1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

12 Dev Adam'dan Kanserli Çocuklara Destek


 1. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Polonya'da 7 -20 Eylül Tarihleri Arasında Düzenlenecek 36. Avrupa Şampiyonası Hazırlıklarını Sürdüren (A) Milli Erkek Basketbol Takımı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın Başlattığı 'Ünlülerle El Ele Aile Evine' Kampanyasına İmzalı Forma ile Destek Verdi.

  Polonya'da 7-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 36. Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren (A) Milli Erkek Basketbol Takımı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın başlattığı ''Ünlülerle El Ele Aile Evine'' kampanyasına imzalı forma ile destek verdi.

  Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kısa adı KAÇUV olan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın sanat, spor, iş ve siyaset dünyasından ünlülerin desteğini alarak başlattığı ''Ünlülerle El Ele Aile Evine'' kampanyasına (A) Milli Takım oyuncuları da katıldı.

  Ay-yıldızlı oyuncuların tamamının kampanya için imzaladığı Milli Takım forması, diğer ünlülerin bağışladığı eşyalarla birlikte ''gittigidiyor.com'' isimli internet sitesinden satışa çıkarılacak.

  31 Ağustos-4 Eylül arasında yapılacak olan açık artırmada elde edilen gelir, maddi imkansızlıklar nedeniyle tedavisine devam edemeyen kanserli çocuklara bağışlanacak.