Arkadaslar sjsroya 2 haftaya 10 dg ve yenilikler gelcekmiş 12.08.09 tarihinde gm tarafından oyunda yazmış doğrumu diye sorcaktım ? umarım hemen silmezsiniz konuyu çünkü oyunda 90 lwl oldum ve sıkıldım yenilik lazım :cry:

europa gelmesede olur oyun baycak bu sefer ama update gelirse iyi olur artık yapcak hiçbirşey yok umarım dogrudur

Eğer öyle bişey olursa,Sjsro oynamayı unutun,10DG ve yeni skillerin altından ecsro gibi firma kalkamadı,sjsroda lag problemini çözemeyen GM,bu update'i gerçekleştiremez ve ya çok çok uzun süre alır.

2 haftaya gelcekmiş sözde öle yazılmış oyunda ama ne kadar dogru bilemem umarım gelir bir an önce

Sunworld deki gibi olcaksa gelmesin 100 lv cave yokmuş sanırım :? 100 e kadar rockylerde kasılır mı :?

gelirse süper olur ama sw gibi olcaksa hiç gelmesin biz mutluyuz ama sanırım solo adlı arkadaşımız hem sw nin hem sj yardımcısı asistani gm bilmem artık kendi bloğunda öle yazıo da sw gibi olcak lütfen hiç olmasın ecsroya getirdiler sw nin db yi aynısı oldu resmen

sw gibi olmaz gelcegi bile kesin deil zaten ama umarım gelir biranönce 2 haftadır oyuna girmiyorum özledim kasmayı artık xD

Yukarı Alt