1. Reklam


  1. slayer

110 Cap Free Silk | Arthrex Games | Battle Arena | New Unique | Job | New Season


 1. byarthrex

  byarthrex

  Kayıt:
  13 Haziran 2018
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  return
  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  ♦ Arthrex Online Hakkında
  Merhaba, Extraloob topluluğu!
  Her şeyden önce, bir çok CAP 110 sunucusu olduğunu kabul ettiğimizi söylemek isterim; Size farklı bir şeyler vermeyi düşündük, aynı zamanda bugünlerde inovasyonun zor olduğunu da biliyoruz; Arthex'te, daha önce hiç görülmemiş yeni özellikler geliştirdik! Ayrıca, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımız gerçeğine güvenmenizi istiyoruz! Her zaman sizi destekliyor olacağız! Ve elbette, sistemimizin olgunlaşmasına yardımcı olmak için sizden gelen önerilere her zaman açığız. Zamanınızı Arthrex Online yatırmaya değer, bu bir gerçek!

  ♦ Grand Opening | 06.07.2018

  Serverin, hizmetinize sunulmadan önce mümkün olan en az hatayla sabitlenmesini ve sabit kalmasını sağlayacağız.Arthrex Online'un sizlere eşsiz ve unutulmaz bir deneyim katacağının sözünü veriyoruz![​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Wanted sistemi sadece karakteriniz Hunter, Trader ve Thief suitlerini kullandığı sırada aktif olan bir sistemdir. Karakteriniz ile ölmeden 10-20-30-40-50 karakter öldürdüğünüzde sistem sizi otomatik olarak bir sonraki Hero Mode levelına yükseltecektir. Wanted sisteminde puan alabilmek için sizin ve karşı tarafta bulunan karakterin 100 level olması gerekmektedir. Aynı karakteri 24 saat içerisinde en fazla 3 defa öldürebilirsiniz, daha fazla öldürmeniz durumunda sistem size puan eklemeyecektir.


  [​IMG]  [​IMG]

  Battle arena sistemi , " Arena Coinler" ile "Myth Acc" takılar alabilmeniz için uyarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğinde aktif olan PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 300 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Bu iki sistem ile birlikte "Battle Arena" saatleri arasında yapılan hileleri engellemeyi planlıyoruz. "Battle Arena" etkinliği sonuçlandığı taktirde ödül sistemi, kazanan takıma 5 adet ve kaybeden takıma 1 adet "Battle Arena Coin" verecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 110 level olmanız gerekmektedir.


  [​IMG]


  [​IMG]


  Açıklama Kutusu
  Top Level Sistem'i ile 110 Level ulaşan ilk 5 Player 20 Tl Sahibi Olucaktır.