- Resim Silinmiş.​

Merhabalar, Öncelikle Kenidinizi Kısaca Tanıtırmısınız ?

Merhaba, Ben Volkan, 20 yaşındayım, Üniversite öğrencisiyim,Ekonomi ve Finans II. Sınıf öğrencisiyim. Son olarakta bu sitenin site asistanıyım 8)

Nickinizin anlamı nedir ? Size neyi çağırıştıyor ?

Nick im volkan.ka dır, volkan ismim, ka olan kısmıda soyadımın ilk iki harfidir…

Bize biraz günlük yaşantınızdan bahsedermisiniz ?

Günlük belli programım yoktur , ana göre yaşarım. Ama genellikle hafta içleri okulumda olurum, akşamları da siteye takılmaya çalışırım, Bu aralar pek online olamıyorum ama yazın bomba gibi geleceğim emin olabilirsiniz 8) Eğlenme üzerine kurulu bir hayatım vardır...Dışarı da arkadaşlarımla zaman geçirmeyi severim.

Geleceğe yönelik planların neledir ?

Söylentilere göre üniversite biterse eğer Amerika da master yapma imkanım varmış.2 sene sonra beni Amerika’dan buraya post atarken görürseniz şaşırmayın derim..

Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

Boş zamanım pek olmuyor, genellikle bir aktivite içinde bulunurum, TV izlemek, Oyun oynamak, yada kız ve erkek arkadaşlarımla bir pub da oturup konuşuyor olurum Ama hala boş zamanımda ne yapıyorsun derseniz, DÜŞÜNÜYORUM…

En büyük hayaliniz nedir ?

En büyük hayalim, futbolcu olmaktır , demek isterdim tabi böyle bir şey yok, Ülkeme ve milletime yararlı işler yaparak, ülkeme ve milletime fayda sağlamayı çok isterim. Tabi ki bunlar için de kendimi çok iyi geliştirmem gerekiyor , herşeyin farkındayım. Yapılacak şeylerinde farkındayım…

Silkroad'la nasıl tanıştınız ?

Can dostum dediğim bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım, ilk çarımız bildiğiniz motordu, her skili açmıştık.Gold umuz dahi yoktu 8) Fakir ama gururluyduk…

Neden Silkroad ?

Ogame oynarken alternatif bir oyun daha oynamak isterdim hep, üstte de belirttiğim gibi Can dostumun tavsiyesi ile bu oyuna başladım. Anlayacağınız özel bir nedeni yok.

Silkroad'da en çok ne yapmayı seversin ?

Beni tanıyanlara sorarsanız size çok rahatça söyleyebilecekleri tek şey vardır, o da ben tam olarak bir botterman im. PVP, Uniq gibi şeylerle işim olmuyor.Olmasını istiyorum, Malazgirtte sp farm yaptığımız çar ile gümbür gümbür geliyorum…

Hayatta keşke yapabilsem dediğiniz 3 şey'i söylermisiniz ?

Bu hayatta keşkelere yer vermiyorum ben.Ama hayatta yapabilsem dediğim 3 şey var tabiki de onları sıralayayım sizlere :
1. Ailemle birlikte daha güzel günleri görebilmek ve onlarla hayatımı sonuna dek götürebilmektir.
2. Politikaya atılıp , kendi gözümde gördüğüm yanlışlıkları,çarpıklıkları düzeltmek.Devrim yapmak…
3. Hayallerimi gerçekleştirebilmek ve başka kişilerin hayallerini gerçekleştirebilmesinde yardımcı olabilmek.

Unutamazdığınız bir anınızı bizimle paylaşırmısınız ?

Geçen aylarda yaşadığım anımı anlatayım sizlere ,
Mikro Ekonomi dersimin Final sınavı var ve ben varımı yoğumu koyup o derse çalıştım.300 sayfalık kitabı ezberledim…Tabi bu çıkmaz dediğim yanlarını ezberlemedim.Sınava girdim , elime sınav kağıdını aldım ve etrafıma dönüp aynen şu kelimeyi tekrarladım :
KALDIM…
Başımdan kaynar sular dökülmüş gibiydim, bir ter , bir sıcaklık bastı ki hiç sormayın …?
Çünkü çıkmaz dediğim yerlerden çıktı, en komiği de bu da mı çıktı dediğim bir soru vardı , o da mikro ekonominin ana konularıydı…
Sınavdan çıktım ve ben kaldığımı bildiğim için pekte huzurlu değildim. 1 hafta sonra sınavlar açıklanır, ve arkadaşlar telefonla ararlar beni. Sınav sonucu açıklandı bak…İnternet üzerinden baktım ve , geçtiğimi öğrenince resmen ağladım.Yatakta iken bakıyordum sonuca, bir zıplayışım var ki görmeye değer yani Sevinç göz yaşları nedir o zaman anlamıştım…

Hayatta en çok neyden nefret eder, neyden zevk alırsınız ?

Bu hayatta yalana yer yoktur, Yalan en nefret ettiğim şeydir.Bu hayatta en çok sevdiklerimle birlikte olduğum zamanlar zevk alırım. Onlar varsa onlar mutlularsa bende mutluyumdur…Onlar benim canlarım…

Hobileriniz ve Fobileriniz nelerdir ?

Müzik olmazsa olmazım, Futbol olmazsa olmazlarımdandır. Birde gece dışarı çıkmaları tabiki de…
Fobilerim yok sanırım ya , yada hatırlamak istemiyorum :P

Hangi Takımı Tutuyorsunuz ? Fanatik misiniz ?

Galatasaray’lıyım. Fanatik misiniz sorusuna da değerli üyelerimiz cevap versin 8)

Hayattaki en iyi başarınız nedir ?

Başardığım en önemli şey , insanların bana inanmasını, güvenmesini sağlamamdır.
Bundan sonra gelen en iyi başarım da , ÖSS sınavını 1 kerede vermemdir…

Karşı cinste ne gibi özellikler ararsınız ?

Nefes alsın yeter gibi cümlelere yer vermeyeceğim 8) Güzellik benim için önemli değildir desem yalan ancak gözüm o kadar da yükseklerde değildir, Alçaktan da uçmayı severim :wink1: İstediğim tek şey, yanımda gezdirilebilecek birisi olsun. Bana yakışan birisi olsun.

Hayranı olduğunuz 3 ünlüyü bizimle paylaşırmısınız ?

Yılmaz Erdoğan
Cem Yılmaz
Okan Bayülgen

Neden extraloob ?

Neden mi? Beni ben yapan kişiler burada olduğu için, aile ortamının en leziz olduğu yer olduğu için,İnsanların bana inanması, bana değer vermesinden dolayıdır…
Bende extraloob a sorayım? Neden volkanka :lol:

Forumda en çok hangi bölümleri takip edersiniz ?

Bir bölümde takılı kalmam, Yeni mesajları göster sekmesini tıklarım kendime uygun bulduğum konulara girer yorumlarımı yazarım…

Kendinizce en fazla 7 kişi seçip yorumlarmısınız ?

Prada : Bu sitede bana en çok değer verenlerin başında gelir, Onun sayesinde buralara geldim desem yeridir… O şimdi asker canı neler ister :P Kazasız belasız döner umarım.

Extraloob : Ben onun kadar sakin birisini gördüm dersem yalan söylemiş olurum, Onun soğukkanlılığı en sevdiğim yönüdür. Abi daha iyi işler çıkaracağız merak etme :wink1:
Majestic : Forumun güzin dayısı, derdi olan onda biter, onun derdi oldumu bende biter :lol: Canım kardeşim seviyorum seni…
Toxicated : Forumun taksicisi , istediğiniz durakta indirir 8) Bir kuruş alamaz benden :lol: Malazgirtte bana çar bulamadığı için çok laf yemiştir, haketmiştir de … Bana çar bulana kadar da devam edeceğim 8)) Keratayı severim ama combat arms da benimle boy ölçüşmen canımı sıkmıyor değil :P
Melik : Forumun amcası :P Beni hiç yalnız bırakmadı geldiğinden itibaren, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum, sitede hakettiği yere geldi daha da üst noktaya geleceğinden eminim ama önce ben :lol: Malazgirtte beraber iyi işler çıkarıcaz abi 8))
WindTalker : Ahmet’im, canım benem 8) Harbi çocuktur, delikanlılığından hiç ödün vermez. Seviyorum bu keratayıda :P Ağır Abımız :P
Milano : Bana sw sro vip de acc alacağını söyledi, almazsa ayıp etmiş olur 8) Burak candır, iyidir hoştur, arada beni dinlese daha iyi geçineceğiz 8))
Xpr3ssMusic : İlkokul ve mahalle arkadaşım , aile dostu mu nedenir ya işte ondan gibi bişi :P Kadim dostum. Bu sitede onu görmekten dolayı mutluyum, umarım sonuna kadar bizimle olur...

Daha aklıma gelipde yazamadığım, aklıma gelmeyipde yazamadığım arkadaşları kucak dolusu selamlar yolluyorum. Burdan almanyadaki teyzemede yolluyorum :P

Son Olarak Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Röportaj çok zevkliydi, teşekkürler.

Siz siz olun buradaki insanlardan kendinizi ayrı görmeyin.Bu site sizler varken daha iyi. Hepinizi seviyorum.
Note: Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.
Umarım sıkılmamışsınızdır.
Note 2 : Sizde değerli düşüncelerinizi söylerseniz mutlu olurum…

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Soluksuz okuduğum ender röportajlardan. Volkankankamı zaten genel hatlarıyla biliyordum biraz biyolojisinide öğrenmiş oldum :lol: Röportajı da kendisi gibi mizah dolu olmuş , emeği geçenlere teşekkürler :muck: :kalp:

Ps. Hadi eyv. 8)

volka.ka demiş ki:
Adamım oturuşuna kurban gülmekten öldüm makara: makara: makara:

volka.ka demiş ki:
Melik : Forumun amcası :P Beni hiç yalnız bırakmadı geldiğinden itibaren, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum, sitede hakettiği yere geldi daha da üst noktaya geleceğinden eminim ama önce ben :lol: Malazgirtte beraber iyi işler çıkarıcaz abi 8)
8)

ps: Güzel yorumların için teşekkürler hit yapar bu röportaj nese: makara:

Windy

dayi büyüksün :buddha: güzel bir röportaj çıkmış ortaya,konuğun volkan olduğunu görünce hemen atladım konuya,beklediğim cevaplarıda vermiş zaten. seviliyorsun dayı :kalp:

Absence

Beni yazmamış charın resimlerini yapmadım diye üşengecim be bro :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
volkan.ka demiş ki:

Nefes alsın yeter gibi cümlelere yer vermeyeceğim 8) Güzellik benim için önemli değildir desem yalan ancak gözüm o kadar da yükseklerde değildir, Alçaktan da uçmayı severim :wink1: İstediğim tek şey, yanımda gezdirilebilecek birisi olsun. Bana yakışan birisi olsun.
Kankaa bizim sivas kangalı iyi gider senin yanında haaa makara: makara: nese:

Esprisi bi yana mükemmel röportaj olmuş :muck: Saydıgın 7 kişinin 7 'sinden de bişeyler bekliyorsun len beleşçi misin sen ne ayaksın anlamadım ki :mrgreen: :dance:

Toxicated demiş ki:
volkan.ka demiş ki:

:mrgreen: :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
volkan.ka demiş ki:

Esprisi bi yana mükemmel röportaj olmuş :muck: Saydıgın 7 kişinin 7 'sinden de bişeyler bekliyorsun len beleşçi misin sen ne ayaksın anlamadım ki :mrgreen: :dance:
puhahahah :mrgreen: :lol:

Benden hele diyorum beni neden yazmamışşşşşşşşşşşşş :twisted: :P Birşey beklemiyorda ondan :lol:

Hadi eyv. 8)

Toxicated demiş ki:
volkan.ka demiş ki:

hahah :lol: :lol:
Volkan kralll :lol: :twisted:

Yukarı Alt