Arkadaşlar ben 10.Sınıfa gidiyorum ve bu seneki ders kitaplarının çözülmüş hallerini nerden bulabilirim ölçme değerlendirme gibi sorular oluyor-dil ve anlatım-türk edebiyatı-coğrafya-matematik bu şuanda okullarda ders gördüğümüz kitaplardan bahsediyorum milli eğitim bakalığının verdiği kitaptan lütfen çözümlenmiş şekilde bulan ve faydalanan varsa buraya söylesin 6 tane zayıf var bu sune acil kurtarmam lazım yoksa hayatım biter lütfen söyleyiniz teşekkurler extraokk

konuşma tarzından " ben 9. sınıfta böyle bir kitab aldım 10. sınıfı lazım " anlaşıyor. :mrgreen:
9. sınıf sende varsa bana nerden buldun yazarsan güzel olur edebiyatcı zaten kök söktürüyo :mrgreen:

TripMaster demiş ki:
konuşma tarzından " ben 9. sınıfta böyle bir kitab aldım 10. sınıfı lazım " anlaşıyor. :mrgreen:
9. sınıf sende varsa bana nerden buldun yazarsan güzel olur edebiyatcı zaten kök söktürüyo :mrgreen:
bende bıktım artık her gün ödev dedim internetlerde çözülmüş hali varsa çözelim extraokk

bu kitap da 10. sınıf edebiya kitabı ndaki bütün değerlendirme soruları alıştırmalar hepsi var okul kitabına paralel gidiyo dilve anlatımını da alırsan o da aynı

- Resim Silinmiş.

işte bi tane örnek..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
furius demiş ki:
bu kitap da 10. sınıf edebiya kitabı ndaki bütün değerlendirme soruları alıştırmalar hepsi var okul kitabına paralel gidiyo dilve anlatımını da alırsan o da aynı

- Resim Silinmiş.
aynısı arkdasta var ödevleri hep okulda bundan yapıyoruz eger almak sıteyen varsa bursadan ise ö.m atsın adresi verem

RollsRoyce demiş ki:
furius demiş ki:

- Resim Silinmiş.
aynısı arkdasta var ödevleri hep okulda bundan yapıyoruz eger almak sıteyen varsa bursadan ise ö.m atsın adresi verem
çok güzel bu kitap edebiyatı zayıf olanlara tavsiye ederim extraokk extrabeer

zaten bu kitap meb in verdiği kitap taki bütün alıştırmaların hepsinin çözümü var

Yukarı Alt