nick : Bond
106 Lv char cleric-rogue dir. Tüm skiller FF dir tamamen FF.
itemler : Legs +7 - Chest +3 - Shoulder-foot-hands +6 takılar earring necklace +5 ringler +3
NOVA DAGGER +5 ve +3 cleric rod shield bulunmaktadır.
CHARDA SKİLL SIFIRLAMA VE STAT SIFIRLAMA VARDIR İSTENİLEN BUİLDE ÇEVİRİLİR !!!

Fiyat 80 tl. ptt hesabıma aktara bilirsiniz yada siteden Lenneth ile aracılıkla alıs-verisi gerceklestirebilirsiniz ( masrafları karsılamam )
irtibat için ; 5545250576 ( turkcell )

rev6da Romeo itemli gözüküyor, itemsiz mi verilecek? Diğer charın nicki nedir? Birkaç tane de fotoğraf eklersen iyi olur.

Andy Larkin demiş ki:
rev6da Romeo itemli gözüküyor, itemsiz mi verilecek? Diğer charın nicki nedir? Birkaç tane de fotoğraf eklersen iyi olur.
Itemsiz verilecek. Resim almak icin firsatim olmuyor bilgisayar kirildigi icin burayada telefondan giriyorum zaten servera girip beni sorabilirsin. Azizylmzz eklersen skypeden arkadaslarimi charlara sokup ss attirabilirim. Kesin alicilar ulassin lutfen 2 char 100 tl gercekten bedava fiyat sirf itemlere + basmada sans arttirma olayi yuzunden birakiyorum charlari bi sonraki new serveri beklicem kesin alicilar siteden pm atsin yada msj atsinlar telden.

favretto demiş ki:
Andy Larkin demiş ki:
Itemsiz verilecek. Resim almak icin firsatim olmuyor bilgisayar kirildigi icin burayada telefondan giriyorum zaten servera girip beni sorabilirsin. Azizylmzz eklersen skypeden arkadaslarimi charlara sokup ss attirabilirim. Kesin alicilar ulassin lutfen 2 char 100 tl gercekten bedava fiyat sirf itemlere + basmada sans arttirma olayi yuzunden birakiyorum charlari bi sonraki new serveri beklicem kesin alicilar siteden pm atsin yada msj atsinlar telden.
Oyunu bıraktım yazmıştın yukarıda o zaman neden itemsiz veriyorsun? Diğer charın nickini ver bari rev6'dan bakalım. Oyuna girmek sorun değil zaten, arkadaşların aracılığı ile ss alabilirsen güzel olur. Romeo'da pacheon 98, fire 90, başka mastery yok mu?

Malazgirtte 108 lvl 2 milyon sp noskill-stat takas düşünürsn mesaj at konuşalım.

Yukarı Alt