Arkadaşlar bildiginiz gibi alexin gelmesiyle beraber 105 + magarada geldi bu magaralara sadece meslek gruplarıyla giriliyor Hunter , Merchant / Thief hunter ve merchant kullandıgım cave aynıdır fakat thiefler farklı cave kullanmaktadır bu cavedeki npc bize 5 gorev vermektedir bu gorevleri 2. 3. 4. hemen girişte yapılabiliyor 106 mob priest of Terror gorevlerde odul olarak gorev basına 700 sp vermektedir sonuc 2100 sp oluyor Gorevler basittir
(Hunter oldugum icin bu sekilde yazıyor gorevler)
1Gorev 100 adet Priest of terror kesmek
2Gorev 50 adet Mark of strength toplamak ( bu gorev cok kolay cıkıyor kestiginiz her mobdan düşmektedir.)
3Gorev 100 adet Mark Of the Warrior ( bu gorev digerlerine gore biraz zaman almaktadır 6.7 dk fazla süre
Size anlatmak istedigim konu burada müthiş bir şekilde sp kasılıyor puf noktası ogrenildiginde 1ve.2 gorev 6.7 dk da bitiyor hemen cavemizde bulanan npc ye donup gorevimizi veriyoruz bu arada 3. gorev 45 48 tane toplamıs oluyor gorevlerimizi verdigimizde alıp tekrar donuyoruz 3.gorev bittiginde 1.2 gorevde bitmiş oluyor bu nedemek 15-20 dk icinde bir wizz saglam oldugu takdirde 3.5k sp kasıyor gerisi size kalmıs benim wizzard charıma günde 100-120 k sp kasıyoruz eger inanmıyorum derseniz ss eklerim suanki sp ile bir saat sonraki sp yi Eger bu konu acıklandıysa ozur dilerim konumu kaldırın .
Buda Gorevden bir resim
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
_saykos__ demiş ki:
Arkadaşlar bildiginiz gibi alexin gelmesiyle beraber 105 + magarada geldi bu magaralara sadece meslek gruplarıyla giriliyor Hunter , Merchant / Thief hunter ve merchant kullandıgım cave aynıdır fakat thiefler farklı cave kullanmaktadır bu cavedeki npc bize 5 gorev vermektedir bu gorevleri 2. 3. 4. hemen girişte yapılabiliyor 106 mob priest of Terror gorevlerde odul olarak gorev basına 700 sp vermektedir sonuc 2100 sp oluyor Gorevler basittir
(Hunter oldugum icin bu sekilde yazıyor gorevler)
1Gorev 100 adet Priest of terror kesmek
2Gorev 50 adet Mark of strength toplamak ( bu gorev cok kolay cıkıyor kestiginiz her mobdan düşmektedir.)
3Gorev 100 adet Mark Of the Warrior ( bu gorev digerlerine gore biraz zaman almaktadır 6.7 dk fazla süre
Size anlatmak istedigim konu burada müthiş bir şekilde sp kasılıyor puf noktası ogrenildiginde 1ve.2 gorev 6.7 dk da bitiyor hemen cavemizde bulanan npc ye donup gorevimizi veriyoruz bu arada 3. gorev 45 48 tane toplamıs oluyor gorevlerimizi verdigimizde alıp tekrar donuyoruz 3.gorev bittiginde 1.2 gorevde bitmiş oluyor bu nedemek 15-20 dk icinde bir wizz saglam oldugu takdirde 3.5k sp kasıyor gerisi size kalmıs benim wizzard charıma günde 100-120 k sp kasıyoruz eger inanmıyorum derseniz ss eklerim suanki sp ile bir saat sonraki sp yi Eger bu konu acıklandıysa ozur dilerim konumu kaldırın .
Teşekkürler taktik için ayrıca thiefler hunterlar aynı cave giriyor sanıyordum :mrgreen: Ama böylede mantıksız olmuş

Vede arkadaşlar Güzel kısmı burda party yapıldıgında party mob cıkmıyor arkadaşlarınızla birleşin seri seri cıkartın gorevleri
biraz daha bilgi vermek gerekirse buradaki moblar alexdeki diger moblara benzemiyor 106 lvl priest of teror bana 2-3 arası giriyor normal mob hemen yanında bulunan 106 lvl priest of veragance mobu aynı magical vuruyor 6.8 k arası yanisi cok saglam vuruyorlar genelde buraya tek tük sp kasmaya geliyorlar gelen vatandaslarda genelde nowalı oluyor ..

Görevler ile sp çok geliyor birde uniq kesersen daha çok gelir sanırsam bilgilendirme için teşekkürler.

/edit

Bilgilendirme için teşekkürler. 105 olmama ramak kaldı. Tamamen bu görevlere odaklandım. Bardı warlocka çevireceğim. Saygılarımla.

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
Bir düzeltme yapmak isterim nedeni ise thieflerde bu caveye girebiliyor ve sp kasan hunterları sürekli kesiyorlar.ayrıca iki cavenin ucu birleşiyor bir cavenin ucunda biz diğer ucunda thiefler kasıyor onların giriş kapısı ayrı. hunterlarda thieflerin cavesine gidebiliyor.Tabiki topluca igidp kesmek gerekiyor.:) alexander da thiefler rahat bırakmıyor hunterlar sp kassın diye sürekli bizi kesmeye çalışıyorlar.Ayrıca uniqelerinde görevleri var.108 de açılıyor zannediyorsam.Dun gece haroerisi kesmeye 2 pt gittik malesef :) yedi bizi.2 kafalı yılan kendisi canı yüzde 60 a düşünce bir kafası kopuyor eris adına uniqe oluyor onu kesmen gerekiyor önce sonradiğer kafası kopuyor vs böyle devam ediyor.fotograflarıyla yrı bir konu açarım.

Görevler istediğin kadar yapılıyormu yani sınır yokmu?birde 105+ cavede giant cıkmıyor sanırsam dogrumu?

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
görevler sınırsız dostum.sürekli tekrarlanabilir ayrıca npc side hemen dibinde kesiosun topluosun bitior 20 saniye yürüyüp npc ye verip geliorsun. en güzel yanı npc de cavenin içinde.Bu npclerden birde 110 lvllerin orda var cavenin i.nide haroerisin kapısının orda onlar 800 sp ve 750 sp veriyor görev balı exi biraz yüksek veriyor.

Bu Cave ye Nerden giriyoruz. Nasıl giriyoruz. Ne yaparsak daha iyi oLur bi öneride buLunur musunuz. Ayrıca anLatım gayet güzeL teşekkürLer. Bide ÖneriLeriniz Resimli oLursa iyi oLur şimdiden TeşekkürLer..

ben sizin ta ebenizin hacker site buradn bot alıyoz bot1 gün sonra calınıyor ne biim site amına caktıgım amına deve yarragı gırmısler at bacagı gırmıs o.çler sızın amınızaaaaaaaaa

kardeşim ben sp caveye gidiyiorm kasıyorm fakat 1 günde 100-200k kasamıyorm nasıl kasmalıyım.botumda var.?

Yukarı Alt