Mopneet

Black Rain demiş ki:
100-200 çok rahat bulur :P

PS: Sağ elimin baş parmağını sürekli (sıkılana kadar) kütletebiliyorum :lol:
+1

Çevirdikçe kütlüyor zaten. ^^ :P

JawBreaker demiş ki:
Parmak değilde boyunumu çok feci kütletiyorum,10 defa filan.^^ :lol:
arka arkaya 10defa mı ?

ben 2sağa 2sola 4kez ancak günde 5-6 kez kütletirim boynumu 8)

ayrıca dirsek, arada diz, el bilekleri, bel ve ayak parmaklarımıda kütletirim :mrgreen:

tam kütlemek üzereyken kütlemediğinde çok feci ağrı yapıyor ama :cry:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:
Bromance canın mı sıkılıyor :P

yok bro aklıma takıldı fena kütletiyorum belki hep pc başında olduğumuzdan tel gibi nadirler incecikler nereye çeksen oraya kıvrılıyorlar hiç yıpranmamışlar tek sorunları benim müdahele etmelerim ihihihii :P

braunx hacım o vakit sen beni geçersin baş parmakları da dibinden kütlettin mibir de avucunun içerisine alıp yaptın mı tek baş parmak 2 küt 2 baş parmak 4 küt eder sen 40 olursun sık dişini hacım :mrgreen: :twisted:

PS : bir de peder eskiden müdahele ederdi ellerime eğer o da yardım ederse bileklerimi kıtlatabiliyor çekip ama onu yapamazsan acıyor yaparsan muhteşem bir rahatlama oluyor :twisted: :lol: :santa:
Abi İlerde Arıza Cıkarabılır o Parmaklar Bence Azaltmaya bak :twisted:

Advance

max 3 oluyor parmaklarım kütleme sesi çıkarmıyor ki bu kütleme sesini çıkartmak zararlıymış.. geçen sene biyoloji dersinde geçmişti yanlış hatırlamıyorsam :think:

Brooklyn

Buralıyım
Advance demiş ki:
max 3 oluyor parmaklarım kütleme sesi çıkarmıyor ki bu kütleme sesini çıkartmak zararlıymış.. geçen sene biyoloji dersinde geçmişti yanlış hatırlamıyorsam :think:
zararlı olduğunu bilmeyen yoktur ama kütletmeden duramıyorum artık :P hiç beklenmedik yerlerimden bile küt sesi çıkıyor.

Ps : 32 tane saydım bende :P

Bu parmaklarınızı kütletiyorsunuz da bu kütletmeler felçe yol açabiliyomuş bunu biliyo musunuz ?

Ben Bileklerimi Kütletiyorum Bilhassa Belimi Sınıfta Bi Kütletiyorum Herkes Dönüp Bakıyor Öyle Bi Kütlüyorki Katur Kutur Kırılıyomuş Gibi ^^

Kireçlenme yapıyor diye biliyorum bir de titreme. Kütletmem ama biri kütletmekten bahsedince duramam hemen kütletirim.

Absence

Parmağı bilmemde boynu kütletenler dikkat etsinler sonra boyundan aşağısı felç olunca kısır oluyorsun otomatikman

Yukarı Alt