Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Öncelikle Bu Konu Başka Biri Açmışsa Özür Dilerim.

Öncelikle Eu.

1.Öncelikle Mbot/Sbot Olması Şart.
2.Charınızın Yan Skilleri Olması Şart.

Başlıyoruz.

Kasma Slotuna Gidiyoruz Charımızla ( ( Y ) ) Basıp 11dg Basıcağımız Cleric/2h/Bard/1h ve elixir Koyuyoruz.Botumuzu başlatıyoruz Botumuz Cleric Eline Aldı Diyelim elimizdeki silah Çantaya Geçti Y Dede Gördüğümüz Gibi 12dg orda Duruyor.Böle Böle Deniyoruz :)

Sıra Geldi Ch.

Charımız Fire Olması Gerek.

Gine Kasma Slotuna Gidiyoruz Charımızla ( ( Y ) ) Basıp 11dg Basıcağımız Bow/Blade/Sheild/Sword Takıyoruz Elimize Botumuzu Fire Sheild Yani Firedeki Sheild Skilini Ayarlıyoruz Botumuza.Y Basıyoruz Gine Weaponu Koyuyoruz 11dg olmak şartıyla Elixir de koyuyoruz Botumuzu Başlatıyoruz.Bot Eline Sheild Alıcağı İçin Charda Takılı Olan 12dg Weapon Çantaya Botun Taktığı Weapon İle Değişicek O yüzden Y de Gözükücek VE + Basıcaksınız :)

+5 Basabilirsiniz +6 Yanabilir.

Kesinlikle Alıntı Deildir.

A

Anonymous

Guest
bug hala işliyormu arkadaşlar ona göre bir bilgi vern bakam bana fixlendi die konuları globalden indirdim

CappaBaron demiş ki:
bug hala işliyormu arkadaşlar ona göre bir bilgi vern bakam bana fixlendi die konuları globalden indirdim

Şuan İşliyor Olmalı Büyük İhtimal Salı Günü Fixleir Salı Gününe Kadar Basın +5Leri :):)

tuqcan demiş ki:
CappaBaron demiş ki:

Şuan İşliyor Olmalı Büyük İhtimal Salı Günü Fixleir Salı Gününe Kadar Basın +5Leri :):)
işlemiyor biliyorum.

Dün aksam Check gelmişti ozmn fixlendi.

Onitsuka demiş ki:
tuqcan demiş ki:
CappaBaron demiş ki:

işlemiyor biliyorum.

Dün aksam Check gelmişti ozmn fixlendi.

Hmm Dün Akşam Silkroad Girmemiştim Fix Lenmiş Olabilir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt