Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaş demiş uçma riski dg ile alakalıdır diye, belki elixirle alakalıdır? 12d silahlara normal elixirle değil enhancerle + basılıyo bu yöntemde ise bildiğimiz elixir kullanılıyo... Diğer arkadaşta lucky powder kullanmış demiş tabi kullancam tutsun istiyorum :)
12d iteme 11d lucy stone basmayı deneyin bu yöntemle bakarsın olur :D

denedim arkadaşlar 2 kere tutmadı ama item gitmedi 1 kere de + tuttu mükemmel bir bug tşkler :)

turkiyesro demiş ki:
Cleric rod'da immortal olursa +5 ten sonraki yok olma riski kalkar mı?
Hayır bot silahı değiştirince alchemy penceresindeki özellikler kasaya konanla değişiyo, resimlere dikkat edersen durağan süreler daggerde var.

İşte budur, bunu fixlemeleri bence zor sbota müdahale etmeleri lazım :)

A

Anonymous

Guest
SuN_sTaFF demiş ki:
Bugu bulan arkadaş forumdansa bir pm alabilirmiyim :muck:
arkadaş isminin açıklanmasını istemedi charının güvenliği açısından o yüzden ismi bizde saklı
keyfinize bakın bug'un tadını cıkarın :muck:

Bundan sonra buglardan ben sorumluyum tamam mı!Önce bana geleceksiniz işteyim + falan deneyemiyorum.Bu nasıl dostluk , bu nasıl arkadaşlık bırakıyorum forumu ttüüüü sizee :mrgreen: [horny21

A

Anonymous

Guest
NiNCaSu demiş ki:
Bundan sonra buglardan ben sorumluyum tamam mı!Önce bana geleceksiniz işteyim + falan deneyemiyorum.Bu nasıl dostluk , bu nasıl arkadaşlık bırakıyorum forumu ttüüüü sizee :mrgreen: [horny21
bende işteyim yapacak bişey yok forum kullanıcılarını bilgilendirmek görevimiz şasına küseceksin

en azından asılsız haber yayıp bir önceki forum gibi milleti kandırmıyoruz
birimiz hepimiz hapimiz birmiz için

ps: bende filozof gibi konuşuyorum canım..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt