Beyler herkesin bildiği gibi 100 Lv yakında geliyor. Şimdi bladere ve bowa yepyeni skiller geliyor. Ama glavieye pekte önemsenmeyen birkaç skill geliyor. Şimdi bu durumda glavie Ch charları arasında en alt sıraya mı düşüyor? Pek bi skill gelmeyecekmiş. Herkes glavienin sonu geldi yeni legendle birlikte dio. Bana yardımcı olur musunuz?

:mrgreen:

Arkadaşım yanlış biliyorsun 100 lwl da glavie yeni skiller geliyor bow ve bicheona fazla gelmiyor o yüzden 100 lwlda glavie ortalığı dağıtıcak yanlış bilgi almışsın

Bow biraz daha ağar basıo ama glavie oyunun en sağlam charı yine ole olur..

arakdaslar 100 deil 140da gelse joymax eşitliği bozamaz bence yapılandırma önemli yoksa bir adam bow yapsın 100lwl de +3 set ceksin o kişi zaten pvp yapamaz ondan herşey chardan sonra set vede silaha bakıyor set ve silah olduktan sonra char öneli deil. glaviede alır bowda am bende glavie den tarafım 100 deil 110 de gelse glavie kalırım oyunun str olarak chinese en fazla damageve pvp charı glaviedir.

buzlarprensii demiş ki:
arakdaslar 100 deil 140da gelse joymax eşitliği bozamaz bence yapılandırma önemli yoksa bir adam bow yapsın 100lwl de +3 set ceksin o kişi zaten pvp yapamaz ondan herşey chardan sonra set vede silaha bakıyor set ve silah olduktan sonra char öneli deil. glaviede alır bowda am bende glavie den tarafım 100 deil 110 de gelse glavie kalırım oyunun str olarak chinese en fazla damageve pvp charı glaviedir.
Ben +3 set ile de bowla glavie yi yıkarım. Yeterki skillerim MAX olsun. Önemli olan oynamayı bilmek ve skillerin lvl e MAX olması. Set ve silahın da etkileri var ama oynamayı bilmek hepsinden önemli.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Tekrar mı? Bu oyunda Glavie ne zaman kral olmuşta yeniden olsun :P
:twisted: :mrgreen:

krallık ama neye göre hep glavie oldum hep krallar gibi ağırlandım her mekanda unique'e gittik önce ben girdim altına, pvp'ye girdik hep en uzun süre ben ayakta kaldım, war yaptık jangandan dw'ye adam kovaladığımı bilirim, thief yaptık önde ben sahne aldım...glavie daha ne yapsın kuzum en savaşçı charlardan birisidir KRALDIR 8)

Prada

Baba bakma bende blade manyağıyım.. ama kabul etmemiz gereken bir gerçek var bu oyunda blade + glavie = hamal.. Oyunun ameleliğini yapmaktan başka bişey yaptıkları yok..

Wizard ile nuker görür takılır peşine tank diye kullanırlar uniq desen ona kezaa. Kullanımı gayet keyiflidir zevk verir fantastic yapılardır ama gel gör ki fantazi değil vuran kazanıyor ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öyle hacım zevkime uysa açacağım tek char FuLL Int S/S :thumbsup:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

krallık ama neye göre hep glavie oldum hep krallar gibi ağırlandım her mekanda unique'e gittik önce ben girdim altına, pvp'ye girdik hep en uzun süre ben ayakta kaldım, war yaptık jangandan dw'ye adam kovaladığımı bilirim, thief yaptık önde ben sahne aldım...glavie daha ne yapsın kuzum en savaşçı charlardan birisidir KRALDIR 8)
GAIA da yeni film çekiyoruz Okan abi. Başrollerden birini sana vereyim diyorum. Filmin adı da süper
Silkroad'ın Efendisi : Kral'ın Düşüşü :lol:

Glavie her zaman kraldır.
100 lvlde Deville beraber 45k+ hp si olacak.Ben snowsuz dolaşmam bide. %25 snowla kim geliyor pvp ye bakiyim. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Polgara demiş ki:
extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

GAIA da yeni film çekiyoruz Okan abi. Başrollerden birini sana vereyim diyorum. Filmin adı da süper
Silkroad'ın Efendisi : Kral'ın Düşüşü :lol:
bu gece bitirelim bu işi 8)

Yukarı Alt