deisik...bence bu sekilde nukeri str carlar cok kolay yatirabilir...colda 60 lvl demissin cok dayaniksiz olur

EEEE BENIM KONUM BU :) İŞİN PROFESYONELİ OLARAK AÇIKLAYAYIM :)))

az bir cold light fire özelliklerine bakın

Fire gerceçkten Abartı bir dmg sergiliyor bu ara 97 Levelim Meteor ilk açıldıgında dmg %300 iken 90 Lvl deki uplamasında %330 oluyor ve En önemli int char için Magic defans fireden alıyorsunuzki ben firesiz bir Nuke düşünemiyorum defansınızıda bastıgınızda size vuracak wizler Çok pasif kalıyor ve dmg yemiyorsunuz.

light Zaten başlı başına magic charlarda olması gerekn bir özellik %17 mag atack alıyorsunuz Büyük bir orandır. Hızlı kosma ve Crit yeme şansınızıda düşürüyor bir nuke char crit yemeden zor yatar tabi oyuncuyada bakar bu biraz

Cold :) işte en çok yanıldığımız bölüm veya çelişki yaşadıgınız bölümde diyebilirsiniz cold vermediğiniz sürece heuksel skillerinden birini kullandıgınız sürece bu yapılandırmadan birisini geri cekmek lazım ama hangisini cekmeliyiz diye düşünmeyim Kullanmayın Cold sizin Heukseldeki bir çok şeyinizi Karşılar
Str chara yakından atak yapmak zordunda değilsiniz STR Glave spear ve Eu Warior charları burda elemiş oluyorsunuz yakşasa bile bir adım öte kayarsınız Bow Xbow ne olacak :)))
Aslında en kolay da onlarla işiniz Bow char kendisine yaklaştirmaz işte Cold burda çok faydalı 2 frezen skilli bir bowu etkisiz hale getir ve sizin 2 atagınızda yatmasına sebep olur Coldun Bu arada size Heuksel kadar olmasada Phy size yetecek kadar defans verdigini unutmayın tabi aynı zamanda Snow vaz geçilmez bir özelliktir. Sen warior degilsinki Kafa Kafaya yıkılmadan pvp durmadan atak yapasın snowun bittiginde ataklarını durdurmasını sende bileceksin bas sürekli frezeni donsun :) 120 sn snow ile çok rahat kesersin zaten

Bu yapılandırma Abartısız söylüyorum 90 FF wiz arkadaşım evime kadar geldi PvP için kafeye gittik ilk önce çekinmiştim wizartların abartı dmg lerini biliyoruz ama baktım ki yatmıyorum ve 2 atagımda onu yatırabiliyorum Mana koydugumuz yere Vigor koydum Charı bıraktım ve yanına gittim bumu senin wiz :) ben atak yapmıyorum ama sen daha beni yatıramıyosun diyede Dalğa geçtim Char Wolten herculesteki sattı Bow Char aldı :) Nasipse Gün olur Devran döner Try_Alyssa Charım izlemek isterseniz veya varsa charınız denemek isterseniz bir pwp de size Nasıl oldugunu gösteririm %100 lvl inizi tamamlayın gelin :) sonra Levelde Dengesizlik var demeyelim :) Bahanesi bol nasıl olsa En Çok alacagınız Bahaneler de şunlar

Blesim bitti öyle kestin :)
Senin snowun süresi çok uzun
Mana skin dolsun öyle pvp yapalım Oyuncu afk :)
Sen Snowsuz gel Ben bles basayım :)
Yatırıyodum ama sen vigor Kullanıyosun :))
Birde Tebrik Ederim güzel charın varmış Sizin guilde boş yer varmı :)

Charıma verilen her özelliği kullanırım Bu konuda bahaneler kabul etmiyorum Arkada cleric getirmiyorum Olan özellikler charın üstünde olan şeyler.

NOT: Ben EU char hastası bir insanım EUların Hakkını yememek lazım çok güzel özellikleri var ama Takım çok sağlam olması oynayanlar profesyonel olması gerekiyor. 1vs1 Chine üstün üstün

Yukarı Alt