Biz hiç rakibiniz olmadık.
Rakip saymadık… Eskişehir’den 4 yemekten farkı olmadı sizden yediğimiz 4’ün.
Dostunuz hiç olmadık…
Zira alınları yarılan Teknik direktörler bizimdi.
Korner kullanamayan, kafasına gözüne telefonlar yağan futbolcular bizimdi.
Pusular kurulan, kafalarına lavabo parçaları atılan, iğrenç pisliklerinizle dolu poşetler atılan,
Dizine kadar çamur içinde stada sokulan, emirlerinizle coplar yiyen taraftarlar bizimdi.
Maçtan sonra kilometrelerce yol yürütülen, stadınızda aç susuz bırakılan,
tahrikler edilip, çileden çıkarılan,
8-9 yaşlarındaki çocukların üstündeki formaları dövülerek alınan bizim kardeşlerimizdi.

“Şeref” tribününüzde küfürler edilen, tehdit edilen, bizim yöneticilerimizdi.
Kazanılan her başarısına gölge düşürülmek istenilen,
Her şampiyonluğun arkasında bir çamur bırakılmaya çalışılan,
Bizim “tesadüflerimizdi”…

Sizinkine oranla “Gecekondu” diye tabir ettiğiniz, lakin; Avrupa’nın en güzel ambiyansına sahip olan bizim stadımızdı.
Nasıl ve ne şekilde bile yapıldığını beyinlerinizin bir türlü kavrayamadığı, size göre “devletin yaptığı”, bize göre Ali Sami Yen gibi İstanbul’un en değerli arazilerinden birinden vazgeçilerek yaptırılan ASLANTEPE bizimdi.

Komplekslerinizle, sindirilememişliklerinizle, ezilmişliklerinizle koca bir 100 yıl…
Bir tarafta bütün tarihi Galatasaray galibiyetleri üzerine övgülerle dolu bir kulüp…
Eşinin dostunun Doğum tarihlerini aklında tutamazken,
6 Kasım’ı adı gibi ezberlemiş, ve hala rüyaya dalışında Galatasaray galibiyeti gören bir kulüp…
Diğer tarafta, sorsanız 5-1’lik maçın tarihi dâhil, hiçbir Fenerbahçe maçının tarihini hatırlamayan bir kulüp…

3 maç kazanıp “Prens” demediler adımıza…
Veya “Cumhuriyet” kurmadık, Cumhuriyet’imizin üzerine.
Unutmadık tarihimizi…
Sahip çıktık değerlerimize…
Kimi zaman onlar Metin gibiydi.
Bizler Karıncaezmez…
Milyon dolarlık takım diye övünmedik kendimizle.
Renklerimizle, tarihimizle, şanımız ve şerefimizle övündük.
Dünya starları getirmedik çokyüzmilyona.
Dünya starları yarattık üçbeşmilyona…

Bizler unutmadık bize emek verenleri…
Unutmadık gidenlerimizi.
Ne Metin’i, Ne Karıncaezmez’i, Ne Alpaslan Dikmen’i…
Kral Hakan Şükür’ü…
Büyük Kaptan Bülent’i

Rakibimiz olmak için biraz daha çaba gösterin…
Dünyanın en büyük starlarını almaya devam edin…
Komplekslerinizle, ezilmişliklerinizle nice 100.yıllara…
Dostluk mu?
Güldürmeyin….
Ok? Let’s go…

Ulaş BAYAM
17/01/2009

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Tribünde Biz Sizi Dost Olarak Görmüyoruz Ama Gercek Hayatta Dostumuzsunuz.Belkide Aramızdaki En Büyük FARK Budur

PS : Kornerlerı Atamayan Hep Bız Olmusuz Demıssın Ama Çok "Su"Lu Bir Maç Olupta Kornerleri Bizim Atamadıgımız Ve de Ayrıcana Yıne Her Zaman Ki Gibi Bizim Kazandıgımız Maçlar Da Oldu.

Ayrıcana Sızden 4 Yemekle Eskısehırden 4 Yemek Arasında Fark Yok Demıssın.Hep Yenıldıgınızden [Çoğu Zaman Ezilmek] Dolayı Boyle Konusuyorsun.Tum Fenerbahcelıler Bır 6s Macı Gelsede Eğlensek Dıyor Artık .

Ama Ulke Bu Kadar Sorunlarla Bogusurken Dostumuzsunuz.Ama Derbi Konusunda Hep Ezilmeye Mahkumsunuz

Kendi Dünyanızda Yaşamaya Devam Edin !

Fre3sTyLe demiş ki:
Tribünde Biz Sizi Dost Olarak Görmüyoruz Ama Gercek Hayatta Dostumuzsunuz.Belkide Aramızdaki En Büyük FARK Budur

PS : Kornerlerı Atamayan Hep Bız Olmusuz Demıssın Ama Çok "Su"Lu Bir Maç Olupta Kornerleri Bizim Atamadıgımız Ve de Ayrıcana Yıne Her Zaman Ki Gibi Bizim Kazandıgımız Maçlar Da Oldu.

Ayrıcana Sızden 4 Yemekle Eskısehırden 4 Yemek Arasında Fark Yok Demıssın.Hep Yenıldıgınızden [Çoğu Zaman Ezilmek] Dolayı Boyle Konusuyorsun.Tum Fenerbahcelıler Bır 6s Macı Gelsede Eğlensek Dıyor Artık .

Ama Ulke Bu Kadar Sorunlarla Bogusurken Dostumuzsunuz.Ama Derbi Konusunda Hep Ezilmeye Mahkumsunuz

Biz mi kendi dünyamıza yaşıyoruz güldürme beni bizi yeniyorsunuz tamam eziyorsunuz hatta ama Avrupa da Türkiye'nin adını duyuran şey nedir ? Ben söyleyeyim Galatasaray'ın başarıları.Siz bizi yeniyorsunuz her yıl 2 kere 6 gol atsanız bile ne farkeder bizim rakiplerimiz Avrupadaki takımlar ki kuruluş amacımız bunu tamamen destekliyor.Ve sizin galibiyretlerinizi sadece siz kendinizi avutmak için hatırlıyorsunuz ancak Galatasaray'ın o kupayı alışını tüm dünya biliyor.Sor bakalım bir Avrupalıya 99/00 yılında Fenerbahçe Galatasayı kaç kaç yendi diye bir de 99/00 Yılında UEFA ve Süper kupayı alan takımı sor aramızdaki fark ortaya çıkacaktır. :wink1:

Ps:Çok güzel topic olmuş teşekkürler.

Arctica demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:

Biz mi kendi dünyamıza yaşıyoruz güldürme beni bizi yeniyorsunuz tamam eziyorsunuz hatta ama Avrupa da Türkiye'nin adını duyuran şey nedir ? Ben söyleyeyim Galatasaray'ın başarıları.Siz bizi yeniyorsunuz her yıl 2 kere 6 gol atsanız bile ne farkeder bizim rakiplerimiz Avrupadaki takımlar ki kuruluş amacımız bunu tamamen destekliyor.Ve sizin galibiyretlerinizi sadece siz kendinizi avutmak için hatırlıyorsunuz ancak Galatasaray'ın o kupayı alışını tüm dünya biliyor.Sor bakalım bir Avrupalıya 99/00 yılında Fenerbahçe Galatasayı kaç kaç yendi diye bir de 99/00 Yılında UEFA ve Süper kupayı alan takımı sor aramızdaki fark ortaya çıkacaktır. :wink1:

Ps:Çok güzel topic olmuş teşekkürler.
9 sene oncekı Basarıyı Kım Hatırlar Acaba Sızın 9 sene Once UEFA YI kazanmanızdan Cok Fb Nın Gecen Sene CL'De Fenerbahcenın Ceyrek Fınal Oynaması Akıllarda.

PS : Mateja Kezman " Avrupadan Galatasaray Buyuk Gorunuyor Fakat Burda İşler Öyle Değil.Fenerbahce En Buyugu" [Nasıl Göründüğü Değil Nasıl Oldugu Onemlıdır]

8) 8)

Kod:
9 sene oncekı Basarıyı Kım Hatırlar Acaba Sızın 9 sene Once UEFA YI kazanmanızdan Cok Fb Nın Gecen Sene CL'De Fenerbahcenın Ceyrek Fınal Oynaması Akıllarda.

PS : Mateja Kezman " Avrupadan Galatasaray Buyuk Gorunuyor Fakat Burda İşler Öyle Değil.Fenerbahce En Buyugu" [Nasıl Göründüğü Değil Nasıl Oldugu Onemlıdır]
8) 8)
Ya aynı şeyleri söylüyoruz Kezman ile. :thumbsup:

Arctica demiş ki:
Kod:

8) 8)
Ya aynı şeyleri söylüyoruz Kezman ile. :thumbsup:
Büyüklüğümüzü Kabul Etmen Güzel.

PS : Bu Konu Cok Uzadı.Buraya Yazdıgım Son Mesajdı. :byes:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6S mi Bimbom mu adını siz koyun delirtmeyin beni yahu rezillik aşağılık tiksinç ne kadar olay varsa hepsi bu kulupte ben ki Fanatik FENERBAHÇE'li olarak uefa kupasını aldığında 6S şampiyonlar liginden başlayıp çocu maçını kapalı tribunden bilet alıp kız arkadaşlarım ve dostlarımda hep gittim lakin onlar o paraları alıp cebe indirdiler o günden kim kaldı ne kaldı önce bunları sorgulayın sonra gelin bana Türkiye'de bir tane büyük takım vardır o da FENERBAHÇE yok ben bunu kabul etmiyorum diyorsanız yazacak tek satır cümlem yok kimseye...

Absence

extraloob demiş ki:
6S mi Bimbom mu adını siz koyun delirtmeyin beni yahu rezillik aşağılık tiksinç ne kadar olay varsa hepsi bu kulupte ben ki Fanatik FENERBAHÇE'li olarak uefa kupasını aldığında 6S şampiyonlar liginden başlayıp çocu maçını kapalı tribunden bilet alıp kız arkadaşlarım ve dostlarımda hep gittim lakin onlar o paraları alıp cebe indirdiler o günden kim kaldı ne kaldı önce bunları sorgulayın sonra gelin bana Türkiye'de bir tane büyük takım vardır o da FENERBAHÇE yok ben bunu kabul etmiyorum diyorsanız yazacak tek satır cümlem yok kimseye...
8)
Bkz:

claudio taffarel
mehmet bölükbaşı
kerem inan
vedat inceefe
gica popescu
alper tezcan
emrah eren
fatih akyel
hakan ünsal
bülent korkmaz
ergün penbe
suat kaya
ümit davala
gheorge hagi
emre belözoğlu
hasan şaş
okan buruk
ahmet yıldırım
hakan şükür
burak akdiş
arif erdem
mehmet yozgatlı

extraloob demiş ki:
rezillik aşağılık tiksinç ne kadar olay varsa hepsi bu kulupte
“Şeref” tribününüzde küfürler edilen, tehdit edilen, bizim yöneticilerimizdi.
Kazanılan her başarısına gölge düşürülmek istenilen,
Her şampiyonluğun arkasında bir çamur bırakılmaya çalışılan,
Bizim “tesadüflerimizdi”…

Bu satırları iyi okumanı tavsiye ederim . Sahasında büyücü üfürükçü saçmalıkları . Her başarısı kıskanılıp şampiyonluk kaybedilince 1 taraftarımıza 20 kişi saldıran , Hakemlerin objektif olarak maç yönetmesini bozan, kariyeriyle oynayan ve daha birçok şeyi yapan bir klup mü Türkiye'nin en iyisi .

Yukarı Alt