Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Öncelikle 100 Lwl Spear-Nuker Full İnttir ve Joymax Accountur. Charın Skilleri Max Olup 115K Spsi Mevcuttur. Charın 165 Academy Mezunu Olup Acadmy Gold Bufftur. Vip Mevcuttur Charda. İçerisinde Ekstradan 475 Silk Mevcuttur. 94 Lwl Job Hunterdir. 80 Lwl Moon Common Hunter Job Seti Mevcuttur. +12 Sun Weaponu Mevcuttur. Seti Pek Kaydedeğer Bişey Olmasada Whelleri Fena Değildir ( Ciddi Alıcılara Gerekli Bilgi Detaylı Olarak Oyun İçinden Resimlerle Vs. Verilecektir ) Charda 100 Lwl Jaguar Mevcuttur ( 40 Günlük Onyx Package Mevcut. ) Normal Devili Vardır ve Petle Beraber Süreleri Yeni Uzatılmıştır.( 25 Günleri Mevcuttur.) Char İçin Aklımda Herhangi Bir Fiyat Belirlemedim Piyasa Araştırması Yapıyorum.

8 Adet Gold Party Charıda Satılıktır. Setleri 92 Mooblarda Kasabilecek Kadardır. 2x +6 Sos Weapon ve 1x +7 Moon Wep Mevcuttur.
Gatsby = 92 Lwl Wizard ( Sadece Wizz Skilleri Açıktır. 65K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur. )
Walter = 92 Lwl Wizard ( Sadece Wizz Skilleri Açıktır. 42K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur. )
Morgan = 92 Lwl Wizard ( Sadece Wizz Skilleri Açıktır. 65K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur. )
Keziah = 94 Lwl Cleric ( Sadece Cleric Skilleri Açıktır. Joymax Accounttur. )
Delaney = 93 Lwl Warior ( Sadece Warior Skilleri Açıktır. 25K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur. )
Kane = 93 Lwl Bard ( Sadece Bard Skilleri Açıktır. 94K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur. )
Trip = 90 Lwl Wizard/Bard ( 34K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur.)
Viper = 90 Lwl Warior/Cleric ( 29K Spsi Mevcuttur. Joymax Accounttur. ) Satıldı.

Charlarda Vip Yoktur. Charların Tanesi 80 Tldir. Eğer Parti Halinde Alınacak Olursa Fiyatta Bir Kolaylık Sağlarım. Bana Buradan Mesaj Yoluyla Ulaşabilirsiniz. Gerektiği Taktirde İrtibat Numarası Veririm.

Son düzenleme:
Viper Adlı Char Satılmıştır. Kalan Charların Satışları Devam Etmektedir.

Morgan nicki karakteri almak istiyorum numaranı özelden atarmısın konusup anlışverişi yapalım

Konu Güncel.
(
7 Adet Bot Charımı Toplu Alım Olursa 400 TL ye Bırakacağım )

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt