joysro

zeneth
Şunları bildirmek istiyorum, M tuşuna basarak açılan haritanın sol tarafındaki seçenekler yok, haritada ilgili seviyeye ait yaratıkların konumunu göremiyorum. Ayrıca Jangan mağaralara ışınlandığım zaman doğruca tünellere aktarıyor ve yine tünellerin içindeyken M tuşuna basarak açtığım haritadan kendi konumunu veya dış haritayı görmek için 'dünya' ikonuna tıkladığım anda oyundan atıyor.

Şunları bildirmek istiyorum, M tuşuna basarak açılan haritanın sol tarafındaki seçenekler yok, haritada ilgili seviyeye ait yaratıkların konumunu göremiyorum. Ayrıca Jangan mağaralara ışınlandığım zaman doğruca tünellere aktarıyor ve yine tünellerin içindeyken M tuşuna basarak açtığım haritadan kendi konumunu veya dış haritayı görmek için 'dünya' ikonuna tıkladığım anda oyundan atıyor.
@VictoriaSro

Yeni karakterlerle birlikte gelen başlangıç avatarları erkek için kullanıldığında farklı bir sonuç veriyor. Giyilen avatar ve görülen birbirinden farklı.

Merhaba oyunu indireyim dedim. Alternatifleri deneyerek indirdim ama hata verdi.
Dosyayı indiriyorum . Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hatalı uyarısı veriyor. Var mı bu hata ile karşılaşan .

Merhaba oyunu indireyim dedim. Alternatifleri deneyerek indirdim ama hata verdi.
Dosyayı indiriyorum . Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hatalı uyarısı veriyor. Var mı bu hata ile karşılaşan .
En son sürümü MEGA'dan indirmiştim, arşiv sorunsuzdu.

Takımı
Seçiniz...
Kullanmış olduğun winrar sürümünü kaldır, güncel winrar sürümünü kendi sitesinden indir, oyunu tekrar rar'dan çıkart sorun olmaz.
Hata almanın sebebi winrar yüzünden.

Merhabalar, parti ile kasmak ve solo kasmak arası fark var değil mi ? 120 cap Victoria da parti ile kasılmıyordu hiç, solo daha mantıklıydı. Burada sistem nasıl ?

Son düzenleme:
Elbette solo tekil drop açısından daha avantajlıdır. Ancak 120 ile 130'u mukayese etmek zor. Öncelikle burda sistem zor ve yaratıklar oldukça güçlü. Tek kasılmak sorun olabilir ve pt avantajı kasılma noktasında da mevcut.
Merhabalar, parti ile kasmak ve solo kasmak arası fark var değil mi ? 120 cap Victoria da parti ile kasılmıyordu hiç, solo daha mantıklıydı. Burada sistem nasıl ?

Prometheus

Apocalypse
Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
MBot ile kasılırken skilleri otomatik uplamıyor. (Maze skilleri hariç)

O soruna da bir çözüm bulabilir misiniz? Çok önemli bir şey değil ama illa ki takılanlar olacaktır :)

Yukarı Alt