1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

%100 Yerli Korsanlık Oyunu!


 1. mustaphaa

  mustaphaa rank8

  Kayıt:
  27 Kasım 2013
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Yüzde 100 yerli kaynaklarla geliştirilen ve 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan online korsanlık oyunu Son Korsan’la, 7 dilde 7 denizlere hükmedin! İlk olarak 2009 yılında oyuncularla buluşan online korsanlık oyunu Son Korsan, oyunculara gerçek bir korsanlık deneyimi yaşatıyor.

  [​IMG]

  IOS, Android, Facebook ve web tarayıcısı aracılığı ile erişilebilen oyunda, tarihte bir yolculuğa çıkıyor ve serbest ticaret yaparak filonuzu geliştiriyorsunuz. Oyunda ayrıca Deathmatch ve 5 vs 5 MOBA gibi modlar yer alıyor.

  www.sonkorsan.com
   
 2. Ekistra

  Ekistra rank8

  Kayıt:
  28 Nisan 2013
  Mesajlar:
  19
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  her zamanki gibi tercümelerde bir hata var. bir hata diyorum ama sadece bir dakika baktığım için. biraz daha devam etsem kafa sallamaktan duramam ve o tehlikeye girmek istemiyorum.

  benim tavsiyem: bir dili tam tecrüme etmesini bilmiyorsanız bunu yapmayın. yoksa bütün profesyonelliği gidiyor ve oynamaya daha başlamadan uzaklaşdırıyor. maalesef.
   
 3. mustaphaa

  mustaphaa rank8

  Kayıt:
  27 Kasım 2013
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Tüm diller profesyonel tercumanlar tarafından düzenlendi. Ancak yeni eklemeleri kendimi yaz yapıyoruz. Diiller dışında oyun için bir yorumun olmayacak mı?