Youtubede izledim hoşuma gitti paylaşayım dedim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tek kelime ile harika. Keşke force yapsaymış charını, o zaman yapacağı critleri düşünemiyorum.

adam uçmuş ya . fire wall ı maxlamış sanırım o ne öyle adam fire wall ı kıramıyor bile 8O

Yahu ulen bu adamlar beni dinlemiyo ya :mrgreen: arkadaş ne diyorum ben chinli charlarda garment dönemi kapandı ! Ben döşeyecegim her chara pro armor karışı döşerim gelsinde kessin böyle..Bu herifi bırakın sun bower kesmesini elinde 98+7 adam gibi 2 hand olan warrior bile per perişan eder..Aslında bowdan daha çok damage veriyo glavie critsiz vuruşlarında bile ama bowdaki geri ittirme ve crit özelligi karşı yapabilecegi pek bişey yok.Bide sanırım vigor kullanmıyolar ! Grainsiz pwp avrupa charlarında olur CHİN CHARLARINDA OLMAZ.Glaviede 46k ya yakın hp oluyo eee potlar kaçlık bi karşılaştırında olur mu olmaz mı kendiniz karar verin.Ellerinde +3 itemler yok ki ikisindede sosun var.Bu adamlardan 10k nın altında damage beklenmez.Critler 15 20k nın üstüne çıkar 820 lik potla ne kadar hp dolarki :D
Ben bu sunlu bowere karşı char döşeyecek olsam.Giydiririm +5 seti 100+5 armor chest 100+5 armor legs gerisi pro +5.Glavie Force Fire yapardım.Köklerdim vigoru sbotta %70 e sonra gelsinde bu bower çıksın karşıma 2 tane zeheri geçirdim mi ( Divsyon tek olur yada MAG PHY düşürücü ikisi olur fark etmez) forceden kafaya yedimi 80 skilini bi dönme bayılıyomu bayılmıyo mu :xD

Ah ulen bizim servede olsada böyle adamla pwp yapsam.Plutodada 1 2 sosunlu bower var ama adamlar 5 dakka dayanamıyolar.İkiside garment set :xD KaZu var bower light fire hemde adam onlardan daha çok dayanıyo benim bladeye herifde 100 pro itemler + armor +7 kolluk felan var.
Bowcu force bow fire olsa bu herife 2 çeker garanti :)

xD haklısın ben Pro glavieydim +5 set 7 glavie sun +9 bowere dayanıyordum bu adam 40sn dayanamıyo :S

xPriSonBreaK demiş ki:
xD haklısın ben Pro glavieydim +5 set 7 glavie sun +9 bowere dayanıyordum bu adam 40sn dayanamıyo :S
Kardeşim dayanacan tabi dayanırsın glavie karakteri küçük görenlerin gözlerine gözlük burdaki adam biraz kazma bence :D Glavie charı güzel yapılandırdıkdan sonra kesmek için bayaga bi cebelleşmek lazım..

Yukarı Alt