- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?
Gerçek adım ve takma adım aynı Melik.1980 yılı İzmirin puslu bir gecesinde gözlerimi bu muhteşem düzene sahip dünyaya gözlerimi açmışım.Ilkokul,ortaokul ve liseyi Bornova da, Üniversiteyi Ispartada okudum. Evli ve 1 çocuk babasıyım (şeker bir kızım var :P) şuan Manisadayım.

İleride yapmak istediğiniz meslek hakkında bizi bilgilendirir misiniz?
Üniversiteyi Maden mühendisi olarak bitirdikden sonra manisada maden üzerine mühendis olarak çalışmaktayım. Kömür üretimi yapıyoruz.

Bizimle çalıştığınız yerin resmini paylaşır mısınız?
Tabiki. Resimde Yerin 200 Metre altını görüyorsunuz.
- Resim Silinmiş.

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?

Ozaman televizyonda bir haber gördün şirketin lojmanlarında kalıyorum tabi bekar bekar :P, Haberde " Online oyunlar çogaldı gençleri etkisi altına alıyor" diyordu bende nasıl bir şey diye bilgisayarımdan google girdim ilk yazdığımda silkroad çıktı başlayış o başlayış ilk serverım Rome dir bunuda belirteyim.

http://www.extraloob.com sizin için ne ifade ediyor?
En çok sevdiğim hobim hakında bilgi paylaşa bildiğim insanlarla güzel diyologlar kurduğum büyüüüük bir oyun parkı. Nasıl bir konu arıyorsanız google ye giriyorsanız silkroad hakkında birşey arıyorsanızda http://www.extraloob.com girersiniz.

Extraloob.com'u gelecekte nasıl bir yerde görüyorsunuz?
Şuan Türkiye'nin en büyük silkroad bilgi paylaşım sitesi gelecekte ise Dünyada sözü geçen online oyun bilgi paylaşım sitesi olacağına eminim.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
Takma adım gerçek adım dürüstlüğümü ve vizyonumu göstermesi için kelime anlamı ise Arapça bir kelimedir " kral " demektir.

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?
Herhangibir lakap takılmamıştır Allah'a şükür. :P

İdealleriniz nelerdir?
Hayat olarak idealim ilerde çocuklarımın benimle övünebilceği bir baba olmak, Mesleki olarak idealim kurumsal ve büyük şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmak, Site içi idealim herkezin saygı duyduğu güvenebildiği bir admin olmak :P

Olmazsa olmazlarınız nelerdir?
Rakı+şalgam, Bilgisayarım ve Ailem

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
Omg olmazmı Kurtlar Vadisi, Ezel ve Kavak yelleri kaçırmamaya çalışırım. En son izlediğim seri flimler ise Son durak ve Yıldız savaşları.

Forumda en çok takip ettiğiniz bölüm hangisidir?
Forum olarak değilde başlık olarak dersen "Cevaplanmamış mesajlar" ı kurcalamyı didiklemeyi çok severim yardımı olan arkdaşlara acizane cevap vermeye çalışırım tabi ardında "Aktif başlıkları görüntüle" den takip ederim.

Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime
Dürüst, Dostcanlısı, Lider

Forumda yapılan aktiviteler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hepsi çok güzel hepsi formuzu geliştirmek için gerekli aktiviteler.

Defalarca izlesenizde sizi ilk izlediğiniz gibi heycanlandıran bir film var mı?
Blade (Disko Sahnesi), Full Metal Jacket (Stanley Kubrick)

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
Biraz siyası bir cevap olacağı için yanıtlamıyorum ama anarşizimi severim.

Hangi yazarların kitaplarını okumakdan hoşlanırsınız?
Kitap okumayı hayatım boyunca sevmedim sevemedim ama siz okuyun.

Kendinizi benzettiğiniz bir ünlü var mı?
Tip olarak diyorsanız Kubata ben zetirler ama ünlü olsaydım Nejat İşler gibi takılırdım.

Hoşlandığınız bayan tipi?
Hatunum.Kadın dediğin akrep burcu olmalı orta boylu zayıf kahferengi gözler sap sarı uzun saçlar.

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?
Bol bol kızımla oynarım parka felan kaçamak yaparız havlar güzel olunca, bilgisayarımla uğraşırım ps v.b. bu ara Auto it sardım

Aşka inanır mısın? Hayatında biri var mı?
Aşk için yaratılmışım diyebilirim tabiki var hatunum canım benim.

Kıskanç mısınızdır?
Dünyada tek erkek ben kalsam karımı diğer kadınlardan kıskanırım umarım yeterli cevap olmuştur.

Haftalık/aylık atkip ettiginiz dergi var mı?
Sürekli takip ettiğim bir dergi yok üniversite zamanlarında Leman hastasıydım, Ama kesinlikle günlük gazeteleri okumadan güne başlamam.

Sporla ilgileniyormusunuz?Yaptığınız/yapmak istediğiniz bir spor var mı?
Sporla çok alakalı öğrenim dönemim geçti lise yıllarında hentbol + basketbol okul takımları üniversitede basketbol+body

Sitede bulundugunuz süre içersinde öğrendiniz en önemli şey/şeyler nedir/nelerdir?
Ben normal hayatımda hiç acımam ama burda herkeze ikinci bir şans verildiğini gördüm ve öğrendim.

Hayatınızda dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?
Kızımın doğumu 5 ocak 2008 aynı zamanda evlenme yıl donumum

Sizi en çok ne kızdırır ?
Yüzsüz hırsızlar, Karşısındaki adamın güvenini boşa çıkaran insanlar.

Asağıdaki kişileri kendine has özellikleri ve kendi yorumlariniz ile tanımlarmısınız?

extraloob : Ne kadarda karalamaya çalışsalar da bir süt kadar pak ve temiz bir adam ama iradesi ve sabrınada hayranım orasıda ayrı konu
Prada : Hemşom canım benim asker yolu gozler gibi gozlicem yolunu samimi içten bir insan
Milano: Net aleminde güvenilcek yaşından büyük insan
volkan.ka : Okuduğu üniversitenin yanından geçmeyin aman 2. bir şansınız olmaz :P

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Çok teşekkür ederim bu güzel etkinliğe benide kattığınıza çok sevindim. İnsanlara kendimizi daha iyi tanıta bilmemizi sağlıyor.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Türkiyenin en büyük silkroad bilgi paylaşım sitesinin tadını çıkarın, Dürüst olun ve herzaman insanlara saygı gösterinki saygı görün.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Melik abiyi zaten az uz tanıyorum ona karşı bi hatam oldu ondan tekrar özür diliyorum burdanda umarım af eder :/

oo Melik adında birisini bulmak çok zordur :) Güzel isim :) Padişah kral lider yönetici anlamınada gelmektedir.Adaş derdim ama 8 yaş fark var

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sehnsucht demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?
Gerçek adım ve takma adım aynı Melik.1980 yılı İzmirin puslu bir gecesinde gözlerimi bu muhteşem düzene sahip dünyaya gözlerimi açmışım.Ilkokul,ortaokul ve liseyi Bornova da, Üniversiteyi Ispartada okudum. Evli ve 1 çocuk babasıyım (şeker bir kızım var :P) şuan Manisadayım.

İleride yapmak istediğiniz meslek hakkında bizi bilgilendirir misiniz?
Üniversiteyi Maden mühendisi olarak bitirdikden sonra manisada maden üzerine mühendis olarak çalışmaktayım. Kömür üretimi yapıyoruz.

Bizimle çalıştığınız yerin resmini paylaşır mısınız?
Tabiki.
- Resim Silinmiş.

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?

Ozaman televizyonda bir haber gördün şirketin lojmanlarında kalıyorum tabi bekar bekar :P, Haberde " Online oyunlar çogaldı gençleri etkisi altına alıyor" diyordu bende nasıl bir şey diye bilgisayarımdan google girdim ilk yazdığımda silkroad çıktı başlayış o başlayış ilk serverım Rome dir bunuda belirteyim.

http://www.extraloob.com sizin için ne ifade ediyor?
En çok sevdiğim hobim hakında bilgi paylaşa bildiğim insanlarla güzel diyologlar kurduğum büyüüüük bir oyun parkı. Nasıl bir konu arıyorsanız google ye giriyorsanız silkroad hakkında birşey arıyorsanızda http://www.extraloob.com girersiniz.

Extraloob.com'u gelecekte nasıl bir yerde görüyorsunuz?
Şuan Türkiye'nin en büyük silkroad bilgi paylaşım sitesi gelecekte ise Dünyada sözü geçen online oyun bilgi paylaşım sitesi olacağına eminim.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
Takma adım gerçek adım dürüstlüğümü ve vizyonumu göstermesi için kelime anlamı ise Arapça bir kelimedir " kral " demektir.

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?
Herhangibir lakap takılmamıştır Allah'a şükür. :P

İdealleriniz nelerdir?
Hayat olarak idealim ilerde çocuklarımın benimle övünebilceği bir baba olmak, Mesleki olarak idealim kurumsal ve büyük şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmak, Site içi idealim herkezin saygı duyduğu güvenebildiği bir admin olmak :P

Olmazsa olmazlarınız nelerdir?
Rakı+şalgam, Bilgisayarım ve Ailem

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
Omg olmazmı Kurtlar Vadisi, Ezel ve Kavak yelleri kaçırmamaya çalışırım. En son izlediğim seri flimler ise Son durak ve Yıldız savaşları.

Forumda en çok takip ettiğiniz bölüm hangisidir?
Forum olarak değilde başlık olarak dersen "Cevaplanmamış mesajlar" ı kurcalamyı didiklemeyi çok severim yardımı olan arkdaşlara acizane cevap vermeye çalışırım tabi ardında "Aktif başlıkları görüntüle" den takip ederim.

Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime
Dürüst, Dostcanlısı, Lider

Forumda yapılan aktiviteler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hepsi çok güzel hepsi formuzu geliştirmek için gerekli aktiviteler.

Defalarca izlesenizde sizi ilk izlediğiniz gibi heycanlandıran bir film var mı?
Blade (Disko Sahnesi), Full Metal Jacket (Stanley Kubrick)

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
Biraz siyası bir cevap olacağı için yanıtlamıyorum ama anarşizimi severim.

Hangi yazarların kitaplarını okumakdan hoşlanırsınız?
Kitap okumayı hayatım boyunca sevmedim sevemedim ama siz okuyun.

Tip olarak diyorsanız Kubata ben zetirler ama ünlü olsaydım Nejat İşler gibi takılırdım.

Hoşlandığınız bayan tipi?
Hatunum.Kadın dediğin akrep burcu olmalı orta boylu zayıf kahferengi gözler sap sarı uzun saçlar.

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?
Bol bol kızımla oynarım parka felan kaçamak yaparız havlar güzel olunca, bilgisayarımla uğraşırım ps v.b. bu ara Auto it sardım

Aşka inanır mısın? Hayatında biri var mı?
Aşk için yaratılmışım diyebilirim tabiki var hatunum canım benim.

Kıskanç mısınızdır?
Dünyada tek erkek ben kalsam karımı diğer kadınlardan kıskanırım umarım yeterli cevap olmuştur.

Haftalık/aylık atkip ettiginiz dergi var mı?
Sürekli takip ettiğim bir dergi yok üniversite zamanlarında Leman hastasıydım, Ama kesinlikle günlük gazeteleri okumadan güne başlamam.

Sporla ilgileniyormusunuz?Yaptığınız/yapmak istediğiniz bir spor var mı?
Sporla çok alakalı öğrenim dönemim geçti lise yıllarında hentbol + basketbol okul takımları üniversitede basketbol+body

Sitede bulundugunuz süre içersinde öğrendiniz en önemli şey/şeyler nedir/nelerdir?
Ben normal hayatımda hiç acımam ama burda herkeze ikinci bir şans verildiğini gördüm ve öğrendim.

Hayatınızda dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?
Kızımın doğumu 5 ocak 2008 aynı zamanda evlenme yıl donumum

Sizi en çok ne kızdırır ?
Yüzsüz hırsızlar, Karşısındaki adamın güvenini boşa çıkaran insanlar.

Asağıdaki kişileri kendine has özellikleri ve kendi yorumlariniz ile tanımlarmısınız?

extraloob : Ne kadarda karalamaya çalışsalar da bir süt kadar pak ve temiz bir adam ama iradesi ve sabrınada hayranım orasıda ayrı konu
Prada : Hemşom canım benim asker yolu gozler gibi gozlicem yolunu samimi içten bir insan
Milano: Net aleminde güvenilcek yaşından büyük insan
volkan.ka : Okuduğu üniversitenin yanından geçmeyin aman 2. bir şansınız olmaz :P

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Çok teşekkür ederim bu güzel etkinliğe benide kattığınıza çok sevindim. İnsanlara kendimizi daha iyi tanıta bilmemizi sağlıyor.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Türkiyenin en büyük silkroad bilgi paylaşım sitesinin tadını çıkarın, Dürüst olun ve herzaman insanlara saygı gösterinki saygı görün.

off yaa bayılıyorum şu röportajlara lakin sizlerden ricam var lütfen bunları gündüz açın çayımı içip bir köşe yazısını okur edasında okumak ruhumda ki entellektüelliği daha fazla çıkartıyor ve ayrıca daha çok keyf alıyorum :muck:

ellerinize sağlık muhteşem olmuş o domuz damına bayıldım yaaa harika bir yapıdır bir bahçeli villa alırsam ilk işim bir köşeye mini domuz damı yapmaktır, extraloob.com ailesini görüyorsunuz ne kadar güzel ve sıcak bir aile aramızda kimler varmış demeyin kalitemizi asla sorgulamayın burası dev gibi bir site olduysa önce yönetiminin böylesine kaliteli oluşu ve sonrasında sizlerin kaliteyi görüp aramıza gelmenizdir.

Melik hakkında çok cici şeyler öğrendik bir de kızından foto görmek isterdik diyeceğimde nazar değer şimdi cimcimeye aman koyma hacım muccxxx ufaklığın gözlerinden :muck:

Son düzenleme:
Gerçekten Harika bir röportaj olmuş. bugüne kadar okuduğum röpartajlardan en zevk aldıklarım arasında :beer: :muck: :kalp:

Aynen Nejat İşler gibisini tanımadım bu alemde,Bende aynı şekilde düşünüyorum :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
volkan.ka demiş ki:

Aynen Nejat İşler gibisini tanımadım bu alemde,Bende aynı şekilde düşünüyorum :wink1:

adam berrak ile takılıyor imrenirsiniz tabi ahahahhaaaa :mrgreen: :twisted:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Melik abiii, yiğenimizi merak ediyoruz .. Beraber oldugunuz bir resim koyma şansın var mı ? bakalım babasına mı annesine mi çekmiş belirleriz hem :P

PS : DESTANSI bir röportaj olmuş, her iki tarafa da teşekkürlerrr :muck: :beer: :kalp:

Yukarı Alt