Takımı
Besiktas

Harcanan Skill Point Miktarı
5,850.439

Bicheon
Burda 2 seri dışında hepsi çok önemli sadece Cut blade serisi ve sword dance serisi önemli değil size pek yarar sağlamaz
Phy Defans ve Block Rate veren kalkan buffları mutlaka lazım str ile pvp yaparken phy defans ınt ile pvp yaparken block rate basarsınız sizi korur
Fire
El yakması tabiki fire olacak lightning olmadığı için el yakma ve nukelerle aradaki açığı çok fazla olmasada kapatabilirsiniz
Fire açmanın size yararı Int çarlara karşı daha dayanıklı olacaksınız phy damage artacak buda azda olsa critik vuruşu etkiliyecek ınt çarda critin ne işi var demeyin 120'ye kadar her lvlde kendi str veriyor ve itemlerinizde blue'da eksik etmediğinizde hatrı sayılır critler vurabiliyor çar
Cold
Cold el yakması ve nukeleri sizin işinize yaramıcaktır çünkü damageyi çok düşüyor karşınızdakini yatıramazsınız sadece guard of ice serisi-snow shield-cold armor(passive) serileri sizin işinize yarıyacaktır
Dress Öneri
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Dress 3 ıgnore bi damage %5 olsa nasıl olur pek s s kullanmam ama wizz de baya işe yarıyor :D

Takımı
Besiktas
CooL AngeL demiş ki:
Dress 3 ıgnore bi damage %5 olsa nasıl olur pek s s kullanmam ama wizz de baya işe yarıyor :D
o dediğin uniqte ve kasılmada işe yarıyor onuda eklerim not olarak :muck:

dres te 3 str bi damage%5 olsa nasıl olur güzel paylaşım benm charın aynısı

Takımı
Besiktas
Zippy demiş ki:
sergin demiş ki:
dres te 3 str bi damage%5 olsa nasıl olur güzel paylaşım benm charın aynısı
Pure int chara 3 str'nin hiçbir getirisi olmaz.Dress'e yazık olur
Kesinlikle katılıyorum onun yerine ınt olunca birazda olsa mag balance'a etki ediyor :curtain:

Xperyon

Bilgiliyim
Dresslerdeki statların int yada str olsun fazla bir getirisi olmuyor malesef ama bir sıralama yapıcak olsaydım şu şekilde olurdu;

Damage
Parry
HP Recovery
İnt

Melkor demiş ki:
Dresslerdeki statların int yada str olsun fazla bir getirisi olmuyor malesef ama bir sıralama yapıcak olsaydım şu şekilde olurdu;

Damage
Parry
HP Recovery
İnt
Parry olabilir ama hp recovery "healing cycle yada orbit'de" işe yarıyor mu ona hiç dikkat etmedim eğer işliyorsada eu charlara yarar daha çok.

Yukarı Alt