Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Merhaba Mirage. Kendinden biraz bahseder misin?

Merhabalar exl ailesi.Adım Enes.Klasik bir başlangıçtan sonra biraz derinlere inelim.Genellikle arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven,yerine göre ciddi ama çoğunlukla şen şakrak,neşeli birisiyim.Tanıdığım çevrede sosyalimdir fakat yabancı ortamlardan biraz çekinirim.Evet önceden "Aşçı Fare" denilen kişide benim.Neyse sanırım yeterli.Diğer sorularda daha iyi tanırsınız zaten.

Nickini bize açıklar mısın ?

Nick Xanthos abimin ellerinden çıktı.Forumda söylemişti "Güzel,hoş nickler" diye.Baktım "Mirage" bana bakıyor. makara: Kaptım hemen.'Serap' anlamına geliyor.

Extraloobla nasıl tanıştın ?

Thoobia alıştırdı beni buraya ^^.Söylemişti ilk açıldığı zaman.Ama o zaman üye olmadım.3-4 ay sonra girdim,gezdim biraz.O sıcaklığı,neşeyi gördükten sonra zaten ayrılası gelmiyor insanın içinden.Böyle böyle 3sene oldu.

Forum hakkında ilk izlenimlerinle şu anki izlenimlerini karşılaştırabilir misin?

Tam ilk izlenimlerimi hatırlamaya çalışıyordum ki çok geri gitmişim başım döndü summer6:

Forum yönetimine giriş sebebin nedir?

İnternette dolaşmaktan zevk alırım ama hep boş boş dolaşınca canı sıkılıyor insanın ^^.Zaten büyük bir sitede görevli olmak gibi bir isteğim vardı.Baktım birde tam mevsim zamanı.Neden başvuru yapmayayım ki? ^^

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

2. ailem,sanal ortamın sadece oyun vs. şeylerden ibaret olmadığı arkadaşlık,dostluk gibi değerlerininde burada sağlanabileceğinin sağlam kanıtı."Oyun bahçesi"nde herkese yer olması burayı dahada vazgeçilmez kılıyor.

Siteden kendine en az 5 , en çok 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

Guathema : ZSZC serveri onunla tanışma yerimiz oldu.Çok sevdiğim,tospa arkadaşım ^^
EmmaW. : Onunla da ZSZC'de tanıştık.Ne denir ona "coder" galiba ^^ Dost canlısı bir tospa oda ^^
prisoners : Onurcan'cığım.Lady Gaga ve Kesha'yı seven noobie arkadaşımız.Yeri bende ayrıdır ve çok yakın olduğumuzu düşünüyorum :muck:
Mopneet : MobyDick."O ne lem" deme gene :lol: Onunda yeri bende ayrıdır.Çok yanlış yapıp galatasaraylı olan bir arkadaş ama [horny21
hmzsnmz : Kamilll abiiii.NtvSpordaki tüm erkeklerle fotoğraf çektirip kadınları sona bırakan,sonrada şarjı bitip ortada kalan abim :twisted: Hala içi gitmiyordur umarım ^^ Sorularıma uzun süre dayanan sayılı kişilerden.Bir gün bile "Len bi git" demedi.Şimdi üniversitede derslerle boğuşuyor.Buradan da selamımızı gönderelim ^^
extraloob : Nasıl anlatsam bilmiyorumki.Şöyle bir geçeyim;kuku düşkünü,fit ve sabırlı biri.Sitede sevdiğim kişilerin baş tarafında.Daima derdini dinleyen,cevap arayan ve neşeli adminimiz. :kalp:

Hayatında dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?

Sakarya'dan İstanbul'a yerleşmem bir dönüm noktası olarak sayılabilir.

Çocukken yaptığın , geriye dönüp baktığınızda hoşuna giden bir anın varsa anlatır mısın?

Anasıfında bol bol çapkınlık yaptığımı hatırlıyorum.Tabii ona çapkınlık denirse ^^ Her düşündüğümde gülümsüyorum.

Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

Pişman olduğum büyük bir hatam olmadı.

Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Kitap okumak,resim çizmek ve yüzmek hobilerim arasında.Ve birde bilgisayar tabii.Fobi olarak karanlıktan haz etmem.

Kendini Tarif Edebileceğin 3 Kelime Söyler misin?

Tembel , Kararlı , Zeki 8)

Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı?

Çaldığım yok ama piyano çalmak isterdim doğrusu

Sporla ilgilenir misin ? Tuttuğun takım hangisidir ?

Basketbol ile sıkı fıkıyım.Tuttuğum takım tabii ki Beşiktaş 8)

Takip ettiğin dizi varmı?

Türk diziler değilde yabancı var.House,Supernatural ve Heroes

Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Babam.

Hayatında sana takılan lakap veya lakaplar var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

Yok.

Yaşam tarzından biraz bahseder misin ?

Genellikle gezmeye dayanan ama bilgisayarla iç içe olan bir yaşam tarzım var.

Hayat Felsefen nedir ?

"Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denmektedir." gibi bir sözü aktarsam anlarsınız herhalde ^^

Teknolojiyi takip eder misin?

Tabii ki.

Seni en çok ne kızdırır ?

Anlayacağımı bile bile yalan söylenmesi.

Hayatında çok utandığın bir an oldu mu?

5. sınıftayken televizyonda bir tiyatro türü kısa bir oyun oynamıştık.Orada utanmak değilde heyecanlanmıştım.

Eski bir paparazzi olarak seninle röportaj yapılması sana neler hissettirdi ? :p

Bir hoş oldum.İçimdeki anılar depreşti :lol: O günler diyordum benim röportajım ne zaman yapılacak diye.Kısmet bugüneymiş ^^

Hangi tür müzik dinlersin?

Rock ve pop.Çoğunlukla slow olan parçalarından.

10Yıl sonraki halini düşünüp şuanki halinle farklarını bize iletir misin?

Gözlükten kurtulmuş ve daha uzun olurum galiba.

SiLKROAD

Silkroad online ‘a nasıl başladın ?

Mahalledeki arkadaşlardan görmüştüm.Bakalım dedim denemekten zarar çıkmaz nasıl olsa.Sonunda oyuna başladım işte.

Silkroad’a ne kadar zaman ayırırsın ? Senin için yeri nedir?

Sadece tatillerde oynarım.Saat konusuna gelince keyfime göre.Benim için yeri,ilk olarak online oyunlara onunla başladım.

Silkroadda unutmadığın bir anını paylaşır mısın?

Yok ki :lol:

SONLANDIRMA

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bir zamanlar benimde içinde bulunduğum güzel,hoş bir etkinlik.İnsanların birbirlerini daha yakından tanıması için ayrıca bir araç.

Son olarak extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz , vermek istediğin bir mesaj var mı ?

Gölgesiz mutluluk olmaz. Bak güneşte bile leke var. 8)

Röportaj sorularının düzenlenmesi sarkoLata'ya aittir. İzinsiz kopyalanması yasaktır. Tüm hakları saklıdır®.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
Aşcı farem guduuum kuzum benim :muck: ,bu ortama bu yaşta yönetimin bir kolu olarak katılman gerçekden mutluluk verici bi solukda okudum süppo röportaj olmuş. :kalp: :beer:

Ps:İşte ben bunu istiyorum biraz itekledikmi ne kadar güzel şeyler çıkıyor emeğinize sağlık paparazzi yönetimi. :popcorn: :curtain:

Takımı
Galatasaray
EliteTurk demiş ki:
Aşcı farem guduuum kuzum benim :muck: ,bu ortama bu yaşta yönetimin bir kolu olarak katılman gerçekden mutluluk verici bi solukda okudum süppo röportaj olmuş. :kalp: :beer:

Ps:İşte ben bunu istiyorum biraz itekledikmi ne kadar güzel şeyler çıkıyor emeğinize sağlık paparazzi yönetimi. :popcorn: :curtain:
Sağ ol , fakat iteklediğiniz için çıkmadı . Buna emin olabilirsin ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Merhaba Mirage. Kendinden biraz bahseder misin?

Merhabalar exl ailesi.Adım Enes.Klasik bir başlangıçtan sonra biraz derinlere inelim.Genellikle arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven,yerine göre ciddi ama çoğunlukla şen şakrak,neşeli birisiyim.Tanıdığım çevrede sosyalimdir fakat yabancı ortamlardan biraz çekinirim.Evet önceden "Aşçı Fare" denilen kişide benim.Neyse sanırım yeterli.Diğer sorularda daha iyi tanırsınız zaten.

Nickini bize açıklar mısın ?

Nick Xanthos abimin ellerinden çıktı.Forumda söylemişti "Güzel,hoş nickler" diye.Baktım "Mirage" bana bakıyor. makara: Kaptım hemen.'Serap' anlamına geliyor.

Extraloobla nasıl tanıştın ?

Thoobia alıştırdı beni buraya ^^.Söylemişti ilk açıldığı zaman.Ama o zaman üye olmadım.3-4 ay sonra girdim,gezdim biraz.O sıcaklığı,neşeyi gördükten sonra zaten ayrılası gelmiyor insanın içinden.Böyle böyle 3sene oldu.

Forum hakkında ilk izlenimlerinle şu anki izlenimlerini karşılaştırabilir misin?

Tam ilk izlenimlerimi hatırlamaya çalışıyordum ki çok geri gitmişim başım döndü summer6:

Forum yönetimine giriş sebebin nedir?

İnternette dolaşmaktan zevk alırım ama hep boş boş dolaşınca canı sıkılıyor insanın ^^.Zaten büyük bir sitede görevli olmak gibi bir isteğim vardı.Baktım birde tam mevsim zamanı.Neden başvuru yapmayayım ki? ^^

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

2. ailem,sanal ortamın sadece oyun vs. şeylerden ibaret olmadığı arkadaşlık,dostluk gibi değerlerininde burada sağlanabileceğinin sağlam kanıtı."Oyun bahçesi"nde herkese yer olması burayı dahada vazgeçilmez kılıyor.

Siteden kendine en az 5 , en çok 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

Guathema : ZSZC serveri onunla tanışma yerimiz oldu.Çok sevdiğim,tospa arkadaşım ^^
EmmaW. : Onunla da ZSZC'de tanıştık.Ne denir ona "coder" galiba ^^ Dost canlısı bir tospa oda ^^
prisoners : Onurcan'cığım.Lady Gaga ve Kesha'yı seven noobie arkadaşımız.Yeri bende ayrıdır ve çok yakın olduğumuzu düşünüyorum :muck:
Mopneet : MobyDick."O ne lem" deme gene :lol: Onunda yeri bende ayrıdır.Çok yanlış yapıp galatasaraylı olan bir arkadaş ama [horny21
hmzsnmz : Kamilll abiiii.NtvSpordaki tüm erkeklerle fotoğraf çektirip kadınları sona bırakan,sonrada şarjı bitip ortada kalan abim :twisted: Hala içi gitmiyordur umarım ^^ Sorularıma uzun süre dayanan sayılı kişilerden.Bir gün bile "Len bi git" demedi.Şimdi üniversitede derslerle boğuşuyor.Buradan da selamımızı gönderelim ^^
extraloob : Nasıl anlatsam bilmiyorumki.Şöyle bir geçeyim;kuku düşkünü,fit ve sabırlı biri.Sitede sevdiğim kişilerin baş tarafında.Daima derdini dinleyen,cevap arayan ve neşeli adminimiz. :kalp:

Hayatında dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?

Sakarya'dan İstanbul'a yerleşmem bir dönüm noktası olarak sayılabilir.

Çocukken yaptığın , geriye dönüp baktığınızda hoşuna giden bir anın varsa anlatır mısın?

Anasıfında bol bol çapkınlık yaptığımı hatırlıyorum.Tabii ona çapkınlık denirse ^^ Her düşündüğümde gülümsüyorum.

Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

Pişman olduğum büyük bir hatam olmadı.

Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Kitap okumak,resim çizmek ve yüzmek hobilerim arasında.Ve birde bilgisayar tabii.Fobi olarak karanlıktan haz etmem.

Kendini Tarif Edebileceğin 3 Kelime Söyler misin?

Tembel , Kararlı , Zeki 8)

Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı?

Çaldığım yok ama piyano çalmak isterdim doğrusu

Takip ettiğin dizi varmı?

Türk diziler değilde yabancı var.House,Supernatural ve Heroes

Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Babam.

Hayatında sana takılan lakap veya lakaplar var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

Yok.

Yaşam tarzından biraz bahseder misin ?

Genellikle gezmeye dayanan ama bilgisayarla iç içe olan bir yaşam tarzım var.

Hayat Felsefen nedir ?

"Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denmektedir." gibi bir sözü aktarsam anlarsınız herhalde ^^

Teknolojiyi takip eder misin?

Tabii ki.

Seni en çok ne kızdırır ?

Anlayacağımı bile bile yalan söylenmesi.

Hayatında çok utandığın bir an oldu mu?

5. sınıftayken televizyonda bir tiyatro türü kısa bir oyun oynamıştık.Orada utanmak değilde heyecanlanmıştım.

Eski bir paparazzi olarak seninle röportaj yapılması sana neler hissettirdi ? :p

Bir hoş oldum.İçimdeki anılar depreşti :lol: O günler diyordum benim röportajım ne zaman yapılacak diye.Kısmet bugüneymiş ^^

Hangi tür müzik dinlersin?

Rock ve pop.Çoğunlukla slow olan parçalarından.

10Yıl sonraki halini düşünüp şuanki halinle farklarını bize iletir misin?

Gözlükten kurtulmuş ve daha uzun olurum galiba.

SiLKROAD

Silkroad online ‘a nasıl başladın ?

Mahalledeki arkadaşlardan görmüştüm.Bakalım dedim denemekten zarar çıkmaz nasıl olsa.Sonunda oyuna başladım işte.

Silkroad’a ne kadar zaman ayırırsın ? Senin için yeri nedir?

Sadece tatillerde oynarım.Saat konusuna gelince keyfime göre.Benim için yeri,ilk olarak online oyunlara onunla başladım.

Silkroadda unutmadığın bir anını paylaşır mısın?

Yok ki :lol:

SONLANDIRMA

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bir zamanlar benimde içinde bulunduğum güzel,hoş bir etkinlik.İnsanların birbirlerini daha yakından tanıması için ayrıca bir araç.

Son olarak extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz , vermek istediğin bir mesaj var mı ?

Gölgesiz mutluluk olmaz. Bak güneşte bile leke var. 8)

Röportaj sorularının düzenlenmesi sarkoLata'ya aittir. İzinsiz kopyalanması yasaktır. Tüm hakları saklıdır®.

öncelikle harika bir röportaj özlemişim walla satır satır ağır ağır okudum çok teşekkürler ikinize de.

ilk aklıma takılan :P

profilde bimbom seçili bizi mi yiyorsun sen hacım ahahaha makara:

bayılıyorum şu röportajlara cidden hepinizi böyle kaliteli ve nezih bir şekilde görmek acayip keyflendiriyor beni yazılarından gördüğüm kadarıyla özgüvenin yüksek ve relax birisin canımcım hayat boyu bol para sonra sağlık ve mutluluklar diliyorum sana umarım ssende sabırlı olursun ve daha yüksek mevkilere hem burada hemde reel hayatında kavuşursun canımsın :kalp: :muck:

Son düzenleme:
rop. cok guzel olmus ellerinize saglik ayrica beni unutmadigin icin ayrica tesekkurler
Ps telden yazmak cok sinir bozucu

Yukarı Alt