11 degreyle eğer yeni pot gelmezse biz bu 55k hp(çar glaive ise 60k yı buluyor) yi neyle dolduracagız.Bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa paylassın lütfen

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel soru, bu konularda hiçbir açıklama yok ama ksro'da 105 lvl için gelmemişti belki 110 için gelebilir ben gelemeyecek diyorum orası da ayrı.

eğer gelmeyecekse eularla çin carlar arasıdaki pot farkı kalmaz eular bir adım daha öne gececek desenize.
Küçük bir hesap yapalım;
çin için:55k canı doldurmak için tam 5 defa pot basması gerekiyor buda 16sn gibi bir zaman alıyo.
eu için:vigor ve hp grain potlar 5sn de bir basıyo %25 hp dolduruyor, buda 16 snde 6 defa pot anlamına geliyo ve buda hpsinin
%150 sini doldurmuş oluyor.sonuc olarak cin karakter 16snde vigorla birlikte hpsinin 1,75 katı hp doldururken eularda 1,5 katı hp dolduruyolarlar(healler hariç) nerede eşitlik.

GNGWC tarzı olabilir.

Bu oyunun zevkini arttırır arkadaşlar, herşeye ters bakmayın.

GNGWC de ki pvplerden ben çok zevk aldım.

Bu sayede 110 da 8li pt nin önemi artar ki zaten 100-110 moblarında solo kasmak çok zor.

Bence XL potlarda kaldırılsın.

Yeni pot ve yeni at gelmiyor ancak premium un yanında + hp recovery potion var sanırım pot işini bu şekilde çözmüşler...

LADRE demiş ki:
eğer gelmeyecekse eularla çin carlar arasıdaki pot farkı kalmaz eular bir adım daha öne gececek desenize.
Küçük bir hesap yapalım;
çin için:55k canı doldurmak için tam 5 defa pot basması gerekiyor buda 16sn gibi bir zaman alıyo.
eu için:vigor ve hp grain potlar 5sn de bir basıyo %25 hp dolduruyor, buda 16 snde 6 defa pot anlamına geliyo ve buda hpsinin
%150 sini doldurmuş oluyor.sonuc olarak cin karakter 16snde vigorla birlikte hpsinin 1,75 katı hp doldururken eularda 1,5 katı hp dolduruyolarlar(healler hariç) nerede eşitlik.
Süper Saçmalamışsın :)... Chinelarda Senin Dediğin Wigordan Basabiliyor :) ^^ Üstelik Basılmış Potun Üstüne Beklemeden :wink1:

Yukarı Alt