Buda bizim sevgili guild masterımız.Apollo sw sinde warrior/rogue yi en iyi oynayan playerdir :dance:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hiç Bir Yan Buf Olmadan 1m 8O

Fakat Pvp Yaptığı Kişiler Ona Denk Değil Gibime Geliyor :detective:

Ps:Türk'mü Bu Arkadaş :buddha:

@hanry006
Paint stayla kardeşim , Bu Charın karşısında durabilecek hiç CH Char yok . Sana diyeyim (Eşit item .)

bu adam pvp yapmayı biliyorsa bende bişey demiyorum =))) :mrgreen:
104 lvl warrior / warlock ile çok rahatça bu çarı keserim :sfff: bi kere bu şahsın skill kullanışı çok yanlış bence tam bir acemi cool2:

PokerFace_ demiş ki:
WaTCHMaN demiş ki:
eğer sen bu lafı diyipte silkroad biliyorsan bende bişer bilmiyorum =)))
bişer deme zaten bişey de :mrgreen: o kadar pvp videosu izledim warrior / roque build kullanan çok insan gördüm ama bu adamın skilleri kullanışı bile tam bir fiyasko :DD

WaTCHMaN demiş ki:
PokerFace_ demiş ki:
WaTCHMaN demiş ki:
eğer sen bu lafı diyipte silkroad biliyorsan bende bişer bilmiyorum =)))
bişer deme zaten bişey de :mrgreen: o kadar pvp videosu izledim warrior / roque build kullanan çok insan gördüm ama bu adamın skilleri kullanışı bile tam bir fiyasko :DD
Bundan daha iyisini bulmanı bekliyorum.

WaTCHMaN demiş ki:
oyuna girdim bizzat konuştum kendisiyle pvp yapışınıda gördüm herkez gibi oynamıor skillere abanıp yapmıor dikkatini çektiysen şu oyunda kolay kolay kimse pvp bilmez videoları izler ona göre skillere basar örnek: Axede stun tutar ama inatla sprint assult basılıp adamın stunı geçirilir yada roguede yatırılır sonra butterfly kalıplaşmış oynamıor adam akışına göre uyum saglıor bence en az 10/9 dur bu adam

peki kalkanla ittirme skilinin sadece önemli attacklar da atağı kesmek için kullanılması gerektiğini de söyledimi öyle her önüne gelince değil :thumbsup:

WaTCHMaN demiş ki:
peki kalkanla ittirme skilinin sadece önemli attacklar da atağı kesmek için kullanılması gerektiğini de söyledimi öyle her önüne gelince değil :thumbsup:
Alakaya maydanoz filan desem tam uyar konusuna.İttirme skilini kullanmak için illa önemli attack gelince mi kullanılıyo ? kullanmayan filan oyunu bilmiyo sanırım ?

kide41 demiş ki:
WaTCHMaN demiş ki:
Alakaya maydanoz filan desem tam uyar konusuna.İttirme skilini kullanmak için illa önemli attack gelince mi kullanılıyo ? kullanmayan filan oyunu bilmiyo sanırım ?
iyi sen her önüne gelen zamanda kullan sonra adam en güçlü atağında seni 1 hit yapsın tekrar kalk bişey olmamış gibi devam et
:mrgreen:

Yukarı Alt