Server
Flora
Takımı
Galatasaray
104 LVL OLDUM MUTLUYUM SEVİNÇLİYİM :)))

Sonunda 104 lvl oldum her lvl'ı 1 ayda atlıyorum 105 olup rütbeyide çaktım mı tamamdır haziranda Senior General olacağım GAIA'da bir zengin için hazırlıklar başladı nese: makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tebrikler bro nese: En kısa zamanda 110 olman dileklerimle 8)

Tebrikler hacım, çok seri kasıyosun.Ben daha 103 levelim %30 :P

Ama seni SP ile döverim :mrgreen: 1,5 m SP var :dance: Hadi yarısını saymıyorum 750 k sp var :mrgreen:

tebrikler abi biraz parti olayına yönelmeni öneriyorum

ps:elindeki yakışmamış seni +7den aşşası kesmemeli :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahhaa çok seri kasıyorum canlarım ne yapayım bu sıralar item yapıyorum element çer çöp işine girdim onlardan keyf alıyorum her 2 saatte bir flag etkinliğine giriyorum geri kalan zamanlarda unique çıkarsa reverse çakıp peşine düşüyorum böyle geçiyor gaiada günler işte ahahaha makara:

itemlerim bitti, silah bitti para full pre silver+pet+devil var daha ne yapayım kuzum oyunu en güzel şekilde oynamaya çalışıyoruz işte :P

lakin CH STR char kasmak ölümdür denemeden bilinmez illaki bu char 110 lvl olacak bence tam 8 ay sürecek bu bağlamda 2011 Ocak ayında extraloob 110 lvl ss'ini görebileceksiniz 8)

extraloob demiş ki:
ahahhaa çok seri kasıyorum canlarım ne yapayım bu sıralar item yapıyorum element çer çöp işine girdim onlardan keyf alıyorum her 2 saatte bir flag etkinliğine giriyorum geri kalan zamanlarda unique çıkarsa reverse çakıp peşine düşüyorum böyle geçiyor gaiada günler işte ahahaha makara:

itemlerim bitti, silah bitti para full pre silver+pet+devil var daha ne yapayım kuzum oyunu en güzel şekilde oynamaya çalışıyoruz işte :P

lakin CH STR char kasmak ölümdür denemeden bilinmez illaki bu char 110 lvl olacak bence tam 8 ay sürecek bu bağlamda 2011 Ocak ayında extraloob 110 lvl ss'ini görebileceksiniz 8)
abi biraz parti olayına gir bence daha seri kasılırsın :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
Hacım boyle çok yavaş olur 8 li pt bulman lazım kendine 7*24 süreyi 3 ay a indirsin eminim.

hacım 8'li party varda adamlar çok salak çer çöp ayarlarınızı yapın diyoruz tamam yaptık diyorlar bir bakıyorum char townda kalmış invent full çer çöple dolu ne oldu diyorum ya şöyle böyle adamlar o derece salak yani hiç gelemem salak adamla aynı masaya oturmaya solo kasarım geç kasarım nese: makara: :lol:

Yukarı Alt