1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

13 İş Ortağının Geliştirdiği 13 Uygulama


 1. LosTKnighT

  LosTKnighT Öğreniyorum

  Kayıt:
  23 Mart 2009
  Mesajlar:
  216
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci.
  Şehir:
  єχтяαℓσσв

  XING ve 7 ülkeden 13 yeni iş ortağının geliştirdiği 13 yeni uygulama bugünden itibaren XING platformunda adım adım kullanıma sunuluyor.

  XING "Partner Ecosystem" adlı yeni bir uygulama platformu yaratan Avrupa'nın lider iş ağı XING, iş ortaklarının geliştirdiği uygulamaları üyeleriyle buluşturuyor. Buna göre SlideShare, Dopplr, MindMeister, travelload, Huddle.net, Doodle, Deutsche Welle, spreed, Tungle, sueddeutsche.de, Wallstreet:Online, WELT ONLINE ve ZCOPE'tan yeni uygulamalar yeni 'OpenSocial' arayüzü üzerinden kullanıma açılıyor.

  XING platformundaki mevcut özelliklere ek olarak geliştirilen ve haberlerden proje geliştirmeye, seyahat planlamasından veri paylaşımına kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bu bir dizi yeni uygulama üyeler tarafından https://www.xing.com/opensocial adresinden ücretsiz olarak eklenebiliyor.

  [​IMG]

  Yeni uygulamalar çeşitli iş ihtiyaçları için katma değer sağlayacak


  Üyelerinin farklı mesleki ilgi ve ihtiyaçları olduğu gerçeğinden yola çıkan XING, söz konusu 13 yeni uygulama ile farklı kullanıcılara farklı katma değerler sağlıyor. Mayıs ve Haziran aylarında XING ekibi tarafından yaratılan ve "OpenSocial"a giriş niteliğinde hayata geçirilen "XING Haber", "XING'e Sor" ve "Twitter Buzz" gibi XING uygulamalarının yanı sıra söz konusu XING "Partner EcoSystem"de sunulan bu ilk uygulamaların hedef kitlesini ise esas olarak meslektaşları ve iş ortaklarıyla uzaktan işbirliği kuran, iş gezilerine yaygın olarak çıkan ve haberlere ve güncel olaylara yakın olmak isteyen iş profesyonelleri oluşturuyor.

  İş ağlarına yönelik benzersiz bir uygulama olan XING "Partner Ecosystem" ile XING, tamamen belirli sektörlere veya mesleklere özel olarak uyarlanmış veya yerel bir odağı olan uluslararası uygulamaların geniş bir karmasını sağlamayı amaçlıyor. Bu süreçte XING, yeni ortaklıklar kurarak söz konusu uygulama yelpazesini sürekli olarak genişletmeyi hedefliyor