1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

120lvl [Bicheon / Force (Cold+Lighting+Fire) =BLADE=


 1. Madlax

  Madlax rank8

  Kayıt:
  8 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  BİCHEON SKİLLERİ
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  1.Seri[​IMG] Bu Sıradaki skillimiz kesinlikle kullanilmasi ve maxlanması şarttır sizi ayakta tutan bir skilldir. Rakip saldırısını kesip ittirme yapar çok faydalıdır. 12lv. Bleed büyüsü de yapar.(Wizard Cleric Offering'i Kesdiğinde Faydasini anlayacaksınız)
  2.Seri[​IMG] Bu Skillerimiz ise; kombo skilleridir. Faydası derseniz Dagger/warlock'u yenebilmenizin en kolay yoludur diyebilir. çünkü Debuffları bu skiller ile atarsiniz. Resimde 3 farklı kombo koydum soldan sağa 1.Skill: 12Lv. Bleed,Impotent,Division!! %20 2.Skill: 12Lv. Dull,Fear,Stun %20 3.Skill: 12Lv. Dull,Fear,Bleed,Stun %15 Bu DeBufflar ile daha etkili vuruşlar yaparak PVP'yi bitirebilirsiniz. Emin olun Blade için en amansiz Düşmanı kesinlikle Daggerdır. Not: El Yakmayı buz kullanki yavaşlatasin:)
  3.Seri[​IMG] Bu Skillerimiz ise; Shield 'den aldığı güçle kendinize Defans basar bir nevi Cleric Bless gibi bişeydir. Fakat resimdeki 1.Skill Pyh Defans basar. Sadece ( Pyh Def Pwr. 3056 ) 2.Skill ise Block Rate Arttırır. %48 BR artar. Çok önemli bir Skill değildir ama Kale savaşlarında Zerkle gelen bir STR char olursa karşınızda bir nevi iş görür.
  4.Seri[​IMG] Bu Seri ise; Uzaktan Saldırı yapmamıza Resimdeki Skill 3 kez vuruş yapar. Ki bu da karşıdakine 10k 10k gibi vuruşlar gelir. Çok faydalidir. Kesinlikle PVPde kullanılan bir skilldir. Aynı zamanda Solo kasarken de bunu kullanabilirsiniz.
  5.Seri[​IMG] Bu Seri ise; Tabiki de Yatır Skillerimiz. Bladeyi Blade yapan skillerden ilk olanı, Resimlerden gidelim yine 1.Skill Ocean Blade Force Lv18 Bu vuruş bence Bladenin en güçlü vuruş skilli öyle bi damage+Crit vururki Tek bile atmasi içten değil. düşünün damage+crit geldi yatırdın 4lü batır yaptın mı? Ne olur!! :)) 2. Skill ise; Sky Blade Force Lv5 Bu skill 2 başarılı vuruş yapar. %30 yatırma şansı vardir.
  6.Seri[​IMG] Bu Seri ise; Bladeyi Blade yapan Skillerin 2. bu seridir işte. Batır yapan skillerimiz. Resimlerdeki 1.Skill Heavenly Blade Lv5 2 başarılı vuruş ve Critical 10 2.Skill Mad Dragon Blade 2 başarılı vuruş ve critical 15 Ama bilmeniz gereken şey yatırdığınızda önce 2.skill sonra 1.skilli kullanmaniz hem Critical şansı daha fazla hemde daha güçlü vurur ve skilli vuruş şekline göre 4lü batırı ancak öyle yapabilir.
  7.Seri[​IMG] Bu Seri ise çok önemli değildir uzaktan saldırı yapar. Aslında gayet iyide vurur. ama pvp için değildir sadece kasarken ve Ezik kovalarken işe yarar :)))
  8.Seri[​IMG] Bu Serimiz ise çok faydalı bir skilldir. Kaldı ki çoğu forumlarda baktım ki bu skill için gereksiz falan demişler ama yanılıyorlar bu skill olmasa nasıl bu kadar çok vurabilirdik ki pyh atak Power 'a 160 ekleme yapıyor. ve bu çokda az değil yani critler geldiğinde show yapacaksınız. Peki kullanmayin diyenler neden demiş biliyor musunuz? Pyh Def Pwr OF shield 100% reduce ( yani shield 'in defansi %100 düşürüyor. Block yapması azalıyor ve biraz daha fazla vuruş alıyorsunuz. üstünüz sağlamsa hiç korkmayın hiç birşey olmaz. siz yatır+batırda show yaparken hiç düşünmeyeceksiniz bile emin olun MAX!!!
  9.Seri[​IMG] Bu Seri çok açık Block Rate 'nizi %13 arttırıyor 120 lvl olduğunda o kadar olacak yani.tabikide MAX yapın ne kadar block o kadar king:)
  10.Seri[​IMG] Bu Seri ise en son skill yapılandırmalarından sonra geldi. Bu skill Warrior'daki Pain ile aynı işi yapmaktadır.
  Bicheon Skillerimiz işte bunlar arkadaşlar; bilmeniz gereken bazı şeyleri de buraya yazacağım. Öncelikle resimlerde ayırdığım skiller 120lvl Blade'nin kullanacağı skillerdir SkillBAR 'da o skiller olacak o yüzden öyle ayrica resimleyip açıkladım hepsini. SP ile sorun olur diye şunu açmasanizda olur demiyeceğim ben çünkü 120 caps da öyle bir problem olması mümkün değildir. nedeni ise zaten 106 olduğunuzda SP cave denilen birşey var orda 1 Ay kalın 3b 4b SP kasın olur biter. o yüzden bende şuan herşey MAX. SP problem değildir asla. birde zaten şuanki ortamda sıfırdan char kasacağına gidip 120lvl bi charda alabilirsin:) bu da mümkündür.


  FORCE SKİLLERİ [EL YAKMA]
  Bu skiller için ayrıca resim falan koymaya gerek duymuyorum. ama bilgi amaçlı olsun diye şöyle söyleyebilirim Force skilleri eskiden debuff atmak işte ölen birini reslemek falan için kullanilirdi ama yeni yapılanmada force skillerini el yakmada bir araya getirdiler yani force mastery e bir up yapdıgında tüm el yakmalar up oluyor yani 3 el yakma skilinide 120 lvl yapabiliyoruz. ama debufflara elveda demek zorundayiz. artık :) çünkü onları da recovery mastery başlığı altına getirdiler. El yakmalarda En iyisi Fire'dir devamlı onu kullanacaksınız ama yukarı da belirttiğim birşey var Dagger warlockda Buz el yakma kullanın. evet çünkü yavaşlatmanız gerekli mutlaka bu dediğimi yaparsanız farkı görürsünüz.

  DRESS BLUE ÖNERİ
  [​IMG]
   
 2. K0mpedan

  K0mpedan olduser

  Kayıt:
  14 Mart 2013
  Mesajlar:
  968
  Beğenilen Mesajlar:
  22
  Ödül Puanları:
  18

  Herşey güzel fakat dress konusunda katılmıyorum.

  Bana kalırsa pvp için en iyi dress.

  Chest / Str 3 Demage %5 ( Eğer karakter bow ise Str 2 Atack Rating ve Demage )
  Hat / Str + Absorbe
  Acc / Atack Rating
   
 3. Madlax

  Madlax rank8

  Kayıt:
  8 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Haklı olabilirsin ama karakterim Blade başka bir karakterden bahsetmedim zaten bende bow olsaydi ona göre bir dress gösterirdim emin olabilirsin. ama blade için en güzel şekil budur bence bitek HP %25 reco yerine HP 150 koyabilirsin sana kalmş.
   
 4. Katarina

  Katarina rank8

  Kayıt:
  26 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  93
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bu mesaj Madlax rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Arkadaşın gösterdiği özellikler bence hemen hemen her buildde kullanıcaklar özellikler :)
  Ayrıca chest değil dress. :coffee:
   
 5. Madlax

  Madlax rank8

  Kayıt:
  8 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Vallaha Arkadaşlar Buyrun Gelin Server = Fornax // Karakter= Forever_KInq Beklerim Bakalım Hoşunuza gidecek mi? :)