joysro

game12
jado
Bu duruma çözüm mümkün değil maalesef :) Çünkü 130 skill sistemi yeni iken mbot crackli haliyle oldukça eski. Yani bu sistemi tanımıyor :) Bu botla ilgili.

MBot ile kasılırken skilleri otomatik uplamıyor. (Maze skilleri hariç)

O soruna da bir çözüm bulabilir misiniz? Çok önemli bir şey değil ama illa ki takılanlar olacaktır :)

Prometheus

Apocalypse
Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Bu duruma çözüm mümkün değil maalesef :) Çünkü 130 skill sistemi yeni iken mbot crackli haliyle oldukça eski. Yani bu sistemi tanımıyor :) Bu botla ilgili.
Anladım. Başka bir sıkıntı söyleyeyim o zaman;

Karakterler botta olduğu zaman itemlar kırılınca return atamıyorlar çünkü atak yaptıktan 2 saniye sonra return atabilme sınırı koymuşsunuz. Bot buga girip asla return atamıyor bu 2 saniye yüzünden :D (Veya ben ayarını bulamadım...)

Ayrıca 12 dg stone'lar yok mu oyunda? :/

Evet return bugu engeli için skill kullanımından sonra 2 saniye return atılmaz. Bunu playerlar genelde hallediyor botun ayarlarında oynama yaparak.

12 Dg'ler genelde çok kullanılmıyor geçiş itemi oluyor. O yüzden eklememiştik. Ama bir sonraki bakımda eklemeyi planlıyoruz :)

Anladım. Başka bir sıkıntı söyleyeyim o zaman;

Karakterler botta olduğu zaman itemlar kırılınca return atamıyorlar çünkü atak yaptıktan 2 saniye sonra return atabilme sınırı koymuşsunuz. Bot buga girip asla return atamıyor bu 2 saniye yüzünden :D (Veya ben ayarını bulamadım...)

Ayrıca 12 dg stone'lar yok mu oyunda? :/

Merhabalar, servera başladık guildce ve kalmayıda düşünüyoruz. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Elimde diyelim +12 spear var ki +11 şuan var. Ben buna 13 gidicem mi gitmicem mi artı limiti nedir bunu bilmemiz gerekir. Yoksa boşa bir çapa var serverda. Maksimumu bilmeden nasıl ulaşıcaz ? Limit yok diyorsunuz +30 mu olacak yani? ucu açık. Bu serverdaki tek eksik benim gözümde budur. Teşekkürler.

Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Merhabalar, servera başladık guildce ve kalmayıda düşünüyoruz. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Elimde diyelim +12 spear var ki +11 şuan var. Ben buna 13 gidicem mi gitmicem mi artı limiti nedir bunu bilmemiz gerekir. Yoksa boşa bir çapa var serverda. Maksimumu bilmeden nasıl ulaşıcaz ? Limit yok diyorsunuz +30 mu olacak yani? ucu açık. Bu serverdaki tek eksik benim gözümde budur. Teşekkürler.
Merhabalar, kısa zaman önce server araştırmalarımda görmüştüm +11 ve +12'den sonra %1 gibi bir ihtimal. Limit yok ve ucu açık.
Zaten %1 gibi bir oranla 12 gibi bir silah yapılırsa 13 gidileceğini düşünmüyorum. En azından server yeni olduğu için şimdilik :)

Merhabalar, kısa zaman önce server araştırmalarımda görmüştüm +11 ve +12'den sonra %1 gibi bir ihtimal. Limit yok ve ucu açık.
Zaten %1 gibi bir oranla 12 gibi bir silah yapılırsa 13 gidileceğini düşünmüyorum. En azından server yeni olduğu için şimdilik :)
Teşekkürler cevabınız için.

Silkroad mantığında sınır koyulması bizce hata. Sınırı bilmek bir amaç vermek belki ama o amaca bir süre sonra herkesin ulaşması ve sürekli insanların o amaç için sonsuz döngüye girmesi kısırlaştırıyor. Ancak diğer yandan + ratesi çok zor olmakla birlikte sınır olmaması şansın ve taktiğin önemini ortaya çıkarıyor. Örneğin serverda en yüksek basılan +11 diyelim başka biri +11 basınca diğer kişi +12 deneyebilir ve tutarsa sınırı o kişi belirlemiş olur :)

Arkadaş şark kurnazlığı yapıp hiçbir şekilde globalden reklam vs yapmadığım sadece oyunu bırakıyorum dememe rağmen ki ban sebebiymiş banlasın problem yok daha sonra bana ' senin çarın rankta kalıcak problem yok banlı fakat çarın 'demesine rağmen çarımı ranktan düşürmüştür , bilgisine başlayacak arkadaşların .Ve kendisi her fırsatta gm'in oyuna müdahalesi yok demekten kendini alamadığı halde çarıma girip elindeki blade'i çıkarmış . Sen benim emek verip yaptığım çarın elinden hangi hakla girip çıkarıyorsun blade'i o çar banlanmış olabilir , şimdi saçma sapan bir şey yazıp ekleme yaparsın banlanan çarın üzerindekiler çıkarılır diye geçmişte ip limiti kafana göre kimseye sormadan 16 dan 8'e çektiğin gibi çarımın nicki RussianRedzi

Son düzenleme:
Kurallarda serverı bırakıyorum vb. global atmanın yasak olduğu ilk günden beri mevcut. Kuralları istediğin yerden okuyabilirsin. Asıl şark kurnazını ben sana anlatayım mı :)

Bu banı yedikten sonra gelip "Server açıcam, artık bu işten para kazanmak istiyorum." diyen bir sen var ortada. Ardından senin charının listede durmasının amacı nedir ? Sen server açacaksın senin charın burda senin reklamını yapacak öyle mi ? Sen banlandığın anda senin bu server içinde ki hakların gider neyin itemini elinden çıkarmamaktan bahsediyosun ? Neyin hakkından bahsediyosun ? Komiksin cidden :)

Arkadaş şark kurnazlığı yapıp hiçbir şekilde globalden reklam vs yapmadığım sadece oyunu bırakıyorum dememe rağmen ki ban sebebiymiş banlasın problem yok daha sonra bana ' senin çarın rankta kalıcak problem yok banlı fakat çarın 'demesine rağmen çarımı ranktan düşürmüştür , bilgisine başlayacak arkadaşların .Ve kendisi her fırsatta gm'in oyuna müdahalesi yok demekten kendini alamadığı halde çarıma girip elindeki blade'i çıkarmış . Sen benim emek verip yaptığım çarın elinden hangi hakla girip çıkarıyorsun blade'i o çar banlanmış olabilir , şimdi saçma sapan bir şey yazıp ekleme yaparsın banlanan çarın üzerindekiler çıkarılır diye geçmişte ip limiti kafana göre kimseye sormadan 16 dan 8'e çektiğin gibi çarımın nicki RussianRedzi

sen benim senle aramda geçen konuşmayı neden buraya aktırıyorsun? kaldı ki benim server açıcam demem de ne var sen nasıl para kazanmak için açtıysan bu serverı kaldı ki immoları bile silkle satıyorsun sonradan uniquelere ekledin millet oyunu bırakmaya başlayınca ve biz emeğimizle oynadık rank 1 olduk senin serverında sonra da bırakma kararı aldık zaten senin böyle bir tip olduğunu bilsek hiç başlamazdık sen serverda gold bugı oldu bir kere dedin mi arkadaşlar 25 silk 3 b den 5 b ye çıktı çünkü birileri gold bugı yapmış silkleri çekmiş biz bunun önüne geçemedik özür dileriz dedin mi biz oyunu oynamaya devam ettik sineye çekip şimdi git oyunculara de gold bugı oldu o yüzden silk 1 günde 3b den 5 b ye çıktı açıkla bunu

Aramızda geçen konuşmayı aktarmak ? Gayet serverdan banlandıktan sonra sıralamada olmanın ayrıca neden servera zarar vereceğini senin sözlerine göre açıkladık sadece. Her server belli problemlerle karşılaşabilir önemli olan buna anında müdahale edebilmek. Ortada özür vs gerektiren bir durum asla olmadı olamaz. Daha bakım günü ne ise anında müdahale edildi serverda bir etkiye yol açması minimuma indirildi.
sen benim senle aramda geçen konuşmayı neden buraya aktırıyorsun? kaldı ki benim server açıcam demem de ne var sen nasıl para kazanmak için açtıysan bu serverı kaldı ki immoları bile silkle satıyorsun sonradan uniquelere ekledin millet oyunu bırakmaya başlayınca ve biz emeğimizle oynadık rank 1 olduk senin serverında sonra da bırakma kararı aldık zaten senin böyle bir tip olduğunu bilsek hiç başlamazdık sen serverda gold bugı oldu bir kere dedin mi arkadaşlar 25 silk 3 b den 5 b ye çıktı çünkü birileri gold bugı yapmış silkleri çekmiş biz bunun önüne geçemedik özür dileriz dedin mi biz oyunu oynamaya devam ettik sineye çekip şimdi git oyunculara de gold bugı oldu o yüzden silk 1 günde 3b den 5 b ye çıktı açıkla bunu

Ağzı olan konuşuyor :) Oyunda kural ihlal edip banlanan kişi sonradan bize server açacağını ilettiği için bizde oynamayan ve kendi serverını açacak olan kişi neden sıralamada ilk 5'te görünüyor deyip elinden silahını çıkardık ki sıralamadan düşsün diye. Sonra gelmiş ne hakla çıkarırsınız vs diyor. Anlamıyor ki kural ihlal edip banlandığı anda bütün haklarını kaybetmiş olduğunu :)

Ben oynuyorum, güzel gidiyor oyun bence. Ama yukarıda konuşulanlar nedir anlayamadım

Server
Takımı
Galatasaray
Ağzı olan konuşuyor :) Oyunda kural ihlal edip banlanan kişi sonradan bize server açacağını ilettiği için bizde oynamayan ve kendi serverını açacak olan kişi neden sıralamada ilk 5'te görünüyor deyip elinden silahını çıkardık ki sıralamadan düşsün diye. Sonra gelmiş ne hakla çıkarırsınız vs diyor. Anlamıyor ki kural ihlal edip banlandığı anda bütün haklarını kaybetmiş olduğunu :)
Sbotta mı sorun var yoksa oyunda mı? Ice templeye reverse ile geri dönemiyor char. summer2:

Güncelleme ile gelenler;

-Constantinople-Samarkand Safe Trade bölgesi aktif edildi.
-DPS Meter aktif edildi.
-Unique Target aktif edildi.
-Old Side Bar aktif edildi.
-Afk Bubble aktif edildi.
-Gold fiyatlarında virgüllendirme yapıldı.
-Character Icon aktif edildi.
-Stall Network aktif edildi. Kısayol tuşu "F".

ben kendi hakkımla +9 set basmışım kaldı ki 1 kişide benden iyi set vardı 1 kişi de benle eşitti banlanma sebebim de LOG guildi oyunu bıraktı demem bilmiyordum zaten bilsem yazmazdım şimdiye kadar ne hile kullanmışım ne bug yapmışım ne de türevi bir şey sadece banlandıktan sonra dedim ki ben banlandım ama çarım orada kalmaya devam edicek sen bana ne dedin problem yok çarın banladı ama orada kalıcak problem olmaz dedikten 1 hafta sonra mı ne elinden blade'i çıkarıp çarı ranktan düşürmen sebebi de benim kendi serverımı açıcam dememmiş xD sen nasıl açabiliyorsan ben de kendi serverımı açarım sana bunu anlatmam mı problem oluyor server açıcam demem mi ne reklamı oluyormuş russianred silkroad mı benim açacağım serverın ismi ? sen daha silk fiyatı neden 1 günde 3b den 5b 6b bandına geldiğine çözüm bulamamışken rollback atsaydın ya böyle bir şey oldu diye neden atmadın? anında müdahale ettik diyorsun atı alan üsküdarı geçmiş adamlar piyasada silk bırakmadı 3 aylık emeği 1 bugla hiç etti madem o kadar kararlıydın müdahale etmeye rollback atıcaktın

Yukarı Alt