güzel röportaj gerçekten extraloob (okan abi) 'u çok iyi yorumlamış tebrikler summer3:

latife bir yana arkadaşı tanımak iyi oLdu :thumbsup:

hmzsnmz demiş ki:
Oy oy oy çok hoş bir röportaj olmuş ders arasında okudum sıkıcı dersin üstüne süper gitti gerçekten , benim için yaptığın yorumdan ötürü ayrıca teşekkürler :kalp:
:muck:

EliteTurk

Aileden
Ufak görünüşüne bakmayın 20 yaşındayım desin bir kız gösterin tavla len bunu diyin o sözleriyle o kızı 10 dakika sonra bağlamazsa bende neyim çapkın fare seniii ihihihi . :P :mrgreen:

EliteTurk demiş ki:
Ufak görünüşüne bakmayın 20 yaşındayım desin bir kız gösterin tavla len bunu diyin o sözleriyle o kızı 10 dakika sonra bağlamazsa bende neyim çapkın fare seniii ihihihi . :P :mrgreen:
:oops: makara: summer6: makara: summer6:

os1 demiş ki:
Thoobia yok os1 var :lol: Röportaj güzel olmuş ve Enes sanaldaki kankam :kalp:
Sonuçta aynı kapı kanka :muck:

extraloob demiş ki:
öncelikle harika bir röportaj özlemişim walla satır satır ağır ağır okudum çok teşekkürler ikinize de.

ilk aklıma takılan :P

Sporla ilgilenir misin ? Tuttuğun takım hangisidir ?

Basketbol ile sıkı fıkıyım.Tuttuğum takım tabii ki Beşiktaş 8)

profilde bimbom seçili bizi mi yiyorsun sen hacım ahahaha makara:

bayılıyorum şu röportajlara cidden hepinizi böyle kaliteli ve nezih bir şekilde görmek acayip keyflendiriyor beni yazılarından gördüğüm kadarıyla özgüvenin yüksek ve relax birisin canımcım hayat boyu bol para sonra sağlık ve mutluluklar diliyorum sana umarım ssende sabırlı olursun ve daha yüksek mevkilere hem burada hemde reel hayatında kavuşursun canımsın :kalp: :muck:
Bende bimbom yazacak ahahha makara: Bu arada teşekkürler güzel yorumların için abi :muck:

Henüz okumak nasip oldu ve gerçekten çok hoş ve içtenlikle yazılmış cevaplar içeren bir röportaj olmuş :)) Mirage seni bu hoş , sade ve acık cevapların için , Sarkolata senide bu kadar güzel , kaliteli ve keskin soruların için kutluyorum :)) Pp ekibi ölmedi devamı gelicek merak etmeyin . İyi forumlar... :)))

Yukarı Alt