joysro

geym
Bu duruma çözüm mümkün değil maalesef :) Çünkü 130 skill sistemi yeni iken mbot crackli haliyle oldukça eski. Yani bu sistemi tanımıyor :) Bu botla ilgili.

MBot ile kasılırken skilleri otomatik uplamıyor. (Maze skilleri hariç)

O soruna da bir çözüm bulabilir misiniz? Çok önemli bir şey değil ama illa ki takılanlar olacaktır :)

Prometheus

Apocalypse
Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Bu duruma çözüm mümkün değil maalesef :) Çünkü 130 skill sistemi yeni iken mbot crackli haliyle oldukça eski. Yani bu sistemi tanımıyor :) Bu botla ilgili.
Anladım. Başka bir sıkıntı söyleyeyim o zaman;

Karakterler botta olduğu zaman itemlar kırılınca return atamıyorlar çünkü atak yaptıktan 2 saniye sonra return atabilme sınırı koymuşsunuz. Bot buga girip asla return atamıyor bu 2 saniye yüzünden :D (Veya ben ayarını bulamadım...)

Ayrıca 12 dg stone'lar yok mu oyunda? :/

Evet return bugu engeli için skill kullanımından sonra 2 saniye return atılmaz. Bunu playerlar genelde hallediyor botun ayarlarında oynama yaparak.

12 Dg'ler genelde çok kullanılmıyor geçiş itemi oluyor. O yüzden eklememiştik. Ama bir sonraki bakımda eklemeyi planlıyoruz :)

Anladım. Başka bir sıkıntı söyleyeyim o zaman;

Karakterler botta olduğu zaman itemlar kırılınca return atamıyorlar çünkü atak yaptıktan 2 saniye sonra return atabilme sınırı koymuşsunuz. Bot buga girip asla return atamıyor bu 2 saniye yüzünden :D (Veya ben ayarını bulamadım...)

Ayrıca 12 dg stone'lar yok mu oyunda? :/

Merhabalar, servera başladık guildce ve kalmayıda düşünüyoruz. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Elimde diyelim +12 spear var ki +11 şuan var. Ben buna 13 gidicem mi gitmicem mi artı limiti nedir bunu bilmemiz gerekir. Yoksa boşa bir çapa var serverda. Maksimumu bilmeden nasıl ulaşıcaz ? Limit yok diyorsunuz +30 mu olacak yani? ucu açık. Bu serverdaki tek eksik benim gözümde budur. Teşekkürler.

Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Merhabalar, servera başladık guildce ve kalmayıda düşünüyoruz. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Elimde diyelim +12 spear var ki +11 şuan var. Ben buna 13 gidicem mi gitmicem mi artı limiti nedir bunu bilmemiz gerekir. Yoksa boşa bir çapa var serverda. Maksimumu bilmeden nasıl ulaşıcaz ? Limit yok diyorsunuz +30 mu olacak yani? ucu açık. Bu serverdaki tek eksik benim gözümde budur. Teşekkürler.
Merhabalar, kısa zaman önce server araştırmalarımda görmüştüm +11 ve +12'den sonra %1 gibi bir ihtimal. Limit yok ve ucu açık.
Zaten %1 gibi bir oranla 12 gibi bir silah yapılırsa 13 gidileceğini düşünmüyorum. En azından server yeni olduğu için şimdilik :)

Merhabalar, kısa zaman önce server araştırmalarımda görmüştüm +11 ve +12'den sonra %1 gibi bir ihtimal. Limit yok ve ucu açık.
Zaten %1 gibi bir oranla 12 gibi bir silah yapılırsa 13 gidileceğini düşünmüyorum. En azından server yeni olduğu için şimdilik :)
Teşekkürler cevabınız için.

Silkroad mantığında sınır koyulması bizce hata. Sınırı bilmek bir amaç vermek belki ama o amaca bir süre sonra herkesin ulaşması ve sürekli insanların o amaç için sonsuz döngüye girmesi kısırlaştırıyor. Ancak diğer yandan + ratesi çok zor olmakla birlikte sınır olmaması şansın ve taktiğin önemini ortaya çıkarıyor. Örneğin serverda en yüksek basılan +11 diyelim başka biri +11 basınca diğer kişi +12 deneyebilir ve tutarsa sınırı o kişi belirlemiş olur :)

Yukarı Alt