Beş kadınla evli olan 112 yaşındaki adamın yeni eşi kendisinden 6.5 kat küçük..

112 yaşında olduğunu söyleyen bir adamla 17 yaşındaki karısının Somali'nin orta kesimlerine yapılan düğününe yüzlerce kişi katıldı.

BBC'nin haberine göre, halihazırda beş karısından 18 çocuğu bulunan Ahmet Muhammed Dore, 17 yaşındaki yeni karısı Safiye Abdullah ile de çocuk yapmak istediğini söyledi.

HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Galgaduud bögesinde yapılan düğünden sonra konuşan konuşan Dore, "Bugün tanrı bana hayallerimi gerçekleştirmeme yardım etti" dedi.

GELİN YENİ KOCASIYLA MUTLU

Gelinin ailesi ise kızlarının, "yeni kocasıyla mutlu olduğunu" söyledi.
Dore, kendisi ve torununun torunu olabilecek kadar genç olan yeni karısının Somali'de aynı köyden olduklarını ve kızın evlenecek yaşa kadar büyümesi için yıllarca beklediğini söyledi.

TECRÜBEMİ KULLANDIM

Damat, "Onu zorlamadım, ama ona karşı olan aşkıma inandırmak için tecrübemi kullandım; daha sonra da evlenmeye karar verdik" diye konuştu.

loooooooooooooooooooooooool

Takımı
Besiktas
Hey Allah'ım yaa..Kız işi biliyor.1 Postada Dede Pert :P

Kızda az çakal değil , gerdek gecesi adam heyecandan ölücek buda mirasa konucak lol

Helal olsun adam işi biliyor..ölümüm gelicekse gerdekte yiyişirken gelsin demiş ^^
İdolüm bu amca bundan sonra yemişim nurisini alçosunu herif kaç yaşında götürüo benim yaşımdaki hatunu :D:D

Kız Sexi bi Öpücükde dede Rahmetli Kız Uçar ^^
Hatun 10 Dk Bilemedin 11 Dakika Acı Çeker Sonra Bütün Ömrü Boyunca Sefa Sürer Diyorum :mrgreen:

Takımı
Besiktas
@Optimus Prime
Yok be adam çalışmıştır iyice son darbe yapıp gidicek :lol:

BurakK* demiş ki:
Kız Sexi bi Öpücükde dede Rahmetli Kız Uçar ^^
Hatun 10 Dk Bilemedin 11 Dakika Acı Çeker Sonra Bütün Ömrü Boyunca Sefa Sürer Diyorum :mrgreen:
Ne Acı Ama :twisted: :twisted:

Bide Deddem Bundanda Çocuk İstiyormus Sende Hala İş Varmiydi :mrgreen:

Yukarı Alt