beyler bunlar gereksiz birçok kere benim msjlarım silindi yok site ye bisi oldu yok banlandım derken bi 400msjım gitti ama ben buna üzülmedim ve kimseede msjlarımı verin demedim sadece önemli konularım vardı bi kaç tane onlara üzüldüm extraokk

susun len '' asdf '' bölümünü silsem yarı yarıya post sayınız düşücek katliam yaptırmayın bana :lolmuch:

1 ay önce temizlimişitim topıc 94 sayfaya kadar düşmüştü daha uğraşamam bu sefer ayıklamıcam kökten temizlicem :mrgreen:

benden valla 100 dene rahat gider baslarda deli gibi post kasardı eytt be ne gidi günlerdi :mrgreen:

belirsizzzzz

Aileden
uzaykılıcı bu site de yoktur + rep gibi bişey yanılmıyorsa 6 yıldız da yok sitemizde en fazla 5 yıldız olması lasım ama oda değişti artıkj yıldız deil extraloob yazısını dolduruyosun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Paris demiş ki:
Çok kutsal bi topic asdf valla Okan Abi nin gözünde :)
varya bu sefer o topici budayanı ısırırım pacific te ihihihiih bırakın kardeşim kutsal topicimi mabete gider gibi gidiyorum ben arada o topice atıyorum bir asdf mum diker gibi çekip gidiyorum :lolmuch: :mrgreen: :santa:

pfffffff

Aileden
extraloob demiş ki:
Paris demiş ki:
Çok kutsal bi topic asdf valla Okan Abi nin gözünde :)
varya bu sefer o topici budayanı ısırırım pacific te ihihihiih bırakın kardeşim kutsal topicimi mabete gider gibi gidiyorum ben arada o topice atıyorum bir asdf mum diker gibi çekip gidiyorum :lolmuch: :mrgreen: :santa:
hazir mumu dikmisken su imzani da degis be abi seni bu forumda hep ayni imza ile goruyorum :lolmuch:

Yukarı Alt