Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dünde aynı hatayı almıştım karakteri seçip start deyince atıyor masaüstüne.Bunun caresini bulan yazsın ben deniyorum.
Bir arkadaş acayip hatalar almıştı geçerken gördüm o host hatası.Hosta problem var değiştirmen lazım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_Ghost_ demiş ki:
Dünde aynı hatayı almıştım karakteri seçip start deyince atıyor masaüstüne.Bunun caresini bulan yazsın ben deniyorum.
Bir arkadaş acayip hatalar almıştı geçerken gördüm o host hatası.Hosta problem var değiştirmen lazım.

Oyuna Girerken Silk.dll Diye Bir Hata Alıyor Musun ?

Alıyorsan ;

http://www.speedyshare.com/279930795.html

Bunu İndir Kendi Bot Klasörünle Değiştir...

Bu sorunun cevabını ISRARLA istiyorum Exclamation
Benim kendi şifrem home tuşuna basılınca gelen ekranda kayıtlı,her zaman orada.Her girişimde 1 kredim gidiyor.Ama loaderle girince de 1 kredim gitti.Bunu nasıl önleyebilirim Question

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mehmet125 demiş ki:
Bu sorunun cevabını ISRARLA istiyorum Exclamation
Benim kendi şifrem home tuşuna basılınca gelen ekranda kayıtlı,her zaman orada.Her girişimde 1 kredim gidiyor.Ama loaderle girince de 1 kredim gitti.Bunu nasıl önleyebilirim Question
Elinde Botun 1.85 Versiyonu Varsa Bot Klasörünün İçindeki İsrobotu Sil Tekrardan Botunu Kur ....

Eğer Yoksa ;

http://www.speedyshare.com/279930795.html

Bunu İndir Kendi Bot Klasörünle Değiştir...

Morwena

Buralıyım
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
Evet Zaten Çevirmesem Start Gelmez Hatta Medi.pk2 yedeğini almıştım onuda yapıştırdım olmuyo çözüm pls Sad(((

@Kemalist
Teşekkürler önce.Loederi çalıştırnca bir takım şeyler yazıyor tamam diyorum ve oyun açılıyor.İkinici olarak dün senin verdiğin bot dosyasında denedim gene attı sorun bence bambaşka ama bulamdım.
Geçende bu tür bir hata almıştım sonra tekrar denedim tekte girdim atmamıştı .Tekte girmekle alakalı olmasın diyorum.
Ne hata alıyorum:The file silk dll falan yazıyor tam yazacaktım tamam dedim kayboldu.Neyse hata bu.

arkadaşlar botla girmeyi denediğimde burda kalıyo ne kadar beklersem bekliyim ileremiyo orjinal clientlede verilenlede denedim burda kalıyo herhangi bi virus programıda kullanmıyorum yardım plsss.....

- Resim Silinmiş.

MeSsuty demiş ki:
Kemalist demiş ki:
MeSsuty demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Beyler Bu Hatayı Vermeye Başladı Yardım lütfen !!! Question
Modemine Ve Bilgisayarına Reset At...

Kemalist Dediklerini Yaptım Yine Aynı Hata Sad(((
Loader.ini dosyasını aç not defteriyle commandline=0 /18 0 0 olan yeri commandline=0 /18 0 1 yap düzelir...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt