eşitti banlanma sebebim de LOG guildi oyunu bıraktı demem bilmiyordum zaten bilsem yazmazdım şimdiye kadar ne hile kullanmışım ne bug yapmışım ne de türevi bir şey sadece banlandıktan sonra dedim ki ben banlandım ama çarım orada kalmaya devam edicek sen bana ne dedin problem yok çarın banladı ama orada kalıcak problem olmaz dedikten 1 hafta sonra mı ne elinden blade'i çıkarıp çarı ranktan düşürmen sebebi de benim kendi serverımı açıcam dememmiş xD sen nasıl açabiliyorsan ben de kendi serverımı açarım sana bunu anlatmam mı problem oluyor server açıcam demem mi ne reklamı oluyormuş russianred silkroad mı benim açacağım serverın ismi ? sen daha silk fiyatı neden 1 günde 3b den 5b 6b bandına geldiğine çözüm bulamamışken rollback atsaydın ya böyle bir şey oldu diye neden atmadın? anında müdahale ettik diyorsun atı alan üsküdarı geçmiş adamlar piyasada silk bırakmadı 3 aylık emeği 1 bugla hiç etti madem o kadar kararlıydın müdahale etmeye rollback atıcaktın

Server
Takımı
Galatasaray
Dostum sbot returnları görmüyor galiba güncellemeden sonra çarlar takılıyor, kontrol eder misin

[07:28:29] * No return scrolls found, halting bot (walkback currently disabled).

Guilde adam arayan, pt sine adam arayan çok oluyor aslında :) onları bi takip edin isterseniz.

Guild evet ama tanıdık ortamı daha farklı oluyor.. Her sene buradan 5-10 kişi ile bir serverda başlar yürür giderdik onları arıyorum işin aslı (: Birde arada ki yaş farkı yüzünden genç arkadaşları rahatsız etmek istemiyorum

Elbette tanıdık denk gelirse ne ala :) Bol şans o halde :)

Guild evet ama tanıdık ortamı daha farklı oluyor.. Her sene buradan 5-10 kişi ile bir serverda başlar yürür giderdik onları arıyorum işin aslı (: Birde arada ki yaş farkı yüzünden genç arkadaşları rahatsız etmek istemiyorum

Kardeşim bir şey danışacağım sana, Guild kurdum her şeyi depoladım... Sonra bozuldu bu birleşim, şimdi bütün emeğimiz çöp mü oldu ??

Yukarı Alt