olayda haksızlık var. benim hepsini boynuna doladığım age of akşamlarının lafı geçmemiş.

Jesus yaa bu siteye ilk kayıt olduğum zaman o vardı hep yararlı topiclerini takip ederdim derken askerlik çıktı döndüm baktımki artık yok ama şimdi şu röportaj içime biraz su serpti sitede sevdiğim bir kaç insandan biri .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SURGEON demiş ki:
olayda haksızlık var. benim hepsini boynuna doladığım age of akşamlarının lafı geçmemiş.

ben o gecelere bir dalamamıştım dm yapmıyordu jesus korkardı benden köyünü yakacağım diye puahahahaha :mrgreen: :twisted: :lol:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bu seferde güzel iş çıkarmışsın süper röportaj olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

extraloob demiş ki:
SURGEON demiş ki:

ben o gecelere bir dalamamıştım dm yapmıyordu jesus korkardı benden köyünü yakacağım diye puahahahaha :mrgreen: :twisted: :lol:

ya okan bi sen eksiktin. aslında bi sen eksiktin derken köyünü yağmalamadığım bi sen eksiktin :nod: . ama son karşılamaşmada jesus çok iyi savunma yapmış, yaklaşık 50 saldırımı başarılı bir şekilde geri püskürtmüştü. ama şimdi yine çıksın karşıma çiğ çiğ yerim :starving:

Jesus'a eskiden saygı duyardım ama şımarmış gözüküyor şu seneler içerisinde

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SURGEON demiş ki:
extraloob demiş ki:
SURGEON demiş ki:

ya okan bi sen eksiktin. aslında bi sen eksiktin derken köyünü yağmalamadığım bi sen eksiktin :nod: . ama son karşılamaşmada jesus çok iyi savunma yapmış, yaklaşık 50 saldırımı başarılı bir şekilde geri püskürtmüştü. ama şimdi yine çıksın karşıma çiğ çiğ yerim :starving:

jesus'un hayatı köyüne savunma yapmakla geçti haa bu arada kuzum benim köyüm falan olmaz ben yörük hesabı ilerlerim yakacak yerlerim ancak castle'larımdır onlarada yaklaştırmam :P

Süper bir röportaj sorular güzel sorulara verilen cevaplar daha güzel ama bu röportajı bi işaret olarak algılıyalımmı ? :)

zamazing demiş ki:
Jesus'a eskiden saygı duyardım ama şımarmış gözüküyor şu seneler içerisinde
Şımarmış derken; terbiyesizlik ettiğinin farkındasın da çaktırmıyorsun.

Yukarı Alt