boolartxe demiş ki:
tekrardan girdim gene skiller gözükmüyo summer4: summer2: summer2: summer2: summer2:

eğer üzerinde 11 dg item varsa skilleri görmez.Bide bazı grab petlerde aynı hatayı veriyo.Tek çözüm var.Üzerinde tüm 11 dg seti ve grab peti kasaya koy ve teleport ol.Skilleri görücektir.Eğer samarkandda kasılcaksan üzerinde 11 dg itemler ve pet yokken samarkanda geç.İtemlerini ve petini alıp giy.Daha sonra skilleri görüyo olacaktır ayar yapablrsn.Fakat her return çektiğinde, teleport olduğunda yada öldüğünde dediğim işlemleri [itemleri ve peti kasaya koyup teleport olmak] tekrar yapmak zorundasın..

ferrar1ng demiş ki:
mediapk2 upload etsen iyi olur kardeş ben beceremedim de :)
ya denedim upload etmeyide media.pk2 yi editleyince bide yanında media.pk2.BAK olusuyo ikisine beraber upload etcektim sıkıstrdm hotfileya upload etmeye basladm 400 dakika yazdı :D.. Onun yerine media.pk2 ni editlemek için oyunun sil baştan kur sonra mediapatcherı içine at ve çalıştırıp patch de (:

bot crack in icindeki dosyayı yanlıslılkla shtf delete yaptım simdi tekrar indiriyom deniyom acılmıyo hata veriyo nasıl acabilirim?

bu leoder ı nasıl pacht licez yardım pls acil yardım ????????????????????????????????????????????????

mrsinner@ ewt yuklu ilk basta calıstırdım ama yanlıslıkla shift delete cekince boyle oldu tekrar indirdim kurdum yk hep boyle hata veriyo

üzerinize sadece 1 type 11 dg item giyin yoksa bot görmez skilleir.
ps. wolf inventorynizde dahi olmasın.
ps2.görev almayın yoksa skiller yine görünmez.

Takımı
Galatasaray
Peki bu hatayı bilen var mı?

- Resim Silinmiş.

patchliyorum (crackten bu çıkıyor. Hangi dosyayı seçicem?)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt