Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
107 Level Nova Setli Charım İçin Hayatını Satan Arkadaş
Emre Demir ÇEŞTEPE/AYDIN
Mailleri : mailto:[email protected], mailto:[email protected]
Facebook:http://www.facebook.com/q4bri3L
Twitter:twitter.com/q4briel
T.C Numarası : 14585066566
Okul Numarası : 2485 İsteyen e-Okuluna girebilir ben giriyorum :wink1:
Telefon numarası : 0507 384 09 54
Server : Apollo Nicki:PreZaRVaTiF
Hacklediği character:SynaX
Aile Hekimi Sorgulamada Çıkan bilgiler

Kişi Bilgileri
Adı : EmrE
Soyadı : DemiR
Aile Hekimi Bilgileri
Adı : MUSTAFA
Soyadı : KURT
İli : AYDIN
Kurumu : AYDIN MERKEZ 056 NOLU AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ
Adresi : Çeştepe /AYDIN

Resimleri :wink1:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Arkadaşlar Apollo'da Oynayanlar bana ulaşsın :wink1:
Kontorü olan arkadaşlar çocuğa mesaj atabilirler mi? istediği küfürü etmekte serbesttir herkez :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şerefsz kro allahn apaçisi işte. böyle insanlara acıcaksın hayatını sadece 1oyuna bağlamış emek düşmanlarıdır bunlar.
bugün char yarın ev soyar sen hayatına devam et...
g.o kardeş benımde başıma geldi...

bilalemo demiş ki:
@2 ayarı vermişşşş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahh bu bizim insanımız kardeşim vallahi hakaret edicem ne alakası var bilip bilmeden neye göre ben o adam oluyorum :S nerden çıkarıyorsunuz yemin ederim şaşırıyorum ya :think:

Lagroad demiş ki:
bilalemo demiş ki:
@2 ayarı vermişşşş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahh bu bizim insanımız kardeşim vallahi hakaret edicem ne alakası var bilip bilmeden neye göre ben o adam oluyorum :S nerden çıkarıyorsunuz yemin ederim şaşırıyorum ya :think:
ben şu an arkadaşın hesabıya girdim o yüzden fazla konuşma olmasın.

charı kaptırana geçmiş olsun.

ama yani tanımıyorum etmiyorum ö.dilerim D:

_PokerFace demiş ki:
Seni kim biliyor söylermisin? Madem hatırlamadın beni başka bir ip ucudaha verebilirim. 0sse.mp3 Umarım hatırlarsın.
gel seninle bir iddaa'ya girelim zaten elimde char yok elindeki _PokerFace ile iddaa ya giriyormusun?
0sse olmadığıma dair?

peki söylermisin ben kimim boş boş konuşuyorsun bütün forum 0sse'yi tanıyor zaten tabi ne kimlikten onu bilmem ama ben kimim söyle benide tanısınlar :wink1:

Wrestler Çakalı sen değilmisin? İnsanları dolandırıyorsun. Çocuk gibi şimdi takaslarda sen ananı bacınıda katıyorsundur vermessem Ben bilmem neyim diye.

Akın Abinden sana bi uyarı: Sadece bir oyun okadar kendini kaptırma. Benim gibi hack'mi yapmak istiyorsun yap ama insanlarla konuşupta yalan üstüne yemin veyada bir oyun için ananı bacını ortaya atma. Ben gidipte kimseye demiyorum valla billah yemin ederim vereceğim çharı felan demiyorum bir ihtimal bir şamsımı deniyorum oda karşıdakinin elinde ben yapacağımı yaparım. gerisi o kişiye kalmiş.

şerefsiz insan ya ben mesaj yolladım kardeşim adama arkadaşlar boş durmayın sizde sövün böylelerine!

_PokerFace demiş ki:
Wrestler Çakalı sen değilmisin? İnsanları dolandırıyorsun. Çocuk gibi şimdi takaslarda sen ananı bacınıda katıyorsundur vermessem Ben bilmem neyim diye.

Akın Abinden sana bi uyarı: Sadece bir oyun okadar kendini kaptırma. Benim gibi hack'mi yapmak istiyorsun yap ama insanlarla konuşupta yalan üstüne yemin veyada bir oyun için ananı bacını ortaya atma. Ben gidipte kimseye demiyorum valla billah yemin ederim vereceğim çharı felan demiyorum bir ihtimal bir şamsımı deniyorum oda karşıdakinin elinde ben yapacağımı yaparım. gerisi o kişiye kalmiş.
anaa kim çıktı burdan şuraya bakın :) birader benim hacklediğim bir tane adamı getir adam desinki bu benle takas ederken anasını babasını kattı yemin etti tmm der geçerim yanında msn konuşmasıyla ben kimseyi kandırmadım lütfen akın abi makın abi konuşma bütün site modlar v.s sana uğur mustafa diyor sen akın abi diyorsun sen asıl tüm extraloobu kandırmıssın daha neyin davasını yapıyorsun

Ben kimseyi kandırmadım Üyeliğim ban yediği için bu üyeliği kullanıyorum. Genelde insanlar forum gibi sitelere 123456 diye pw kullanırlar bende burdan konulara göz atıyorum. eğer kandırmak gibi bi durumum olsaydi hiç söylemezdim.

_PokerFace demiş ki:
Ben kimseyi kandırmadım Üyeliğim ban yediği için bu üyeliği kullanıyorum. Genelde insanlar forum gibi sitelere 123456 diye pw kullanırlar bende burdan konulara göz atıyorum. eğer kandırmak gibi bi durumum olsaydi hiç söylemezdim.
bıraksana allah askına ya kimi kandırıyosun genede insanlar 123456 kullanırlarmışta bilmem neymişte bas git kardeşim ya :S

Arkadaşlar burdan değilde p.m yoluyla tartışsanız birbirinizle 2nizinde ne oldugu cıktı suan ortaya :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt