Arkdaslar elmde lgend staf var +0 dger legend staflrla krslstrnca bnmki dha sonuk kaliyo ynlrnda onlrda 0 ama bnmknden dha blirgin donen krmzlar boyle bisey bnda sacma geliyo bni atdinltblcek bri war mi tskler

_Kriptex_

Tanınıyorum
Senin staffın Legend yani en yoğun parlayan staff dikkatli incelediğinde farkına varırsın, Rare yada Magic stafflarla karşılaştırma parlamasını

arkadaslar ıkısıde legend stafların bırı dgerınden fazla parlıyo mediapk2 dse sorun olblır mı göz ynılamsımıdır?

benim de dikkatimi çekiyor sadece bu değil belki dikkat etmişsinizdir bazı kıyafetler birbirinden farklı şöyleki ben robe female 11degre kendi itemime bakıyorum göğüs kısmındaki desenle diğer birinin giydiği göğüsteki desen aynı değil o da 11degree robe item olmasına rağmen.

arkadaslar acemı degılım oyundan anlamayn bırının actıgı konu oalrak gormeyın ıkı legend staf var ıkısıde +0 birisi dgerınden daha ıyı parlıyo göz ynılmasımıdır nedir bilgisi oln bişi yazsın mumknmu bole bı olay

NiGHTMaRe

Aileden
joymaxin bir oyunu olabilir.Herkes aynı olunca zati sade oluyordu oyun renk gelmiş :mrgreen:

arkadaslar elgend +12 staf var baska +12 legend staflı bırı geldı ve gercekten adamınkı dah yogun parlıyo bu nasıl bırsey boyle ya:s

Önemli olan atak ya boşver gerisini amma taktınız bu konuya. Belkide adamda senin stafın için ayn şeyi düşünüyor...

Yok elime sopa aldım dövmeye geldim :D Ne azarlaması bu benim fikrim sadece sana söylemedim ayların konusu bu :D

bnm anlatmak sıteıdıgm oyunla alakalı bısey bı bug gıbı bıseymı yanı joymaxa mail falan gondersem duzelırmı boel bırseyın ımkanı avr mı bu konu hakkında bılgı almak. bana sacma gelıyo bu göz ynılamsımı dıyorum ama çözüm bulamadım bıraz takıntılı bı ınsanım tek derdım o

Yukarı Alt