Açıklama : Merhabalar Arkadaşlar ilk önce kendimden bahsedeyim, 10 yıldır oynuyorum bu oyunu aege-xian-babel-troy ve Uranüs açıldığından beri Uranüsteyim tabi sw'lerin adı birleşme sonucu değişti Hermes charımın bulunduğu server.Oyunu bırakmıyorum iş gezileri ve okul sebebiyle hazirana kadar ara veriyorum Haziranda eski charlarımdan birini yapılandırmaya başlayıp tekrar döneceğim charı alacak kişinin herhangibirşeye ihtiyacı olduğu taktirde oyunda olsamda olmasamda yardım ederim.Server'da tanımayan yoktur beni...Şimdi chardan bahsedeyim. Char 120Lw %68'dir.Full STR'dir charda ve bankada aklınıza gelebilecek bütük ekipmanlar vardır.S-Devil mevcuttur.Seti +7 FB Legend'tir, Acc Set FB +5 Legend'tir.Weaopon(2h)+12FB'dur,Shield Legend +10'du +2'e düştü + denerken alacak kişi 1k silk ile en kötü eski haline(+10)yapar.7-8 tane dress seti vardır.(Üstündeki hariç) Peti vardır(ölü) ve Charın üstünde 127 silk vardır.Charda 200m para bırakacağım.Fallow'u vardır (120Lw).Aynı zamanda Thief olup Jobu 120'dir.Aynı zamanda Serverın en iyi job setlerinden birine sahiptir char sun-som karışık(120Set).Charda herşey hazırdır alıcı kişinin yapacağı tek şey 2-3k silk çekip setini +10 acc Seti'de +7 yapmak veya Acc Seti +7 yapıp bütün herşeyi tamamen bitirip oyunun keyfini çıkarmak. İletişim için: [email protected] 'dan ulaşabilirsiniz.Zaten site aracılığı olduğu için sizin adınıza güven sorunuda ortadan kalkmış oluyor.Ve chara biraz pahalı diyebilirsiniz ama Eu olup bu tarz job set ve normal weaopon/set birlikteliğine sahip charların fiyatları 1500-3000 TL arasıdır.Eski Silkroadcı emektarlar anlar ne demek istediğimi..Yeni başlayacaklar içinse sağlam charla başlamak her zaman iyidir :) Şimdiden alıcı arkadaşa hayırlı olsun.Teşekkürler.

Istanhul ici elden yapabiiirsek konusalim

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt